Autor Wątek: NIU RIG DAY !!!!!!!!!!!!!!!! nareszcie :)  (Przeczytany 11971 razy)

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Fajny rig :) to rozumiem a nie tych pieprzonych minimalistów ;)
No fajnie, fajnie. Żeby rozwiać trochę atmosferę "WOW", napiszę tylko, że na innym forum już był gdzieś podobny temat jednego ziomka z syndromem GAS. Nagrał nawet próbkę swojego riga. Niestety TonePort wygrał w tym starciu :D.

Twój rig wygląda złowrogo, ale wygląd a brzmienie to dwie różne rzeczy. Dasz radę nagrać demo? :P
Bo takie zestawy się zanosi do studia a nie nagrywa w domu gdzie nie ma warunków akustycznych i często też sprzętowych do tego.

ps. ostatnimi czasy kupiłem 3 phasery Small stone, evh 90 i pigtronix ep 1. Pod względem brzmienia EVH wygrywa ale wkurza mnie to, że obcina głośność i to dosyć znacząco.
« Ostatnia zmiana: 15 Sie, 2010, 21:19:24 wysłana przez Pneumonia2 »

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
bardzo elegancki sprzęcik, aczkolwiek nawiązując do tego, co napisał gavoja taka mnie rozkmina naszła - no fajnie na tym videło gra ten sprzęt, pewnie łatwo się wszystkim steruje itp, ale ot mój rig za ~3k (bez paki) gorzej nie brzmi. ;) wiadomo, rzecz gustu, ale cieszę z mojego pieprzonego minimalizmu ;)
do widzenia.

Offline tomus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 291
bardzo elegancki sprzęcik, aczkolwiek nawiązując do tego, co napisał gavoja taka mnie rozkmina naszła - no fajnie na tym videło gra ten sprzęt, pewnie łatwo się wszystkim steruje itp, ale ot mój rig za ~3k (bez paki) gorzej nie brzmi. ;) wiadomo, rzecz gustu, ale cieszę z mojego pieprzonego minimalizmu ;)
   Właśnie wszystko rzecz gusty... ja chciałem mieć taki sprzęt i go mam , gdybym nie potrzebował nic poza  POD XT live to tez pewnie bym tez się nie władował w takie koszta i taki drogi sprzęt. Tylko że mój zestaw jest teraz bardzo uniwersalny i na tyle dobry że w każdym studiu będzie mi łatwiej uzyskać brzmienie które siedzi mi w głowie  a skoro to musi kosztować to trudno...

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Te dwie szufladki po lewej wyglądają na bardzo zadowolone ;) Gratulacje, solidny sprzęt!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
31 Odpowiedzi
12836 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Lip, 2010, 09:38:20
wysłana przez Dale Cooper
64 Odpowiedzi
42018 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Lis, 2010, 16:05:55
wysłana przez Pneumonia2
13 Odpowiedzi
5088 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Sty, 2012, 10:13:59
wysłana przez Kali
7 Odpowiedzi
3027 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lis, 2012, 23:44:59
wysłana przez FlyingV
18 Odpowiedzi
6165 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Lis, 2015, 14:56:40
wysłana przez Stivo2005