Autor Wątek: Bash Studio 20  (Przeczytany 46594 razy)

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Bash Studio 20
« 23 Cze, 2010, 17:06:03 »
Wziąłeś sobie widzę do serca moje "wypłacz mi tako rzeke" :) Nie widzę nigdzie związku z brakiem czegokolwiek. Wpadło trochę naszych znajomków, pograli, ponarzekali i poszli. Co napisali to już nie moja brocha. Widziałeś taki disclaimer w naszym regulaminie że nie ponosimy odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników forum? Jak nie to koniecznie zobacz ;)
Ja im się nie dziwię, bo jak się człowiek na coś najara (a dzięki rzeczonym molestatorom kapucyna każdy produkt Szymka jest traktowany jako święty graal jeszcze zanim opuści jego warsztat) bo to muszą być jego ukochane lody waniliowe a dostanie w wafelku kupę o smaku kupy to jak ma reagować? Zabronisz komuś wypowiadać swojej opinii tylko dlatego że jest inna niż Twoja? :)
Napinasz się dalej, mimo tego, że Szymon miał okazję pogadać z większością uczestników tego nieszczęsnego Pierwszego Starcia i krwi z podłogi nie musiałem zmywać.
A oficjalny test serwisu to wisi pod linkiem na górze i jego dotyczy temat. Skoro wszyscy na kupę olewacie główną to może zawiesza się Wam że Forum = Portal. A tak do końca nie jest.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.