Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1716851 razy)

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10250 15 Maj, 2015, 17:27:29 »
nie, nie goła Żona, to później ;D

No ale co z ta zona? Bo nie skonczyles opowiadac :D

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10251 15 Maj, 2015, 22:18:09 »
« Ostatnia zmiana: 15 Maj, 2015, 22:21:43 wysłana przez blackdahlia »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10252 15 Maj, 2015, 22:25:26 »


Oj, będzie oglądane!... (ale tzw. poprzeczka jest wysoko)
Paczki z głów!

Online Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10253 16 Maj, 2015, 14:26:35 »
Cieszy mnie, że idąc jako totalny świeżak w rejony dla mnie odmienne i całkowicie nieznane spotykam się z tak ogromną ilością profesjonalizmu, zrozumienia i luzu. Pierwsza sesja i wszystko pykło zajebiście (poza może tym, że ja siedziałem tam 10 godzin, a moja partnerka 11). Jak na pierwszy raz jestem w chuj zadowolony i bardzo mnie to zmotywowało i zachęciło do dalszej zabawy w modeling. (chociażby to wzięcia się odrobinę za ciało - masa jest, czas na rzeźbę). A nusz widelec coś więcej z tego będzie :P
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10254 16 Maj, 2015, 15:33:37 »
Będę wysyłał na Ciebie sms'y w kolejnej edycji Tap Madl ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10255 16 Maj, 2015, 16:46:05 »
A ja przy okazji fundacji Pajacyk
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Online Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10256 16 Maj, 2015, 16:52:14 »
Będę wysyłał na Ciebie sms'y w kolejnej edycji Tap Madl ;)

Wyjdę w koszulince sevenstringa, łohoho.

A ja przy okazji fundacji Pajacyk

Dziękuję, najadłem się, nie potrzebuję już więcej.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10257 16 Maj, 2015, 16:53:25 »
Cieszy mnie, że idąc jako totalny świeżak w rejony dla mnie odmienne i całkowicie nieznane spotykam się z tak ogromną ilością profesjonalizmu, zrozumienia i luzu. Pierwsza sesja i wszystko pykło zajebiście (poza może tym, że ja siedziałem tam 10 godzin, a moja partnerka 11). Jak na pierwszy raz jestem w chuj zadowolony i bardzo mnie to zmotywowało i zachęciło do dalszej zabawy w modeling. (chociażby to wzięcia się odrobinę za ciało - masa jest, czas na rzeźbę). A nusz widelec coś więcej z tego będzie :P

I ty śmiałeś mnie przezywać?
Spoiler
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10258 16 Maj, 2015, 16:56:50 »
 :fotki:
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Online Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10259 16 Maj, 2015, 16:59:16 »
Cieszy mnie, że idąc jako totalny świeżak w rejony dla mnie odmienne i całkowicie nieznane spotykam się z tak ogromną ilością profesjonalizmu, zrozumienia i luzu. Pierwsza sesja i wszystko pykło zajebiście (poza może tym, że ja siedziałem tam 10 godzin, a moja partnerka 11). Jak na pierwszy raz jestem w chuj zadowolony i bardzo mnie to zmotywowało i zachęciło do dalszej zabawy w modeling. (chociażby to wzięcia się odrobinę za ciało - masa jest, czas na rzeźbę). A nusz widelec coś więcej z tego będzie :P

I ty śmiałeś mnie przezywać?
Spoiler

No jak tak ładnie prosisz, to dostaniesz :*
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10260 16 Maj, 2015, 19:03:43 »
@Mother Puncher możemy się wymienić ;)
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10261 16 Maj, 2015, 19:13:18 »


;D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Online Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10262 16 Maj, 2015, 19:41:14 »
@Mother Puncher możemy się wymienić ;)

Miło. To jesteśmy w kontakcie.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10263 17 Maj, 2015, 10:45:47 »
Isu, pomyliłeś pojęcia. To jest najzwyczajniejsze w świecie e-drama ;)

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10264 17 Maj, 2015, 11:49:31 »
Ja słyszałem o innym określeniu.

Spoiler

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10265 17 Maj, 2015, 14:09:24 »
Ja natomiast słyszałem, że nieumiejętność zrozumienia tekstu pisanego to dysleksja. Natimiast jak się tu na niektórych patrzę, ti właściwszym określenie będzie debilizm. I to złośliwy. Ale co mi tam, klikajcie sobie dalej



Chociaż jedno jeszcze - wiesz co @lwronk jak zobaczyłem twój temat "absurdus guitars" :P to mnie kurewsko kusiło spytać, czy ci się w cenach za te paszkwile waluty nie popierdoliły. Ale trochę tak głupio i nie na miejscu, bo się poznaliśmy osobiście, pogadaliśmy o twoim projekcie, widziałem rendery zanim 9/10 forumisiów w ogóle podejrzewało że coś kombinujesz. Co prawda tamten temat został zamknięty po wspaniałym przyjęciu ;D ale nowy jak będzie to sobie ulżę :angel:

Ale że jak sam napisałem (i jak widzę ci co przeczytali i tak nie zrozumieli) nie będę się wdawał w kłótnie, to sobie możecie hejtować do woli

Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10266 17 Maj, 2015, 14:47:48 »
Ja natomiast słyszałem, że nieumiejętność zrozumienia tekstu pisanego to dysleksja. Natimiast jak się tu na niektórych patrzę, ti właściwszym określenie będzie debilizm. I to złośliwy. Ale co mi tam, klikajcie sobie dalej

( Obraz usunięty.)

