Autor Wątek: Ciekawostki "Dropsa" - Wujowe scherzo  (Przeczytany 26682 razy)

Offline spooky_head

  • Gaduła
  • Wiadomości: 285
Ja jestem niezniszczalny, raz byłem na pogotowiu ze stłuczonym nadgarstkiem - dostałem szyne i od razu wyrzuciłem - chodziło mi o ubezpieczenie. Raz byłem w szpitalu z podejrzeniem wyrostka - ale na podejrzeniu się skończyło. Poza tym jestem niezniszczalny jak pisałem. Kilka razy przebiłem sobie stopę na wylot gwoździem. Miałem mase wypadków rowerowych, po których zachowały się blizny :)
W zeszłą niedziele wracając z urodzin uniknąłem mandatu 400zł i 8pktów karnych:D
Lubie placki.
W 3 klasie gimnazjum byłem zagrożony z religii(!).
Zająłem pierwsze miejsce w nieoficjalnych mistrzostwach świata w opierdalaniu się.

Też jestem niezniszczalny! Może założymy klub?
Primo: Dwa razy zostałem potrącony na rowerze: raz przeleciałem przez Poloneza, drugi raz zostałem zgarnięty na maskę przez Almerę i za każdym razem nawet siniaka :)
Secundo: jestem taki stary, że nie chodziłem do gimnazjum i zdawałem starą maturę :)

Oho, zaczęło się zaraz będą zakłady o to, co kto sobie zrobił, im bardziej bolesne tym lepsze.

Chyba, że o to chodziło Wujowi...

Nie. Chodziło mi o to, żeby ktoś zapytał jak to jest możliwe, że miałem 3 nazwiska :D

No dobrze... jak to się możliwe?
minimum respect!

Offline Wesoły Szatan

  • Gaduła
  • Wiadomości: 107
No dobrze... jak to się możliwe?

Idziesz (zapewne) do urzędu stanu cywilnego, mówisz, że nie podoba ci się Twoje nazwisko i chcesz je zmienić, płacisz ileśtam (nie wiem ile dokładnie, miałem to omówione na Przedsiębiorczości w liceum) zapewne w granicach 200 zł podajesz nazwisko jakie chcesz mieć (nie zmienią  nazwiska na znane (Pudzianowski) i debilne (Niespudziankowski)). I już.

W 3 klasie gimnazjum byłem zagrożony z religii(!).

Ja miałem 2 z religii w 3 klasie liceum (i wzorowe zachowanie). Pewnego razu na lekcji religii był Egzorcysta (tzn był to ktoś w rodzaju młodszego egzorcysty, nie może sam odprawiać czarów, ale cośtam wie na ich temat).
« Ostatnia zmiana: 06 Wrz, 2010, 17:16:19 wysłana przez Wesoły Szatan »

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Tera ja: :)

-Urodziłem się w Kuwejcie, gdzie żyłem aż do rozpoczęcia podstawówki.
-Kiedy miałem pięć lat oberwałem w łeb metalową rurą od jakiegoś dzieciaka.
-Kiedy miałem dziesięć lat spadłem z drzewa z wysokości drugiego piętra wychodząc tylko z zadrapaniami.
-W 2008 spędziłem 10 dni na wyjeździe z Mocno Podejrzaną Grupą Religijną (googlujcie nazwisko Jacek Wiegl).
-Mam jedną krótką historyjkę, którą zatytułowałem "Historia o geju", ale opowiadam ją tylko na żywo. ;)
-Ogólnie wpadam w oko pedałom i to zawsze takim o imieniu Grzegorz.
-Moja była dziewczyna dwa razy trafiła do psychiatryka.
-Mam 21 lat i jestem prawiczkiem. :D

Wuju, uchyl rąbka tajemnicy. ;)

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Chyba jest taka zasada, ze w nowym nazwisku muszą znajdować się litery ze starego, chyba trzy.
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Wesoły Szatan

  • Gaduła
  • Wiadomości: 107
Dla czego? Poza tym, google nie gryzie:

