Autor Wątek: JAk dodać nowy wątek w dziale SPRZEDAM ??- nowy uzytkownik  (Przeczytany 10070 razy)

Offline maxio6

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 0
Witam
Jestem świeży na forum, chciałem dodać coś w dziale sprzedam , ale nie wiem jak gdyż nie ma opcji NOWY WĄTEK jak w innych działach. Co należy zrobić żeby móc dodać w dziale SPRZEDAM nowy wątek.

Szukałem odpowiedzi ale nie znalazłem - więc przepraszam jeśli to pytanie jest błahe dla nie których - ale po prostu nie udało mi się znaleźć odpowiedzi.

Pozdrawiam wszytkich
Paweł

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
a wystarczyło przeczytać regulamin :/
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 344
    • CTG TV
Nie udało Ci się znaleźć przyklejonego wątku w dziale sprzedam?
Mi się udało:
http://forum.sevenstring.pl/sprzedam/regulamin-dzialu-gielda/
mniut i piah

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
trzeba nabic 20 postow, liczy sie szybkie tempo i malo tresci

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
Zajebisty początek użytkowania forum... Nie dość, że nie chciało się do regulaminu zajrzeć, to do tego od razu wiadomo po co się rejestrowałeś...

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Ja tylko na początku ostrzegam, nabijanie jest karane z pełną surowością i bez skrupułów. To jest forum dyskusyjne, a nie jarmark :)

Offline maxio6

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 0
Dziękuje za rzeczowe odpowiedzi , aczkolwiek komentarze i własna twórczość również ciekawa :)

Rzeczywiście przegapiłem ten wątek przyklejony - ale taki przywilej świeżaka :)

A propo regulaminu :
18. Regulamin obowiązuje na na całym forum, jego uzupełnieniem są wewnętrzne regulaminy poszczególnych działów:
- Giełda
- Recenzje Sprzętu

Niestety odnośnika do wewnętrznego regulaminu nie znalazłem.

Co do początków to :
1. Nie wiedziałem o istnieniu tego forum wcześniej, a widać że jest ciekawe , wiec będę odwiedzał je częściej.
2. Co w tym złego, że mam sprzęt który nie używam a może ktoś, będzie go potrzebował - moim zdaniem ktoś może się z tego faktu ucieszyć.

Miłego dnia.
Paweł

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
2. Co w tym złego, że mam sprzęt który nie używam a może ktoś, będzie go potrzebował - moim zdaniem ktoś może się z tego faktu ucieszyć.

Miłego dnia.
Paweł

Owszem, ale giełda jak i dział z  twróczością jest dla _forumowiczów_, wiem że zostanę storpedowany że posty nie muszą być wykładnią zaangażownia w życie spełeczności, ale jakąś miarę musieliśmy przyjąć. Tyle w tym temacie.