Autor Wątek: Bash Studio 20  (Przeczytany 46293 razy)

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Bash Studio 20
« 21 Cze, 2010, 18:37:04 »
Z parugodzinnym opóźnieniem zapraszam do komentowania testu tego ampa :)

http://www.sevenstring.pl/testy/bash-studio-20
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Odp: Bash Studio 20
« Odpowiedź #1 21 Cze, 2010, 19:27:37 »
A kiedy w końcu jakieś wideło, albo chociaż próbki mp3 z forumowych testów???
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Bash Studio 20
« Odpowiedź #2 21 Cze, 2010, 21:33:55 »
Wideło będzie jeśli Harv je zmontuje. Mp3 nie będzie bo nie. Przykro mi niezmiernie, ale tak właśnie tą razą wyszło.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Odp: Bash Studio 20
« Odpowiedź #3 22 Cze, 2010, 07:45:24 »
Dobre i to :D czekam więc z utęsknieniem!
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Bash Studio 20
« Odpowiedź #4 22 Cze, 2010, 08:34:19 »
Po tym filmie to bym się nei spodziewał zbyt wiele ;)

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Bash Studio 20
« Odpowiedź #5 22 Cze, 2010, 08:51:22 »
Jak to nie? Gohesa widać! ;)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Bash Studio 20
« Odpowiedź #6 22 Cze, 2010, 08:53:17 »
No ale ja myślałem, że tu raczej o audio chodzi... jeśli tak to lus. Podłożę Hasellhoffa i będzie klip jak marzenie ;)

Zomballo

  • Gość
Odp: Bash Studio 20
« Odpowiedź #7 22 Cze, 2010, 09:24:40 »
Po tym co sie działo w jednym topicu to widzę, że recka jest napisana bardzo dyplomatycznie ;)

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Odp: Bash Studio 20
« Odpowiedź #8 22 Cze, 2010, 09:30:23 »
i na chuj Wam te próbki jak próbki są na stronie Szymona? :/
tylko w każdym topiku, próbki i próbki i próbki :/

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Odp: Bash Studio 20
« Odpowiedź #9 22 Cze, 2010, 09:36:29 »
najpiękniejsze w całej recenzji są "humorystyczne" wstawki Leona ;D

Offline Gohes

  • Colonial Marine
  • Gaduła
  • Wiadomości: 352
  • Szatan, Blasty, Benedykt XVI...
    • J. D. Overdrive
Odp: Bash Studio 20
« Odpowiedź #10 22 Cze, 2010, 10:07:15 »
Po tym co sie działo w jednym topicu to widzę, że recka jest napisana bardzo dyplomatycznie ;)

Nie zgodze sie - pierwsze ostre slowa ze strony ogrywajacych 'uszkodzony' egzemplarz byly jak najbaradziej zasluzone. Po prostu nikt nie wiedzial, ze cos poszlo w piecu i stad efekt, o ktorym pisalismy wczesniej. Po wizycie Szymka temat sie wyprostowal i ogrywalismy juz sprawny egzemplarz. Wrazenia z tego ogrywania sa jak najbardziej zgodne z recka Leona.

PS
Leon... Ty wiesz :D
M: Kobieto, przynieś browar! K: A magiczne słowo? M: Czary mary, podaj browary!

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Bash Studio 20
« Odpowiedź #11 22 Cze, 2010, 10:46:33 »
Ty też możesz pospierdalać Gohes ;) :*  Zombal umówmy się - jeśli nie chcę o czymś pisać źle to nie piszę po prostu. Mamy ten komfort, którego brakuje ludziom w papierowych wydawnictwach i nie musimy się napinać na siłę. W SPRAWNEJ postaci Studio 20 mi się podobał. Poza przesterem o którym napisałem dokładnie to co myślę. Jeśli uważasz że coś ściemniałem to powiem tylko tyle: dość prawdopodobne, że sprawię sobie najmniejsze Studio jako practice ampa (jak już Szymon go ugotuje) bo ma mieć ten przezajebisty clean ze Studio 20. Za własnoręcznie zarobione pieniądze, nie za dobrą recenzję sprzętu (wolę to napisać bo jeszcze ktoś sobie coś pomyśli).

No kurwa - siadłeś mi na emo! ;)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Zomballo

  • Gość
Odp: Bash Studio 20
« Odpowiedź #12 22 Cze, 2010, 12:50:50 »
Cytat: Leon
No kurwa - siadłeś mi na emo! ;)
Ha! A jednak! :D Kurrrrna sam tnę się z myślami nad S20 (narazie 1:0 dla emo). Już nawet jestem po wstępnej pogadance z Bashem, ale z niej wyszło, że powinienem brać Dorico (2:0 dla emo). Tylko znów przeraża mnie wizja  latania na próby z kilkutonowym halfstackiem. Mi zależy na gruzowym gaine z szybkim dołem, dynamiką, karateckim atakiem, czułością artykulacji, dużą ilością środka, który mógłbym wyciąć (nie wiem czy czegoś nie pominąłem?) no i żeby żonce pasował do mebli.
« Ostatnia zmiana: 22 Cze, 2010, 13:00:54 wysłana przez Zomballo »

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Odp: Bash Studio 20
« Odpowiedź #13 22 Cze, 2010, 12:55:28 »
i na chuj Wam te próbki jak próbki są na stronie Szymona? :/
tylko w każdym topiku, próbki i próbki i próbki :/
Tym bardziej, że próbka mp3 na chujowych głośniczkach komputerowych (a nawet na niezłych) jest megawykurwiście miarodajna...

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
Odp: Bash Studio 20
« Odpowiedź #14 22 Cze, 2010, 13:19:00 »
i na chuj Wam te próbki jak próbki są na stronie Szymona? :/
tylko w każdym topiku, próbki i próbki i próbki :/
Generalnie jak mowa o innych sprzętach to każdy mówi, że próbki ze stron producenta są o kant dupy rozbić bo mogą być upiększone. Dlatego sam chciałbym posłuchać, jako ewentualny przyszły posiadacz, niezależnych próbek brzmienia sprzętu. Mało z nas "ogrywa" wzmaki na YT ?? Wiem, że ma się to nijak do rzeczywistego ogrania, ale jak się przesłucha kilkanaście takich nagrań na YT (jednych lepszych innych gorszych) to ma się nieco szersze pojęcie i można zweryfikować ile prawdy jest w filmikach producenta.

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Bash Studio 20
« Odpowiedź #15 22 Cze, 2010, 13:35:41 »
Relax. To nie jest nowy trend tylko wypadek przy pracy. Najlepszym się zdarza. Niestety.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
Odp: Bash Studio 20
« Odpowiedź #16 22 Cze, 2010, 15:29:49 »
Nie zgodze sie - pierwsze ostre slowa ze strony ogrywajacych 'uszkodzony' egzemplarz byly jak najbaradziej zasluzone. Po prostu nikt nie wiedzial, ze cos poszlo w piecu i stad efekt, o ktorym pisalismy wczesniej.
Ostre słowa między sobą jak najbardziej, ale publikowanie ich na forum po tym jak kilka osób (w tym ja) ograło piec wcześniej na własną rękę i wyraziło się o nim w bardzo dobrych słowach było chyba trochę zbyt pochopne.
Suto wędlin kładź na chleb

Offline Gohes

  • Colonial Marine
  • Gaduła
  • Wiadomości: 352
  • Szatan, Blasty, Benedykt XVI...
    • J. D. Overdrive
Odp: Bash Studio 20
« Odpowiedź #17 22 Cze, 2010, 15:37:51 »
-wzmacniacz dysponuje barwą czystą zajebistą oraz wyziewem z dupy szatana. Autor wydaje się sugerować, że z tzw. kranczem jest gorzej. czyli, że Hendrixa się nie da grać? jak to się ma do np. MG Vintage 30?

Ja odnioslem zgola odmienne wrazenie ;) Autorowi raczej przester nie lezal, a kranczem sie zachwycal...
« Ostatnia zmiana: 22 Cze, 2010, 15:40:19 wysłana przez Gohes »
M: Kobieto, przynieś browar! K: A magiczne słowo? M: Czary mary, podaj browary!

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Odp: Bash Studio 20
« Odpowiedź #18 22 Cze, 2010, 15:56:01 »

Ja odnioslem zgola odmienne wrazenie ;) Autorowi raczej przester nie lezal, a kranczem sie zachwycal...

też tak zrozumiałem

Offline Gohes

  • Colonial Marine
  • Gaduła
  • Wiadomości: 352
  • Szatan, Blasty, Benedykt XVI...
    • J. D. Overdrive
Odp: Bash Studio 20
« Odpowiedź #19 22 Cze, 2010, 23:01:26 »
Lekki overdrive na kanale 'nieczystym' jest jak najbardziej w zasiegu reki. Po prostu sam charakter tego kanalu jest jednostajny; tzn. ze mozna wycisnac z tego kanalu przester od overdrive'u, poprzez distorstion, na super ultra lead drive madafaka konczac, niemniej charaktersytyka tego kanalu jest bardzo jednostajna, zmienia sie jedynie ilosc gainu i ew. skladowe, czyli bass, mid. i treb. Dla jednych to bedzie ujma, dla innych plus, zalezy od gusty, a gust wiadomo - jest jak dupa, kazdy ma swoja.
M: Kobieto, przynieś browar! K: A magiczne słowo? M: Czary mary, podaj browary!

