Autor Wątek: Ibanez Thermion TM120  (Przeczytany 4666 razy)

Offline awake7

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 39
Ibanez Thermion TM120
« 05 Lut, 2008, 12:17:20 »
Wzmacniacze Ibaneza do tej pory nie oszukujmy sie byly kaszaniaste. Wyszedl Thermion w pelni lampowy. Dostalem go na testy od Intertonu i juz nie chcialem sie z nim rozstawac. Jak juz wspomnialem w jednym poscie nie ma szaleństwa na kanale lead. Kanal crunch jest przepiekny wystarczy go dopalic tubescreamer albo uber metal zalatwiają sprawe. Kanal czysty piekny i cieplutki. Co dla mnie wazne łepek nie ma zadnych gadżetów typu reverby dealeye i inne gowna. 3 kanaly prosty jak budowa cepa petla efektow i wszystko. No i do tego sie ladnie swieci:) Mozna go postawic na swieta przy choince :) ale to sie przydaje podczas grania live na scenie bo podchodzisz do pieca i galeczki masz podswietlone wszystko widac jak na dloni. Naprawde gorąco polecam ten wzmak

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: Ibanez Thermion TM120
« Odpowiedź #1 05 Lut, 2008, 12:26:23 »
na czym wczesniej grales?? pisales tez ze nagrywaliscie przez PODa XT?? uzywales go moze tez na zywo w warunkach koncertowych??
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Ibanez Thermion TM120
« Odpowiedź #2 05 Lut, 2008, 12:28:59 »
Nie kumam o so hozzi z tym postem. To moze po prostu jakas obiektwyna recke strzelisz na sajta. Bo ten post jakis taki broszurowy ;)
Pozatym tak btw nie chce sie czepiac, ale dopalanie lampowego cruncha ubermetalem zeby uzyskac dobre brzmienie to dla mnie zadna rekomendacja. Pozdr

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Odp: Ibanez Thermion TM120
« Odpowiedź #3 05 Lut, 2008, 15:53:55 »
z tym uber metalem to troche przegięcie, mam cos takiego i jak podłączylem do lampowego DSL-a to sie załamałem i wiecej tak nie zrobie  :(


btw ten model to TN120
« Ostatnia zmiana: 05 Lut, 2008, 16:00:49 wysłana przez Drevniak »
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline awake7

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 39
Odp: Ibanez Thermion TM120
« Odpowiedź #4 05 Lut, 2008, 22:50:24 »
Wszystko zalezy od upodobań panowie. Poda uzywałem na zywo ale w połączeniu z jakąs padaczką Hughesa ogólnie nie jest to złe urzadzenie ale lampa to lampa. Ja osobiscie traktuje Poda XTL jako urządzenie ćwiczebne. Co do dopalania to sądze ze jest to kwestia ustawienia. Jeśli dopalasz kanał Lead to jest chore to logiczne. Ja dopalam kanał crunch a to jest róznica.Wiadome jest to ze nie ustawiam kostki na maxa tylko minimalnie. Wtedy otrzymuje to o co walczyłem:) Obiektywnie podsumowując wzmaka z pewnoscią nie mozna go przyrównac do mesy bo jaka jest mesa wszyscy wiemy. Sa pewne zastrzezenia jak zawsze pętla efektów po włączeniu troche bzyczy i słaby kanał lead ale zalezy co kto lubi. Harvestowi z tego co widze mało rzeczy pasuje... Wszystkim nie dogodze

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Ibanez Thermion TM120
« Odpowiedź #5 05 Lut, 2008, 23:01:27 »
Nieopatrznie mnie chyba zrozumiales, nie chodzi mi o dopalanie samo w sobie, tylko konkretnie dopalanie UberMetalem. Nic wiecej. Nie pasuje mi po prostu to uzadzenie w roli dopalacza.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
[FAQ] Ibanez 7 old

Zaczęty przez Yony F.A.Q.

3 Odpowiedzi
24185 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Paź, 2006, 17:45:03
wysłana przez nikt
5 Odpowiedzi
20545 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Paź, 2006, 10:03:16
wysłana przez Qrczak
13 Odpowiedzi
24755 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Gru, 2006, 21:52:20
wysłana przez el-biczel
9 Odpowiedzi
3249 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Maj, 2012, 16:35:21
wysłana przez kedzior
6 Odpowiedzi
2004 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Cze, 2012, 21:55:46
wysłana przez wlad84