Autor Wątek: Yerasov  (Przeczytany 6940 razy)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Yerasov
« 26 Maj, 2010, 00:31:47 »
wiesz, powtarzam to tak, jak ja sam zrozumialem, a moglem niezle to wszystko przekrecic w moim laickim parsingu (zeby nie bylo, ze mi glupot naopowiadal koles ze sklepu) :P tak czy siak, z tego co mowil, to rockman raczej nigdy nie bedzie tego sprzedawac i raczej marne szanse sa na to, aby w ogole to w polsce w najblizszych latach dalo sie dorwac ;)

co do wyzszych cen w polsce - nie mialbym nic przeciwko (bo zdaje sobei wlasnie sprawe z rzeczy, o ktorych wspomniales), o ile one nie urosna zbyt wiele - bo jesli znowuz zrobia sie drogie, to mnie nie bedzie na nie stac aby je sobei po prostu kupic i wtedy bym sie o wiele dokladniej przyjrzal konurencyjnym produktom ;) natomiast bardzo bym sobie cenil mozliwosc ogrania tego wszystkiego przed zakupem, zeby wiedziec co kupuje. bo nawet ta 'przemytnicza' cena jest jednak chyba zbyt duza dla mnie, aby ryzykowac kota w worku ;)

z tego rozumiem, ze one moga sie dzieki wam pojawic w polsce oficjalnie, ale jeszcze pare lat bedzie trzeba na to poczekac? bo jesli tak, to pewnie do tego czasu moje zainteresowanie minie o tyle, ze bede juz zarabial wlasna kase i kupie sobie po prostu nowy, porzadny, lampowy wzmak i pake, zamiast szukac czegos ciekawego dla mojego hybrydowego 100W combo ;)
albo poprosze kumpla, aby sam mi skonstruowal klona (yerasov udostepnia swoje schematy, nie wiem jak sansamp, ale widzialem jakies na necie, tylko nie wiem, czy oryginalne czy czyjas radosna (od)tworczosc) po kosztach - wiem, ze to nie bedzie "tak" gadac i ze to "nie tak" bedzie robic prawdopodobnie bardzo chujowa roznice, ale za to bedzie wlasnie po kosztach na maxa no i ten klimat i satysfakcja DIY + ew wlasna inwencja z modyfikacjami po konsultajach na elektrodzie i w ogole... no i ponoc gt2 to taka magiczna konstrukcja, ktora nawet w bardzo chujowym wykonaniu zawsze brzmi (moze nie urywa jaj jak oryginal, ale nigdy nie jest az tak zle) ;)

no i jedna sprawa, ktora mnie interesuje w ruskim gt2 zamaist sansampowego, poza cena. ponoc daje rade z basem nawet lepiej, niz oryginal :D a jak chyba miazdzaca wiekszosc tutejszych forumowiczow, lubuje sie w niskich strojach...;)
« Ostatnia zmiana: 26 Maj, 2010, 00:39:24 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo: