Autor Wątek: Soulfly - "Omen"  (Przeczytany 5268 razy)

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Soulfly - "Omen"
« 14 Maj, 2010, 14:06:00 »
26 maja premiera nowego Soulfly drodzy Państwo. Większość pewnie o tym wie i już słucha nowego krążka "kupionego" w największym sklepie multimedialnym pt. rapidshare ale dla tych co nie słyszeli, o proszę link ! do nowego singla z Gregiem z takiego fajnego zespołu na wokalu.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Odp: Soulfly - "Omen"
« Odpowiedź #1 19 Maj, 2010, 14:06:15 »
Ależ ta płyta kurwi!...
Paczki z głów!

Offline lerielu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 61
  • go the distance
Odp: Soulfly - "Omen"
« Odpowiedź #2 31 Maj, 2010, 18:42:59 »
Singiel ok, brakuje mi Roya M.  jakos Nunez nie do konca gra w stylu jaki lubie, choc to dobry drummer, no i Max moglby, cos pomyslec ze swoimi wokalami, bo mnie nudzi troche. Poza tym vivat Rizzo, bo to on sprawia, ze Solufly nie zabija- z powodu nudnej powarzalnosci.
"something more" Sinch

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Odp: Soulfly - "Omen"
« Odpowiedź #3 31 Maj, 2010, 19:35:16 »
wtf co to za drugi wokal? to na stale zmiana w zespole czy tylko goscinnie?
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Soulfly - "Omen"
« Odpowiedź #4 31 Maj, 2010, 20:21:18 »
wtf co to za drugi wokal? to na stale zmiana w zespole czy tylko goscinnie?
are you serious? :D To wokalista Dillinger Escape Plan, tylko gościnnie w jednym kawałku wystąpił.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Odp: Soulfly - "Omen"
« Odpowiedź #5 31 Maj, 2010, 20:40:26 »
dillinger mi nigdy nie podszedl jakos, nawet w projekcie z pattonem, a to zle o nich swiadczy :D
no i teraz tez wiem czemu glos tego kolesia mi jakos nie lezal :D

w ogoole przesluchalem jeszcze pare kawalkow z tego albumu na yt (w sumie to chyba nawet prawie caly tylko w randomowej kolejnosci)... kurwa no, krok w tyl jak dla mnie.

fani thrashu pewnie maja kisiel w gaciach jak tego sluchaja, ale mi sie nie podoba, ze max zaczal udawac, ze soulfly to stara sepultura. niech sobie to ograniczy do cavalera conspiracy, po to chyba przeciez ten projekt powstal? dla mnie album Dark Ages byl jebana perfekcja, idealne polaczenie napierdalanki z orienalnymi eksperymentami z wczesniejszych albumow, po prostu kwintesencja nowoczesnej napierdalanki. a teraz? przeszli do nudnego napiedalania pustych (nie umiem tego nazwac) riffow, znaczy sie takich bez tego takiego ciagnacego feelu...

i kurwa mac, nawet soulfly VII jest chujowy. jakies cieple kluchy, nuda po skurwysynie. gdzie ten magiczny klimat, ja pierdole?

szczerze, to mam wrazenie, ze TO jest komercha. minela "moda" na tzw "numetal" (z ktorym soulfly i tak mial chuja wspolnego) i jak juz ich stara muza nie ma szans trafic do mainstreamu to w pewnym sensie usmiechneli sie do jeszcze starszych starszych fanow, bo oni im za taka muze, jaka teraz graja, zaplaca. z jednej strony z ich perspektywy to dobre jest, ale ja wole wczesniejszego soulflya i pozniejsza sepulture :D

malpie rytmy ftw!
« Ostatnia zmiana: 31 Maj, 2010, 21:01:33 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline lerielu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 61
  • go the distance
Odp: Soulfly - "Omen"
« Odpowiedź #6 31 Maj, 2010, 20:47:28 »
Dla mnie niestety Max jest wtorny, on jest chyba najslabszym ogniwem grupy, bo ja ogranicza do MAxowskiego stylu, a poza tym z wywiadow, troche mi od niego jedzie zarozumialym bucem, z tekstami, co to nie on i jak byc tru w wieku 70 lat:)))) , poza tym ten orientalizm nie byl nigdy tak rozwiniety jakby moglby byc.
"something more" Sinch

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Odp: Soulfly - "Omen"
« Odpowiedź #7 31 Maj, 2010, 21:07:39 »
no dokladnie. poza tym mam wrazenie, ze w tym thrashowym polswiadku jest miljart kapel grajacych ludzaco podobna muze (starszych niz soulfly lub przynajmniej starszych niz conquer), a najsmieszniejsze jest to, ze 99% z nich na swojej muzie przez cale zycie nie zarobi tyle, co taki soulfly na tym jednym albumie, bo nazwiska znane w tych klimatach od dawna (i to nie koniecznie z tej kapeli, bo akurat ta kapela kiedys grala co innego).
w sumie to jak thrash sie zaczal ludziom nudzic, to max i inni byli pionierami poszukiwan innych rozwiazan w ciezkiej, a za razem hiciarskiej muzie, a jak sie spowrotem thrash zrobil modny to sie cofneli ze swoja kreatywnoscia...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline lerielu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 61
  • go the distance
Odp: Soulfly - "Omen"
« Odpowiedź #8 31 Maj, 2010, 21:25:49 »
Moim zdaniem taki wegierski Ektomorf, robi to z wiekszym jajem, a Soulfly byl spoko na pierwszych plytach, bo to bylo rzeczywiscie jakies nowe, ich brzmienie, bylo w tym ostre jajo, a poza tym Max darl morde wyrazniej z wieksza werwa, a teraz jakby mial waciki dentystyczne w mordzie.
"something more" Sinch