Ktoś tu chyba zjadł "nie"
Cytuj
Zmiany nazwiska nie można dokonać jeżeli :

    * wnioskodawca zamierza powrócić do nazwiska wcześniej używanego (np. panieńskiego noszonego przed zawarciem małżeństwa);
    * nazwisko posiada formę imienia;
    * nazwisko ma charakter ośmieszający albo nie licujący z godnością człowieka;
    * nazwisko ma brzmienie niepolskie;
    * wnioskodawca zamierza nosić nazwisko dotychczas używane, pod którym jest powszechnie znany, nie będące jednak jego prawdziwym nazwiskiem (np. pseudonim).

Wniosek o zmianę nazwiska można złożyć bezpośrednio w siedzibie właściwego organu w Polsce lub za pośrednictwem Konsulatu. Wymagane jest osobiste stawiennictwo wnioskodawcy.

http://www.milano.polemb.net/index.php?document=65

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Tera ja: :)
-W 2008 spędziłem 10 dni na wyjeździe z Mocno Podejrzaną Grupą Religijną (googlujcie nazwisko Jacek Wiegl).
-Moja była dziewczyna dwa razy trafiła do psychiatryka.
-Mam 21 lat i jestem prawiczkiem. :D

- "gdzie poznałem seks oralny, dlatego też wciąż uważam się za prawiczka". A poważnie: wiem, kto to.
- strach być Twoją dziewczyną! ;)
- to musimy się spotkać. Będę delikatny :P

Cytuj
Wuju, uchyl rąbka tajemnicy. ;)

OK.
Spoiler
Paczki z głów!

Offline zuosiej

  • Gaduła
  • Wiadomości: 196
  • Fuck yeah!
-jak miałem 3 lata mało nie odleciałem na zapalenie płuc
-na rowerze jak się wyjebałem gdy miałem jakieś 5 lat to zdarłem całą twarz
-pękł mi nadgarstek jak grałem w piłkę
-2 razy jeszcze rozwaliłem ten nadgarstek na nartach
-przejechałem na rowerze kurę przez przypadek :D

a teraz mam spuchnięte kolano i pełno krwiaków/siniaków po treningach :D

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 402
    • CTG TV
 :o
A myślałem, że dostając rakieta do tenisa w twarz mając na nosie okulary jestem hartkorem.
Myliłem się.
mniut i piah

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Pacholęciem będąc w trakcie tworzenia się chodnika przed domem potknąłem się o szalunek i wleciałem mordą w świeży beton  ;D Cała sylwetka odbita wyglądała świetnie. Ojciec się zastanawiał czy by nie zostawić.  :facepalm:

Przy zakładaniu nowego dachu, również w wieku 5/6 lat - nie pamiętam- potknąłem się o leżącą drabinę (  :facepalm: ) po czym ratując twarz zasłoniłem się odruchowo ręką. Nie mam fotek i całe szczęście - na ziemi był kawał blachodachówki, z bardzo poszarpanym i wystającym brzegiem.... :(

Z ciekawostek (bardzo głupich):
-Od kilku lat jak się golę NIGDY się nie zaciąłem.
-Uwielbiam słuchać Zdzisławy Sośnickiej.  :P
-Jestem oburęczny.
-Uwielbiam poezję  Micińskiego i Herberta, a jak mam baaardzo zły dzień to i Morrisona.
-Mam strasznego fioła na punkcie głosu Bjork. A jak słyszę Krystę, lub jakąkolwiek dziewuchę z podobną manierą to aż mnie skręca  :-[
-Zagadkowe, ale prawdziwe - kocham was, ale nie jestem gejem...  ;)

