Autor Wątek: Bash Studio 20  (Przeczytany 46603 razy)

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
Odp: Bash Studio 20
« 23 Cze, 2010, 16:25:02 »
Birthmark skończ pierdolić proszę. Przez takich koniobijców jak Ty mój stosunek do marki Bash jest umiarkowanie entuzjastyczny, bo co się nie odezwę że mi sajd nie robi to stado takich baranów musi mi wkładać swoją opinię do głowy.
Chyba mnie nie zrozumiałeś. W ogóle nie nawiązywałem teraz do twojego artykułu, co jest moim błędem, bo to nie OT.
Krótko mówiąc: chodziło mi o to, że chyba warto było wstrzymać się z wypowiadaniem się na forum, że wzmak jest chujowy, do diagnozy jego konstruktora, zważywszy na to, że kilka osób wcześniej ogrywających wzmak wyraziło się o nim pochlebnie (ale to koniobijcy i barany). W końcu to był oficjalny test poważnego serwisu, a nawet sprostowana zła opinia zostawia ślad (zwłaszcza że dotarła np do Pigmeja, na którego wchodzi sporo ludzi), a taki ślad już może parę osób zniechęcić do zakupu pieca.

Nie wiem czemu mnie obrażasz, nigdzie w moich wypowiedziach nie wkładałem ci swojej opinii do głowy. Nie oceniałem gustu, tylko lekki brak profesjonalizmu. Mam teraz przez to umiarkowanie entuzjastyczny stosunek do tego forum.
Suto wędlin kładź na chleb