Chociaż jedno jeszcze - wiesz co @lwronk jak zobaczyłem twój temat "absurdus guitars" :P to mnie kurewsko kusiło spytać, czy ci się w cenach za te paszkwile waluty nie popierdoliły. Ale trochę tak głupio i nie na miejscu, bo się poznaliśmy osobiście, pogadaliśmy o twoim projekcie, widziałem rendery zanim 9/10 forumisiów w ogóle podejrzewało że coś kombinujesz. Co prawda tamten temat został zamknięty po wspaniałym przyjęciu ;D ale nowy jak będzie to sobie ulżę :angel:

Ale że jak sam napisałem (i jak widzę ci co przeczytali i tak nie zrozumieli) nie będę się wdawał w kłótnie, to sobie możecie hejtować do woli

( Obraz usunięty.)



Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10267 17 Maj, 2015, 15:09:49 »
Ja natomiast słyszałem, że nieumiejętność zrozumienia tekstu pisanego to dysleksja. Natimiast jak się tu na niektórych patrzę, ti właściwszym określenie będzie debilizm. I to złośliwy.

Ja natomiast debilizmem nazywam to coś, czego przykład mamy w cytacie poniżej:

Chociaż jedno jeszcze - wiesz co @lwronk jak zobaczyłem twój temat "absurdus guitars" :P to mnie kurewsko kusiło spytać, czy ci się w cenach za te paszkwile waluty nie popierdoliły.

Spoiler
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10268 17 Maj, 2015, 15:17:09 »
Japierdolę.
znaczenia:
rzeczownik, rodzaj męski
(1.1) publikacja brukająca czyjąś reputację
(1.2) slang. osoba (zazwyczaj płci żeńskiej) o wątpliwej urodzie
Przestań się przypierdalać :D

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10269 17 Maj, 2015, 15:22:09 »
Oj dzieci dzieci :D Mnie cieszy, że nie mam takich ciężkich, życiowych problemów. ;)

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10270 17 Maj, 2015, 15:26:30 »
Dopierdalajcie sobie chłopaki na priv. Temat jest "co nas w życiu cieszy?".

Mnie np. cieszy, że słucham sobie Bucketheada, piję dobrą kawę i czytam głupoty.
007

Online Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10271 17 Maj, 2015, 15:58:00 »
Sinatra śpiewał kiedyś ....jeśli poradzisz sobie w Nowym Yorku, to wszędzie sobie poradzisz... 
Ale wtedy nie było  jeszcze sevenstring.pl    :)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10272 17 Maj, 2015, 16:50:41 »
@theremin - w tym samym słowniku języka polskiego PWN nie ma alternatywnych znaczeń takich słów jak "pasztet" czy "kaszalot" (specjalnie sprawdziłem), żeby trzymać się rzeczy niezbyt urodziwych :P Czyli co, coś nie istnieje bo "literatura fachowa" tego nie podaje? Zresztą celowo użyłem tego samego paszkwila, który znalazł się we wspomnianym. Bo wiele osób używa tego słowa w znaczeniu:

Cytuj
(1.2) slang. osoba (zazwyczaj płci żeńskiej) rzecz o wątpliwej urodzie

Natomiast właśnie o to mi chodzi, twój post idealnie oddaję to, co się tu wyrabia. Teraz daję spoiler, bo jeszcze kogoś oczka rozbolą od nadmiaru tekstu:

Spoiler

Cieszy mnie, że:
- wreszcie spędziłem weekend siedząc własną dupą we własnym mieszkaniu, na własnym łóżku z własną Żoną ;) A nie (co było ostatnio smutną normą) szurając w/w dupą po brudnej podłodze jakiejś pierdolonej budowy na drugim końcu kraju,
- nieco (a nawet bardzo) z przypadku kupiłem sobie gitarę. Do tego totalnie nie taką, jaką planowałem, od nie-tego kształtu po nie-tę speckę. Aha, i forumowi znafcy orzekli po trzech zdjęciach (z komórki) i linku do katalogu (błędnym :P ) że to kupa. Ich strata, ja zaryzykowałem i okazało się, że zrobiłem najlepszy w kategorii cena/jakość zakup od lat :D
- nawet dyżurne wkurwy w postaci np. samochodów postanowiły wziąć sobie wolne, i cieszy mnie że wszystko dookoła w zasadzie jest okej :tak:
- a przy okazji, Żona Moja zmieniła ostatnio lekarza specjalistę (specjalizację chwilowo pominę, bo to nieistotne) na (jak się okazało) sporo lepszego niż poprzedni. Jest znacznie bliżej, szybciej, dokładniej i w ogóle lepiej. A do tego lekarz jest specjalizacji podwójnej, więc za jedną wizytą załatwia dwie sprawy,

O, i to mnie cieszy. Taki jestem Jeż Zjeżony i mam relaks :D O taki:

Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10273 17 Maj, 2015, 16:58:05 »
TL;DR :*

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10274 17 Maj, 2015, 17:50:51 »
Jestem na 99% pewien, że jesteś po humanie, Jeżu.