Autor Wątek: Ibanez RG1527Z czy Schecter Jeff Loomis  (Przeczytany 31833 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
Oki, kolega kupuje co chce to można sobie OT zrobić :P

A cóż to Wuju był za szatan-we-własnej-osobie? Jeśli to nie tajemnica oczywiście ;)

Nie korzystam z religijnych odnośników ;), ale łobcaj, to ta pasiasta, z GASu, straszne rzeczy, powiadam Tobie:

Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
To to znak jest! Kolory szatanistyczne, baryton coby kozy jeszcze bardziej czcić i do tego jeszcze lewa! Toż to znak, powiadam ja! Twa być musi! :devil:

Aktualnie jest osobistą suczką Smagi z Proghma-C. Skubany wiedział co i jak tam zmajstrować... Dziś wsadzam 81 zamiast Eclipse i zobaczymy/posłuchamy na próbie. Wg Smagi z tym pikapem daje najlepiej.
Paczki z głów!

Offline zuosiej

  • Gaduła
  • Wiadomości: 196
  • Fuck yeah!
To to znak jest! Kolory szatanistyczne, baryton coby kozy jeszcze bardziej czcić i do tego jeszcze lewa! Toż to znak, powiadam ja! Twa być musi! :devil:

Aktualnie jest osobistą suczką Smagi z Proghma-C. Skubany wiedział co i jak tam zmajstrować... Dziś wsadzam 81 zamiast Eclipse i zobaczymy/posłuchamy na próbie. Wg Smagi z tym pikapem daje najlepiej.

Wujek wiecej fotek i wiecej info!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
To to znak jest! Kolory szatanistyczne, baryton coby kozy jeszcze bardziej czcić i do tego jeszcze lewa! Toż to znak, powiadam ja! Twa być musi! :devil:

Aktualnie jest osobistą suczką Smagi z Proghma-C. Skubany wiedział co i jak tam zmajstrować... Dziś wsadzam 81 zamiast Eclipse i zobaczymy/posłuchamy na próbie. Wg Smagi z tym pikapem daje najlepiej.

Wujek wiecej fotek i wiecej info!

Stary - jestem okropnie podjarany tą gitarą. Chyba zrobię to dopiero przy okazji NGD... Dziś kolejne ogrywanie - tzw. na spokojnie ;) Mierzyłem osobiście - jebane 27 cali ;) Czekać trzeba aż któraś z zespołowych gitar się sprzeda.
Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Mierzyłem osobiście - jebane 27 cali ;) Czekać trzeba aż któraś z zespołowych gitar się sprzeda.

Że Flejm? Porzucili jedyne słuszne 666mm i robią pełnowymiarowe barytony? Trzeba sprzedać wątrobę i pomyśleć w takim razie nad customem :D

Btw. widzę, że nie jestem jedynym wyznawcą rogatych kształtów :headbang: Dobrze, dobrze, to się chwali ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Chyba zrobię to dopiero przy okazji NGD...

zamow sobie custom logo:

LAME GUITARS

;D
Łe tej.

Offline zuosiej

  • Gaduła
  • Wiadomości: 196
  • Fuck yeah!
Mierzyłem osobiście - jebane 27 cali ;) Czekać trzeba aż któraś z zespołowych gitar się sprzeda.

Że Flejm? Porzucili jedyne słuszne 666mm i robią pełnowymiarowe barytony? Trzeba sprzedać wątrobę i pomyśleć w takim razie nad customem :D

Btw. widzę, że nie jestem jedynym wyznawcą rogatych kształtów :headbang: Dobrze, dobrze, to się chwali ;)
Takiego customa nie wysępisz tak łatwo :D np. wklejanego gryfu w Dragonie nie chcieli zrobić. Ale 666mm robią dalej i mam takiego :P


//kurwa! skojarzylem dopiero teraz :D Smaga mi mojego Flame'a sprzedawał :D i doradzał z nim :P
A co rogate to fajne :D
« Ostatnia zmiana: 26 Lip, 2010, 18:52:05 wysłana przez zuosiej »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
OT MODE jak chuj

Chyba zrobię to dopiero przy okazji NGD...

zamow sobie custom logo:

LAME GUITARS

;D

Teraz to już, kurwa, chuj, jak mawiał kolega. Lodźo już jest, ale mogę domalować kreseczkę: F-lame ;)

Mierzyłem osobiście - jebane 27 cali ;) Czekać trzeba aż któraś z zespołowych gitar się sprzeda.

