Autor Wątek: Dino Cazares'a LACSy 3 !!! + Jego Line 6 !!!  (Przeczytany 22491 razy)

Offline Sebastian

  • Gaduła
  • Wiadomości: 433
Dino Cazares'a LACSy 3 !!! + Jego Line 6 !!!
« 17 Sie, 2010, 09:40:42 »
Bez zbędnego rozpisywania się

Ibanez LACS Dino Cazares:






i jego Line 6 Vetta II


wieksze zdjecie: http://i142.photobucket.com/albums/r87/SebekFF/Dino%20Cazares/dino_cracow2010_seb-004.jpg


 :headbang:

aha... i niedługo bedzie więcej zdjęć  8)





« Ostatnia zmiana: 17 Sie, 2010, 20:46:35 wysłana przez Sebastian »

Offline metal

  • Gaduła
  • Wiadomości: 337
Zacne wiosła!

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Zacne? Brzydkie. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline valentine

  • Gaduła
  • Wiadomości: 395
metal obejrzalem filmik-gratuluje :*, wez cos powiedz o tych wioselkach :P

Offline metal

  • Gaduła
  • Wiadomości: 337
Na zywo te wiosła to miazga (fakt ze jestem stronniczy bo uwielbiam ibanezy). Srodkowa ma bardzo ladny kolor wykończenia, cos a'la loomisowa. Ma bardzo fajne i estetyczne podciecia rogów aby złapac gryf na wyzszych pozycjach. Pierwszy raz w lapie mialem 8mke i powoli lapie na to GAS. Nie znam specki fabrycznej 8mki ibaneza ale ta miała  neck thru i bardzo płaski gryf. Fantastyczna gitara i zaluje ze nie mialem okazji jej gdzies podłaczyc.
Ta pierwsza 7mka to wg Dina jego stary custom ktory ma na zapas ale bardzo ją lubi. jej sie dobrze nie przyjzalem.
Napewno robiąc swojego nastepnego customa wezme pod uwage spostrzeznia Dina chociaz on sam był bardzo zainteresowany moim customem "snieżynką" S7420.

Zdjecia nie powalaja jakościa a tego odwzorowanie kolorow jest bardzo zle i na tych fotach te gitary wcale nie wygladaja zachecajaco ale na zywo jest zupelnie inaczej.
« Ostatnia zmiana: 17 Sie, 2010, 11:47:58 wysłana przez metal »

Offline Sebastian

  • Gaduła
  • Wiadomości: 433
Zdjecia nie powalaja jakościa a tego odwzorowanie kolorow jest bardzo zle i na tych fotach te gitary wcale nie wygladaja zachecajaco ale na zywo jest zupelnie inaczej.

Prawda, pożyczyłem "nawet dobry" aparat od kolegi. Jak przyszlo do robienia zdjec nie mialem czasu sie bawic w zmienianie 500 funkcji :lol: troche techniki i się człowiek gubi :D

Pomyslalem ze lepsze takie zdjecia niz zadne :)
« Ostatnia zmiana: 17 Sie, 2010, 12:11:16 wysłana przez Sebastian »

Offline metal

  • Gaduła
  • Wiadomości: 337
Pierwsza 7-ka.






Druga 7-ka z Ostrym



i ze mną,





8mka.






No i Dino z moim badylem


Offline Draiman69

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • .Comin
Cytuj
Napewno robiąc swojego nastepnego customa wezme pod uwage spostrzeznia Dina
Powiedz coś więcej :)
Jak się nie ma co się lubi ,to się lubi co się ma !

Offline valentine

  • Gaduła
  • Wiadomości: 395
metal zazdroszcze. a wracając do tematu, wiosla genialne. twoje zdjecia robią mi lepiej, najbardziej osemka

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Cytuj
Napewno robiąc swojego nastepnego customa wezme pod uwage spostrzeznia Dina
Powiedz coś więcej :)
zdecydowanie czekamy na więcej informacji ;D

Zajebiste gitarki szczególnie pierwsza mi się podoba. Zazdrosze wam tego Wackena ;D Może za rok uda mi się pojawić w charakterze widza :D

Offline Sebastian

  • Gaduła
  • Wiadomości: 433
Swietne zdjecia metal :)
duzo lepsze kolory  :headbang:
« Ostatnia zmiana: 17 Sie, 2010, 18:54:16 wysłana przez Sebastian »

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
No na tych drugich zdjęciach gitarki wyglądają już ładniej. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Kurde, śliczne :onan: Jaka skale maja te cudenka?

Offline Sebastian

  • Gaduła
  • Wiadomości: 433
Kurde, śliczne :onan: Jaka skale maja te cudenka?

Z tego co wiem...  8 - 27,5 albo 28... a 7 - chyba 25.5 :)

Wiecej "zdjec" w Pierwszym poscie... zawsze cos :)

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Za chuja bym nie dal tej czerwonej 25,5' :) Moze przez jebanezowska glowke odnosze takie wrazenie. Hm zabilbym dla takiej :onan: :onan: :onan: tylko z TOM ;)

Offline Sebastian

  • Gaduła
  • Wiadomości: 433
Za chuja bym nie dal tej czerwonej 25,5' :) Moze przez jebanezowska glowke odnosze takie wrazenie. Hm zabilbym dla takiej :onan: :onan: :onan: tylko z TOM ;)

tak jak mowilem "chyba" metal napewno napisze cos wiecej :) i dokaldniej

Offline metal

  • Gaduła
  • Wiadomości: 337
na temat skal raczej sie nie wypowiem ani rodzaju drewna. Nie pytałem o to sadząc ze pewnie specki są gdzies na necie.

Dino kilkukrotnie zwrócił uwagę na grubośc gryfu ktora u niego wynosi 17.5mm zarowno na 1 progu jak i 12. Tzn mowil to o 8mce. Pierwszy raz  mialem w lapie 8mke wiec trudno mi sie troche do czegokolwiek odniesc. Ale tak jak nigdy nie mialem ochote na 8 stringa to teraz mam w planach w przyszlym roku moze 2228 wyprobowac :D.
Ogolnie najwieksze wrazenie zrobiła dla mnie ta druga 7mka. Wykończenie mat. bez zbednych dupereli. Proste wisoło do miazgi. Dino ma tam bardzo ładnie przyciete oba rogi gitary. To chyba 1 gitara ibaneza ktora wg mnie ma naprawde estetycznie i ladnie podciete te progi. Dino rowniez stosuje Tremol-No do blokowania mostu i stosuje system bezprzewodowy Line 6 G90.

Swoja drogą liczyłem ze obejrze jego Xiphosa 7 ale powiedział ze uzywa jej wyłącznie do Divine Heresy. (ogolnie xiphos 7 to bardzo udane wiosło mialem przez moment i brzmieniowo rewelka. Nie podoba mi sie w niej kolor lakieru i most). Na pytanie czemu ibanez nie robi 7 tej gitary z lo-pro dosc mocno sie zaśmiał.

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 479
  • Cornford Fanboy
Sorry za offtop:
Sebastian, nie zapomniales o innym temacie w tym dziale?  :devil:

Offline Sebastian

  • Gaduła
  • Wiadomości: 433
Ogolnie najwieksze wrazenie zrobiła dla mnie ta druga 7mka. Wykończenie mat. bez zbednych dupereli. Proste wisoło do miazgi. Dino ma tam bardzo ładnie przyciete oba rogi gitary. To chyba 1 gitara ibaneza ktora wg mnie ma naprawde estetycznie i ladnie podciete te progi. Dino rowniez stosuje Tremol-No do blokowania mostu i stosuje system bezprzewodowy Line 6 G90.

Wlasnie nie wiedzialem co to za system bezprzewodowy :) A pasek to z tego co pamietam Planet Waves  ;D
Mi sie bardzo podoba ten pierwszy "srebrny" LACS - nawet mi sie bardziej podoba niz "oryginał".

Sorry za offtop:
Sebastian, nie zapomniales o innym temacie w tym dziale?  :devil:

Niestey jeszcze nie zapomnialem  :lol: ale jak juz cos "kiedys" przyleci z US&A to napewno zrobie temat :lol:

O prosze ! jeszcze 2 zdjecia sie znalazly :)




Offline Hesu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 266
    • www.HESU.pl
Kluska, wartość tego Twojego białego badyla właśnie wzrosła o 300% :)

Offline metal

  • Gaduła
  • Wiadomości: 337
No i Ostrego tez.




Poza tym gitara raczej ma dozywocie ze wzgledu na wartość sentymentalną. :D

Offline shitol

  • Gaduła
  • Wiadomości: 386
czy tylko ja odnoszę takie wrażenie ale czy Pstry nie jest bardzo podobny do Jerrego Cantrella??
:D:D

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 479
  • Cornford Fanboy
Haha  ;D Jak malowany:

Offline pstry

  • Gaduła
  • Wiadomości: 289

to jest dobre

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Gruuube foto ;) :)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
94 Odpowiedzi
59274 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Cze, 2011, 12:31:09
wysłana przez Sebastian
51 Odpowiedzi
40005 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Mar, 2011, 16:53:14
wysłana przez Rachet
34 Odpowiedzi
16862 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lip, 2012, 20:27:15
wysłana przez g-zs
5 Odpowiedzi
4389 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sty, 2020, 00:30:21
wysłana przez wuj Bat
8 Odpowiedzi
6800 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Lut, 2020, 23:37:54
wysłana przez niedziak