Autor Wątek: Pierdziawka na chate ^^  (Przeczytany 4620 razy)

Offline Vin$

  • Gaduła
  • Wiadomości: 302
  • Gitara & Bas
Pierdziawka na chate ^^
« 23 Lut, 2008, 21:43:57 »
Witam!
Sprzedalem swojego 30W pieca i kupilem 150W...
Lecz mam problem...
Zaczal mi doskwierac brak wzmaka na chacie (150W w ciapie), przez co w domu zabardzo sobie pograc nie moge ;/

Jaki mógłbym kupić piec aby jego brzmienie nie kaleczylo uszu, za mozliwe najnizsza cene?
Mocy to nawet 5W mi starczy...
I'm back!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
Odp: Pierdziawka na chate ^^
« Odpowiedź #1 23 Lut, 2008, 22:26:36 »
Roland Cube lub Micro Cube. Calkiem przywiocie brzmia, bardzo dobrze wykonane i trwale. Efekty na pokladzie najlepsze w tej klasie cenowej. Wzmaki calkiem glosne jak na takie male srednie glosnikow i moce
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Odp: Pierdziawka na chate ^^
« Odpowiedź #2 24 Lut, 2008, 23:05:29 »
tez polecam Rolandy mialem Cube15 tak naprawde mial 18W uzywalem go na probach w kanciapie a no i gralem w domu. Posiadal 4 przestery (overdrive,distortion,metal,metal stack), wspólną korekcje dla 2 kanałów, głośny okrutnie jak na 18W, nie mial footswitch-a ani wejscia na niego, kanaly zmienialem palcem u nogi :-\ ale swietnie sie sprawowal, dostal po dupie ostro, nie raz mi zmókł, zasypał go snieg, leżał w garażu na minusowych temperaturach i swietnie mi służył do czasu aż nam kanciape obrobili :(. Brzmienie też bylo na poziomie jak mi sie uda odłozyc nieco kasy to kupie sobie do domu Cube30 ma wbudowane efekty i można podłączyc footswitch.
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Pierdziawka na chate ^^
« Odpowiedź #3 25 Lut, 2008, 16:10:19 »
Hmm Vin$ a myslales o jakims symulatorze typu POD itd. Na moj gust do domu praktyczniejsze niz pierdziawka.

Offline Vin$

  • Gaduła
  • Wiadomości: 302
  • Gitara & Bas
Odp: Pierdziawka na chate ^^
« Odpowiedź #4 25 Lut, 2008, 16:24:18 »
Hmm Vin$ a myslales o jakims symulatorze typu POD itd. Na moj gust do domu praktyczniejsze niz pierdziawka.

A ile taki POD moze kosztowac?
I'm back!

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Pierdziawka na chate ^^
« Odpowiedź #5 25 Lut, 2008, 16:27:33 »
Wiesz na podach sie swiat nei konczy. Vampa swego czasu kupilem za 200 zl, jak za ta kase daje rade. POD to wydatek pewnie kolo 400 zl.

Offline Vin$

  • Gaduła
  • Wiadomości: 302
  • Gitara & Bas
Odp: Pierdziawka na chate ^^
« Odpowiedź #6 25 Lut, 2008, 16:36:02 »
ahaa... rozejrze sie ;)

A jak jest z podlaczaniem gitary do kompa?
Slyszalem ze jak sie podlaczy pod karte dzwiekowa to moze gitara sie uszkodzic po jakims czasie...  ???
I'm back!

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Pierdziawka na chate ^^
« Odpowiedź #7 25 Lut, 2008, 16:38:30 »
A jak jest z podlaczaniem gitary do kompa?
Slyszalem ze jak sie podlaczy pod karte dzwiekowa to moze gitara sie uszkodzic po jakims czasie...  ???

Tego no.... CO?  Joke jakis czy co ?

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
Odp: Pierdziawka na chate ^^
« Odpowiedź #8 25 Lut, 2008, 17:47:39 »
Może najwyżej karta chociaż to też mało prawdopodbne... Jednak słyszałem o przypadka spalenia portu mic przez to, że ktoś podłączył piec i kilka efektów pod to wejście :D (z line-in nie ma takich problemów)...
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Pierdziawka na chate ^^
« Odpowiedź #9 25 Lut, 2008, 22:16:28 »
jak dla mnie do jechania w domu to pod i sluchawki... jestem na etapie starania sie o ojcostwo i "pod dziecko" sie juz przygotowalem w taki sposob.. Kilka innych plusow takze sie znajdzie

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
Odp: Pierdziawka na chate ^^
« Odpowiedź #10 25 Lut, 2008, 22:56:47 »
Kilka innych plusow takze sie znajdzie

Robisz dobry uczynek otaczającemu światu ;) ? Rozumiem Cię w takim razie :D
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline Vin$

  • Gaduła
  • Wiadomości: 302
  • Gitara & Bas
Odp: Pierdziawka na chate ^^
« Odpowiedź #11 25 Lut, 2008, 23:10:47 »
gral ktos na peavey backstage?
I'm back!

Offline dr.evil

  • Gaduła
  • Wiadomości: 213
  • sqqrv jakih mauo
Odp: Pierdziawka na chate ^^
« Odpowiedź #12 26 Lut, 2008, 00:32:36 »
odpisze bo mi kuzwa cos post nie wskoczyl a napisalem sie mase i dupa.. wiec w skrocie
1.podlaczanie radze na line a nie na MIC. mic kart muzycznych zwykle ma +5V do mikrofonu,mozna sobie spieprzyc karte jak masz srodkowego bolca z masa to robisz zwarcie.Niektroe karty tego nei lubia.
2.lepiej pod,jstation,vamp <500zl .. oplacalna zabawka i daje mase frajdy. (osobiscie nie polecam w podobnych cenach zoomow,korgow i digitechow- subiektywne odczucia posiadania paru)
3.podlaczanie wzmaka szczegolnie jakiegos "uszkodzonego" tez moze walnac karte,kompa i reszte szczegolnei jak ci bije na masie 70V-100V (doswiadczylem u znajomych) i kopie cie jak strun dotykasz(i masz uziemienie)a co dopiero kompa...
bulb i acle skonczyli sie na "killem all"!

Offline Vin$

  • Gaduła
  • Wiadomości: 302
  • Gitara & Bas
Odp: Pierdziawka na chate ^^
« Odpowiedź #13 26 Lut, 2008, 13:06:21 »
te cale pody itp. troche drogie ;/... a ja nie chce inwestowac zabardzo ;]... wkoncu potrzebne mi cos tylko by pocwiczyc na chacie :]
I'm back!

Offline dr.evil

  • Gaduła
  • Wiadomości: 213
  • sqqrv jakih mauo
Odp: Pierdziawka na chate ^^
« Odpowiedź #14 26 Lut, 2008, 13:33:39 »
czyli chodzi o cos ponizej 500zl? ...to ja sie nie znam (pocket pod 350zl albo czekac na okazje bo vampy sa czasem po 250zl nawet)
bulb i acle skonczyli sie na "killem all"!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
4 Odpowiedzi
1589 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Sty, 2017, 16:18:44
wysłana przez Dmaligator