Że Flejm? Porzucili jedyne słuszne 666mm i robią pełnowymiarowe barytony? Trzeba sprzedać wątrobę i pomyśleć w takim razie nad customem :D

Btw. widzę, że nie jestem jedynym wyznawcą rogatych kształtów :headbang: Dobrze, dobrze, to się chwali ;)
Takiego customa nie wysępisz tak łatwo :D np. wklejanego gryfu w Dragonie nie chcieli zrobić. Ale 666mm robią dalej i mam takiego :P


//kurwa! skojarzylem dopiero teraz :D Smaga mi mojego Flame'a sprzedawał :D i doradzał z nim :P
A co rogate to fajne :D

Tak, tu jest 27", co do przecinka. I gryf wklejany... ;) Szczerze, to nie da rady takiego zamówić, he he! (a, chuj - napiszę co i jak:) Bo i jeszcze gryf jest z 1 kawałka mahoniu, a decha z jesionu. Do tego gryf ma jeszcze inny profil, gibonowski, ale płaski radius. Wczoraj grałem na biczy na próbie. Nie chodził mi z mordy ten głupi uśmiech zadowolenia... (pamiętacie taki u Arnolda, zaraz po dymaniu, w filmie "Twins"? :D)

OT MODE... aaa, może jeszcze nie?
Paczki z głów!

Offline zuosiej

  • Gaduła
  • Wiadomości: 196
  • Fuck yeah!
Tak, tu jest 27", co do przecinka. I gryf wklejany... ;) Szczerze, to nie da rady takiego zamówić, he he! (a, chuj - napiszę co i jak:) Bo i jeszcze gryf jest z 1 kawałka mahoniu, a decha z jesionu. Do tego gryf ma jeszcze inny profil, gibonowski, ale płaski radius. Wczoraj grałem na biczy na próbie. Nie chodził mi z mordy ten głupi uśmiech zadowolenia... (pamiętacie taki u Arnolda, zaraz po dymaniu, w filmie "Twins"? :D)

OT MODE... aaa, może jeszcze nie?
Kurwa Wujek farciarzu jebany :D jakby takie produkowali seryjnie to byłby popyt jak nie wiem. Sam bym se wcześniej kupił :P

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
Kurwa Wujek farciarzu jebany :D jakby takie produkowali seryjnie to byłby popyt jak nie wiem. Sam bym se wcześniej kupił :P

No, szczerze, to nie wiem, czemu na to sami nie wpadli wcześniej. Żeby bardziej powkurwiać:
- heban pod strunami
- klucze blokowane
- mod na 18V

:D
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
Hehe, widać (kontynuując OT) że jak przyjdzie ktoś-bardziej-znany, to mu zrobią wszystko co chce

Nie. On tam pracuje... ;)
Paczki z głów!

Offline zuosiej

  • Gaduła
  • Wiadomości: 196
  • Fuck yeah!
Się dowiedziałem, że takiego Flame można mieć bez problemu ;)
Się dowiedziałem, że tam jest jeszcze  nietypowy korpus z jesionu amerykańskiego i Dragon jest wycięty w główce.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
Się dowiedziałem, że takiego Flame można mieć bez problemu ;)
Się dowiedziałem, że tam jest jeszcze  nietypowy korpus z jesionu amerykańskiego i Dragon jest wycięty w główce.

Dragon wycięty - też jest.
matching headstock - też.

To powiedz, ile zaśpiewali? (tu jest najlepszy zonk ;))
Paczki z głów!

Offline zuosiej

  • Gaduła
  • Wiadomości: 196
  • Fuck yeah!
właśnie o cenę nie pytałem ale zapytam ;)

//ale sobie jeblismy offtopa :D

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
33 Odpowiedzi
15452 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Maj, 2009, 18:10:46
wysłana przez wuj Bat
32 Odpowiedzi
14682 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Mar, 2010, 11:34:27
wysłana przez Mery
13 Odpowiedzi
4189 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Kwi, 2012, 11:23:38
wysłana przez zietek
0 Odpowiedzi
891 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Paź, 2012, 14:31:04
wysłana przez majkelk
al'a Jeff Loomis

Zaczęty przez Anvil Muzyka

6 Odpowiedzi
4752 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Kwi, 2017, 19:26:58
wysłana przez Anvil