Offline korzenio91

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 38
No to ja powiem coś o sobie
Mając 6 lat , zerówka, wycieczka szkolna. Zbiegałem z stromej góry w ojcowskim parku narodowym , zahaczylem stpoą o korzen i połamałem prawie całe sródstopie:)
Mając 9 lat zacząłem jeździc na deskorolce , i regularnie łamałem ręce , skręcałem kostki
mając 15 lat zakonczylem jezdzenie na desce otwartym złamaniem obu kosci prawej ręki z przemieszczeniem i odłamami, po 3 operacjach ręke mam jak banan :) po 1szej miałem gronkowca . obecnie moje ciało to TVN meteo :D
od 3 lat gram na gitarze , jeszcze nic mi sie zlego z nią nie stalo:)

aaaa no i jak mialem 8 lat moj jamnik odgryzł mi kawalek ucha :D ale pan doktor byl na tyle zdolny ze mi je naprawil i nawet zalożyl kolczyk na moją prośbe :) Miałem szanse nawet na tunel :P ale wiecie , rodzice :D

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Dla czego? Poza tym, google nie gryzie:

Ktoś tu chyba zjadł "nie"
Cytuj
Zmiany nazwiska nie można dokonać jeżeli :

    * wnioskodawca zamierza powrócić do nazwiska wcześniej używanego (np. panieńskiego noszonego przed zawarciem małżeństwa);
    * nazwisko posiada formę imienia;
    * nazwisko ma charakter ośmieszający albo nie licujący z godnością człowieka;
    * nazwisko ma brzmienie niepolskie;
    * wnioskodawca zamierza nosić nazwisko dotychczas używane, pod którym jest powszechnie znany, nie będące jednak jego prawdziwym nazwiskiem (np. pseudonim).

Wniosek o zmianę nazwiska można złożyć bezpośrednio w siedzibie właściwego organu w Polsce lub za pośrednictwem Konsulatu. Wymagane jest osobiste stawiennictwo wnioskodawcy.

http://www.milano.polemb.net/index.php?document=65

Nikt nic nie zjadł.
Gdyby tam miało być "nie" to niemozliwa by była np. zmiana nazwiska Psikutas na Kowalski...
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
jestem hardcorem, nie mam drugiego imienia
na niczym sie nie znam

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
na niczym sie nie znam

nie martw się, zawsze są fora internetowe!
Łe tej.

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
tak, tutaj sa ludzie o podobnych zainteresowaniach

Offline Wesoły Szatan

  • Gaduła
  • Wiadomości: 107
Nikt nic nie zjadł.
Gdyby tam miało być "nie" to niemozliwa by była np. zmiana nazwiska Psikutas na Kowalski...

Chyba, że zacytowany fragment dotyczy nazwiska na które chcesz sobie zmienić własne. W takim razie opis jest nieprecyzyjny.
« Ostatnia zmiana: 07 Wrz, 2010, 10:05:52 wysłana przez Wesoły Szatan »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Ludzie, a prócz uszkodzeń ciała nie mieliście np. uszkodzeń ducha? ;) Nie porwało Was ufo, nie potraficie dotknąć językiem nosa, wywinąć powiek, nie mówiła do Was Matka Boska/inne głosy, nie macie historii nawrócenia, nie potraficie przebiec 100m w 3s, albo śledzić jednocześnie 68 ruchomych punktów? :D

Przypomniałem sobie, że umiem kręcić jedną ręką koła w prawo, drugą w lewo i jeszcze dodałem gratis obracanie całego układu w osi pionowej ;)

Kiedyś wywoływaliśmy duchy i kiedy talerzyk zaczął się ruszać - po kolei zabieraliśmy ręce, w końcu zostałem ja, podobno wpadłem w jakiś trans, chłopaki przerwali to wszystko, nastraszyłem ich śmiertelnie i więcej się w to nigdy nie bawiłem.

A propos śmierci - koledze przed samochód wyskoczył pijak. Chciał go ominąć, ale auto wpadło w poślizg i uderzyło w drzewo. Miałem tego pecha, że siedziałem za kierowcą. Kolega kierowca zginął na miejscu, a auto było tak sprasowane, że siedziałem stykając się z nim głową, kiedy wyzionął ducha... A gdyby nie to, że trzymałem nogi na butelkach z piciem, to bym dziś nie miał stóp, bo pękł próg w tym samochodzie i poprzecinał na wylot wszystkie butelki.
Paczki z głów!

