Autor Wątek: Boss GT-10  (Przeczytany 32336 razy)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: Boss GT-10
« Odpowiedź #25 27 Lut, 2008, 16:12:14 »
Nikt, pominales jeszcze jedna istotna kwestie, w X3 jest zupelnie nowy procek, a w zasadzie dwa procki(cos gdzies czytalem ze kilkunasto-krotnie szybszy od tego z XT i Vetty) takze samo to juz jest czyms czego w GT-10 brakuje(w Vettcie sa poprostu dwa procesory z XT).

Pozatym PODy brzmial jak PODy a Bossy, po swojemu, i wedlug mnie zdecydowanie przegrywaja w niektorych kwestiach, takze szkoda ze nie pobabrali sie wiecej z tym co najwazniejsze czyli z samym brzmieniem

Inna kwestia sa modelpacki w nowych PODach i dwa tory sygnalu(i mozliwosc podlaczenia dwoch instrumentow, symulacje basowe i wokalne), co za cene mniejsza niz 2k(a niedlugo uzywki pewnie beda chodzic jak jeszcze niedawno XTL) jest cholibka zajebista sprawa. Wielu plakalo ze nie ma osobnego preampu do vetty, a tu nagle sie pojawil i to dojebany bardziej niz sama vetta.

I jeszcze jeden plus, POd X3 jest kompatybilny z Variaxem, i o ile ktos uzywa(a gitarka potrafi byc naprawde przydatnym narzedziem) to ma zajebiscie, z Bossem tak raczej nie pogra jak z PODem



Nikt napisal:

"no to sie powtorze jeszcze raz. dla mnie w x3 nie ma nic nowego. to taka vetta na podloge. po co wywalac ponad 1,5k na efekt jak mozna za 3,5 miec to samo razem z calym ampem w postaci comba"


A chociazby dlatego ze sama vetta combo smierdzi, glosniki w grze na 7-kach sa zarzynane podczas gry(moze to moje subiektywne odczucia, ale osobiscie uwazam ze to jest porazka). Pozatym Vetta vettą, ale pomijasz to ze do vetty trzeba miec sterownik. Moj nowy FBV kosztowal 500 euro(a taki w sumie wypada miec, zeby moc korzystac z wszystkich fajnych funnkcji vetty, bez pierdolenia sie zbytniego z ustawianiem), czyli tyle co POD X3. Niby mozna kombinowac z midi, ale to nie to samo bo sie  bawisz z ustawianiem i pieca i sterownika(a czas na probie leci), a Line 6 ma zabijajace ceny swoich pedalboardow.

Ja powiem tak, wolal bym juz nie miec vetty, jezeli mialbym uzywac innego sterownika niz duzy Line 6, bo mnie ten sprzet za bardzo denerwowal.
No pain No gain !

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
6 Odpowiedzi
7301 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Wrz, 2007, 13:18:43
wysłana przez Pan Sinner
Boss HR-2

Zaczęty przez g-zs Efekty

2 Odpowiedzi
3722 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sty, 2008, 17:56:27
wysłana przez g-zs
17 Odpowiedzi
16061 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Sty, 2009, 09:11:32
wysłana przez maślak
4 Odpowiedzi
2685 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Lut, 2009, 17:24:37
wysłana przez Pan Sinner
4 Odpowiedzi
1762 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Gru, 2015, 16:47:52
wysłana przez Mariner