Autor Wątek: Układ H-H (bridge-middle)  (Przeczytany 2903 razy)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: Układ H-H (bridge-middle)
« 25 Lut, 2008, 13:48:48 »
Ciezko podac zalety i wady bo kazdy szuka swojego wlasnego brzmienia i mi np. moze pasowac cos co dla kogos bedzie wada nie do przeskoczenia

ogolnie przetwornik przesuniety z pozycji neck do middle ma mniej dolu a wiecej gorki. jak odpalasz klasyczny uklad 2HB w pozycji srodkowej czyli dwa humbuckery naraz to wlasnie tak to brzmi, bardzo zbalansowane brzmienie z wszystkim tak po srodku, ale korzystanie z jednego pickupa w pozycji middle da nam nizszy sygnal z takim brzmieniem.

ja w carpenterach mam powsadzane EMG60 bo lubie wiecej gory a nie lejace sie cieple kluchy do shredu, bardzo mi pasuje to brzmienie na czystym i jestem zadowolony z takiego ukladu i tego konkretnie przetwornika w tej pozycji

czesto spotykam sie z opinia ze srodkowy HB przeszkadza w grze i ze zawadza sie o niego kostka. i musze przyznac ze nie wiem w czym problem. jesli przetworniki sa odpowiednio nisko ustawione to chyba trzeba szorowac kostko po desce zeby zawadzal, a jesli nada wchodzi nam w droge to znaczy ze mamy do dupy technike prawej lapy.

"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
37 Odpowiedzi
21330 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Lut, 2009, 23:09:05
wysłana przez Aston
5 Odpowiedzi
3138 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lis, 2011, 14:06:07
wysłana przez g-zs
2 Odpowiedzi
1359 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Sie, 2015, 20:49:50
wysłana przez m.prorok
1 Odpowiedzi
1219 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Gru, 2015, 07:54:30
wysłana przez Orange
6 Odpowiedzi
2208 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Kwi, 2017, 19:39:03
wysłana przez myheaven