Autor Wątek: POD - Problem, starsza braci pomozcie :D  (Przeczytany 10429 razy)

Offline dr.evil

  • Gaduła
  • Wiadomości: 213
  • sqqrv jakih mauo
Odp: POD - Problem, starsza braci pomozcie :D
« 26 Lut, 2008, 10:21:15 »
sorry..zabawilem sie w nabijacza postow(alergia sie zaczyna i oczy nie widza i muzg nie dziala ale to 365dni/rok)
troszke chaotucznie napisales totez mam wlasne pytania
chodzi ci o nagrywanie? nagrywasz przez line? nagrywasz przez mic?
to ze inaczj ci brzmi na glosnikach a inaczej na nagraniu to oczywista oczywistosc,zwiazana z charakterystyka podbiajnia,sciszania glosnika oraz fizcznych odczuc...
kolejne question,a jakie masz przetworniki? moze za slabe? a to ze nie ma gainu w podzie.. jaka symualacja?
starosc strun raczej na gain nie wplywa,tylko na brzmienie ...
co do dalej... pod fajnie sprawdza sie jako preamp+koncowka mocy (w moim przypadku dlugo to byl marshall 8008 + paczka ).. osobiscie tez mam "pare" wzmacniaczy do grania w domu... lampowych od 5-30W ale jednak o dziwo wole grac i bardziej mi pasi na sluchawkach (bo jestem len i brzmienie jest... klarowniejsze niz poglosy domowego tralalala i woogle)
prosze o definicje slowa siarka? czy chodzi ci o jakies cyfrowe ciamciaramciam? czy moze poprostu o te trebble.. sprobuj sobie wycinac pasma na eq(jesli masz) i szukac tego co cie tak drazni...
wina glosnika +koncowki zawsze moze byc mozliwa.. podlacz sobie poda pod wierze albo jakiegos jamnika:P bedzie jazzzzzzzgoth
i na o jakie brzmienei ci chodzi jesli mowimy o tych "kawalkach innych uzytkownikow"
pozatym mowisz o POD 2.0. XT. x3?
bulb i acle skonczyli sie na "killem all"!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
8 Odpowiedzi
5450 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Sie, 2011, 06:14:30
wysłana przez sify11
1 Odpowiedzi
2349 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Gru, 2009, 23:19:56
wysłana przez Yony
5 Odpowiedzi
5401 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Sty, 2010, 08:56:01
wysłana przez Wilk
9 Odpowiedzi
7544 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Paź, 2011, 13:42:00
wysłana przez mrdszal
0 Odpowiedzi
1454 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Gru, 2011, 11:11:51
wysłana przez p0ison