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Soulfly - "Omen"
« Odpowiedź #9 31 Maj, 2010, 21:35:54 »
Moim zdaniem taki wegierski Ektomorf, robi to z wiekszym jajem
To tak jakby powiedzieć, że Ekto jest bardziej Soulfly niż Soulfly. :D

Offline lerielu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 61
  • go the distance
Odp: Soulfly - "Omen"
« Odpowiedź #10 31 Maj, 2010, 21:39:11 »
Moim zdaniem taki wegierski Ektomorf, robi to z wiekszym jajem
To tak jakby powiedzieć, że Ekto jest bardziej Soulfly niż Soulfly. :D
Cholera, ale jak ktos robi kopie les paula, to moze zrobic lepsze wioslo
"something more" Sinch

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Soulfly - "Omen"
« Odpowiedź #11 31 Maj, 2010, 23:03:18 »
Moim zdaniem taki wegierski Ektomorf, robi to z wiekszym jajem
To tak jakby powiedzieć, że Ekto jest bardziej Soulfly niż Soulfly. :D
Cholera, ale jak ktos robi kopie les paula, to moze zrobic lepsze wioslo


Jasne. Ale dla mnie Ekto przy Soulfly jest jak Epiphone przy Gibsonie.  Z resztą ostatnia płyta Ekto do mnie nie trafia, stracili dla mnie swój unikalny charakter i za bardzo wieje "amerykom".

Offline lerielu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 61
  • go the distance
Odp: Soulfly - "Omen"
« Odpowiedź #12 31 Maj, 2010, 23:24:57 »
 
Moim zdaniem taki wegierski Ektomorf, robi to z wiekszym jajem
To tak jakby powiedzieć, że Ekto jest bardziej Soulfly niż Soulfly. :D
Cholera, ale jak ktos robi kopie les paula, to moze zrobic lepsze wioslo


Jasne. Ale dla mnie Ekto przy Soulfly jest jak Epiphone przy Gibsonie.  Z resztą ostatnia płyta Ekto do mnie nie trafia, stracili dla mnie swój unikalny charakter i za bardzo wieje "amerykom".
A prawde mowiac, to slyszalem tylko jeden utwor z plytki, ale poslucham wiecej, ale Soulfly, czy Ekto to nie sa moje ukochane zespoly:)
"something more" Sinch

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Odp: Soulfly - "Omen"
« Odpowiedź #13 01 Cze, 2010, 12:49:31 »
Dla mnie niestety Max jest wtorny, on jest chyba najslabszym ogniwem grupy, bo ja ogranicza do MAxowskiego stylu, a poza tym z wywiadow, troche mi od niego jedzie zarozumialym bucem, z tekstami, co to nie on i jak byc tru w wieku 70 lat:)))) , poza tym ten orientalizm nie byl nigdy tak rozwiniety jakby moglby byc.

To se poczytaj ostatni Metal Hammer. Ty możesz mieć swoje zdanie, ale ja mam swoje, dokładnie odwrotne ;)
Plus wiem czemu i skąd taka płyta.
Paczki z głów!

Offline lerielu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 61
  • go the distance
Odp: Soulfly - "Omen"
« Odpowiedź #14 01 Cze, 2010, 13:14:04 »
OStatniego mh nie czytalem, ale pamietam pare wczesniejszych wywiadow, (wiernie czytalem od 1999 do 2008), ale to tylko wrazenie, a ze moge byc glupi, to sie tez moge mylic.
"something more" Sinch

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Odp: Soulfly - "Omen"
« Odpowiedź #15 01 Cze, 2010, 13:39:09 »
OStatniego mh nie czytalem, ale pamietam pare wczesniejszych wywiadow, (wiernie czytalem od 1999 do 2008), ale to tylko wrazenie, a ze moge byc glupi, to sie tez moge mylic.

Albo po prostu możesz mieć takie zdanie i już (i chuj) ;)
Paczki z głów!

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Odp: Soulfly - "Omen"
« Odpowiedź #16 13 Cze, 2010, 22:33:20 »
wtf co to za drugi wokal? to na stale zmiana w zespole czy tylko goscinnie?
are you serious? :D To wokalista Dillinger Escape Plan, tylko gościnnie w jednym kawałku wystąpił.
Całe szczęście bo już miałem wyłączać aż nagle usłyszałem Maxa jedyny słuszny wokal souflya :)

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Soulfly - "Omen"
« Odpowiedź #17 14 Cze, 2010, 00:03:40 »
U mnie jest na odwrót akurat. Najbardziej mi się podoba właśnie kawałek z Gregiem i to głównie dlatego, że świetnie brzmi w tym kawałku.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
6518 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lip, 2008, 14:20:40
wysłana przez Dexterek
25 Odpowiedzi
25546 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Maj, 2010, 12:45:40
wysłana przez mondomg
0 Odpowiedzi
3304 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Lis, 2008, 14:09:44
wysłana przez jerzees
27 Odpowiedzi
16338 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Mar, 2010, 09:39:14
wysłana przez wuj Bat
3 Odpowiedzi
4745 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Sty, 2010, 22:34:41
wysłana przez theremin