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Ludzie, a prócz uszkodzeń ciała nie mieliście np. uszkodzeń ducha? ;) Nie porwało Was ufo, nie potraficie dotknąć językiem nosa, wywinąć powiek, nie mówiła do Was Matka Boska/inne głosy, nie macie historii nawrócenia, nie potraficie przebiec 100m w 3s, albo śledzić jednocześnie 68 ruchomych punktów? :D

Umiem się polizać po łokciu (a wy nie!) a także po sutku (nie praktykuję). Umiem sobie też założyć nogi za głowę ale mam problemy ze zdjęciem ich stamtąd.

A najbardziej pojebane jest to że mogę sobie zapakować telefon komórkowy do gęby, odebrać i przełączyć na głośnomówiący.
Łe tej.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Noooo! I to jest COŚ! :D
Paczki z głów!

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Ciekawe czy zaraz ktoś nie napisze, że sobie sam pałę robi oraz sięga językiem do odbytu :D
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Ciekawe czy zaraz ktoś nie napisze, że sobie sam pałę robi oraz sięga językiem do odbytu :D

Stawiam na to, że jesteś nie do pobicia! :P
Paczki z głów!

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Umiem się polizać po łokciu (a wy nie!) a także po sutku (nie praktykuję). Umiem sobie też założyć nogi za głowę ale mam problemy ze zdjęciem ich stamtąd.
łokieć i nogi za głową- też umię ;)

*w sensie polizać łokieć

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Ciekawe czy zaraz ktoś nie napisze, że sobie sam pałę robi oraz sięga językiem do odbytu :D
;D
do widzenia.

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Sięgam bezproblemowo (nie, nie do dupy) ale nie praktykuję.
Kiedyś włożyłem sobie 16 zapałek między zęby (tuż przy dziąsłach). Tylko wyjąć było ciężko.
Dla jaj kupiłem pudełko szpilek i wbiłem sobie wszystkie w skórę na przedramieniu. Po wyjęciu fajnie to wyglądało.
Mam w ogóle dziwną skłonność do gryzienia się.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Przeżyłem huragan. 12 lat temu grałem na festiwalu pod Strassburgiem i zaczęło trochę wiać na podobieństwo tornada. W meteo podali, ze było 190 km/h, dwie osoby zginęły wtedy w tym miasteczku, Mutzig zdaje się, że się nazywa, robią tam Bugatti, nota bene. Widziałem jak wiatr odrywa dachy, unosi ludzi, wyrywa drzewa, w powietrzu latały kawałki blachy falistej 3x3 metry z dachów, rowery, ławki, krzesła etc. A ja stałem na scenie, w jednej ręce miałem wiosło a drugą oraz nogami zaczepiłem się o jakiś słup. Dokładnie widziałem, jak 64. kanałowa konsoleta odlatuje w kierunku horyzontu. Kumple z bandu trzymali się też za jakieś rusztowania i dyndali jak chorągiewki, albo pamperki z kreskówek. To było tak odrealnione, że nawet się nie bałem, ale raczej niechętnie bym powtórzył. W samochodzie, który stał z kilometr dalej otworzyliśmy okna na 3-4 cm, żeby się wentylował (środek upalnego lata). Kiedy przyszliśmy, w aucie była z piętnastocentymetro wa warstwa żwiru i piachu. Natychmiast najebaliśmy się, po czym pojechaliśmy do katedry w Strassburgu podziękować komu kto chciał. Normalnie kurde szoooook!

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Sięgam bezproblemowo (nie, nie do dupy) ale nie praktykuję.
Ja tyz ;p
Mam bardziej rozstawiony palec srodkowy i wskazujacy w prawej rece (szkoda ze nie lewej :irokez:) poniewaz jak bronilem w gimnazjum w gale to kupel glowkowal mi do bramki z odleglosci 1 m i jego glowa znalazla sie miedzy tymi palcami  :-\ Ale nie trafila do bramki  :D