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Bash Studio 20
« Odpowiedź #20 23 Cze, 2010, 08:34:35 »
Więc tak, testowe wiosła:
B.C Rich JRV na EMG 81/85 strojony w C
Gibson Flying V w C
PAS Harvester strojony yyyyy spytajcie Harva, dziwnie jakoś ;)
Epiphone Prophecy na EMG strojony w standardzie albo w D. Gohes?
Kania LP na Merlinach P90 strojony w C
Kania JP na DiMarzio strojony w A

Piec luzem dawał radę do tego A. Niżej nie badaliśmy bo akurat wszystkie statki z portu wyszły z linami cumowniczymi ;)  Autor ma swoiste poczucie humoru, więc wniosek nie jest wyciągnięty z dupy. Amanita dobrze odczytał co chciałem powiedzieć, chodziło mi o kanał przesterowany i jego jednobarwność. Od klina się odpierdólta - mój ci on!
Dopalaliśmy soggothową kopią TS808. Ale o ty musi Harv napisać bo on stał bliżej ;)
Decimator zjechał mi na chatę dopiero po testach Studio (tydzień po dokładnie :]) więc nie miałem możliwości sprawdzić. Nie wiem czy Harv zapodawał w pętlę swojego Intelli i sprawdzał co robi Hush z tym szumem.

Birthmark skończ pierdolić proszę. Przez takich koniobijców jak Ty mój stosunek do marki Bash jest umiarkowanie entuzjastyczny, bo co się nie odezwę że mi sajd nie robi to stado takich baranów musi mi wkładać swoją opinię do głowy. Ostre słowa pozostały między szóstką która ogrywała tego ampa, to na forum to były dość wyważone opinie oparte na wnioskach z ogrywania. A jak Ci się nie podoba że ktoś ma inne zdanie to wypłacz mi tako rzeke. Ładnie proszę oczywiście :)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Bash Studio 20
« Odpowiedź #21 23 Cze, 2010, 08:45:55 »
No dało się ten szum Hushem zniwelować, choć nie wiem czy to dobra droga. ;)
Co do 808, nie wiem imo z było gorzej. Albo może inaczej, ten piec nie potrzebuje tego typu dopałki, jest taki jak ma być. Generalnie przester jest w stylu love it or hate it ;) Mnie bliżej do tej pierwszej opcji, szczególnie przy milionowym podejściu do Slave of Labour ;)

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Bash Studio 20
« Odpowiedź #22 23 Cze, 2010, 09:16:39 »
O jak ja nie lubię tego kawałka :D
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
Odp: Bash Studio 20
« Odpowiedź #23 23 Cze, 2010, 16:25:02 »
Birthmark skończ pierdolić proszę. Przez takich koniobijców jak Ty mój stosunek do marki Bash jest umiarkowanie entuzjastyczny, bo co się nie odezwę że mi sajd nie robi to stado takich baranów musi mi wkładać swoją opinię do głowy.
Chyba mnie nie zrozumiałeś. W ogóle nie nawiązywałem teraz do twojego artykułu, co jest moim błędem, bo to nie OT.
Krótko mówiąc: chodziło mi o to, że chyba warto było wstrzymać się z wypowiadaniem się na forum, że wzmak jest chujowy, do diagnozy jego konstruktora, zważywszy na to, że kilka osób wcześniej ogrywających wzmak wyraziło się o nim pochlebnie (ale to koniobijcy i barany). W końcu to był oficjalny test poważnego serwisu, a nawet sprostowana zła opinia zostawia ślad (zwłaszcza że dotarła np do Pigmeja, na którego wchodzi sporo ludzi), a taki ślad już może parę osób zniechęcić do zakupu pieca.

Nie wiem czemu mnie obrażasz, nigdzie w moich wypowiedziach nie wkładałem ci swojej opinii do głowy. Nie oceniałem gustu, tylko lekki brak profesjonalizmu. Mam teraz przez to umiarkowanie entuzjastyczny stosunek do tego forum.
Suto wędlin kładź na chleb

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Bash Studio 20
« Odpowiedź #24 23 Cze, 2010, 17:06:03 »
Wziąłeś sobie widzę do serca moje "wypłacz mi tako rzeke" :) Nie widzę nigdzie związku z brakiem czegokolwiek. Wpadło trochę naszych znajomków, pograli, ponarzekali i poszli. Co napisali to już nie moja brocha. Widziałeś taki disclaimer w naszym regulaminie że nie ponosimy odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników forum? Jak nie to koniecznie zobacz ;)
Ja im się nie dziwię, bo jak się człowiek na coś najara (a dzięki rzeczonym molestatorom kapucyna każdy produkt Szymka jest traktowany jako święty graal jeszcze zanim opuści jego warsztat) bo to muszą być jego ukochane lody waniliowe a dostanie w wafelku kupę o smaku kupy to jak ma reagować? Zabronisz komuś wypowiadać swojej opinii tylko dlatego że jest inna niż Twoja? :)
Napinasz się dalej, mimo tego, że Szymon miał okazję pogadać z większością uczestników tego nieszczęsnego Pierwszego Starcia i krwi z podłogi nie musiałem zmywać.
A oficjalny test serwisu to wisi pod linkiem na górze i jego dotyczy temat. Skoro wszyscy na kupę olewacie główną to może zawiesza się Wam że Forum = Portal. A tak do końca nie jest.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.