Autor Wątek: Bash Studio 20  (Przeczytany 46579 razy)

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Bash Studio 20
« 23 Cze, 2010, 08:34:35 »
Więc tak, testowe wiosła:
B.C Rich JRV na EMG 81/85 strojony w C
Gibson Flying V w C
PAS Harvester strojony yyyyy spytajcie Harva, dziwnie jakoś ;)
Epiphone Prophecy na EMG strojony w standardzie albo w D. Gohes?
Kania LP na Merlinach P90 strojony w C
Kania JP na DiMarzio strojony w A

Piec luzem dawał radę do tego A. Niżej nie badaliśmy bo akurat wszystkie statki z portu wyszły z linami cumowniczymi ;)  Autor ma swoiste poczucie humoru, więc wniosek nie jest wyciągnięty z dupy. Amanita dobrze odczytał co chciałem powiedzieć, chodziło mi o kanał przesterowany i jego jednobarwność. Od klina się odpierdólta - mój ci on!
Dopalaliśmy soggothową kopią TS808. Ale o ty musi Harv napisać bo on stał bliżej ;)
Decimator zjechał mi na chatę dopiero po testach Studio (tydzień po dokładnie :]) więc nie miałem możliwości sprawdzić. Nie wiem czy Harv zapodawał w pętlę swojego Intelli i sprawdzał co robi Hush z tym szumem.

Birthmark skończ pierdolić proszę. Przez takich koniobijców jak Ty mój stosunek do marki Bash jest umiarkowanie entuzjastyczny, bo co się nie odezwę że mi sajd nie robi to stado takich baranów musi mi wkładać swoją opinię do głowy. Ostre słowa pozostały między szóstką która ogrywała tego ampa, to na forum to były dość wyważone opinie oparte na wnioskach z ogrywania. A jak Ci się nie podoba że ktoś ma inne zdanie to wypłacz mi tako rzeke. Ładnie proszę oczywiście :)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.