Autor Wątek: aktywne czy zwykle ??  (Przeczytany 13465 razy)

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie

Offline Jacek

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
Odp: aktywne czy zwykle ??
« Odpowiedź #51 02 Maj, 2010, 21:25:09 »
Dokładnie to samo co DEX.Raczej aktywne ale jak jeszcze nie wiesz jaka deska........W razie czego sprzedasz.Tu jest duzo uzywanych.

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Odp: aktywne czy zwykle ??
« Odpowiedź #52 02 Maj, 2010, 21:31:28 »
Jak na razie bardziej skłaniam się ku pasywnym jak juz mówiłem, a tego vipera musze gdzies w krk ograc

i tak teraz nie mam kasy bo aparat jeszcze nie zszedł

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Odp: aktywne czy zwykle ??
« Odpowiedź #53 03 Maj, 2010, 09:32:32 »
Les Paul to odległa przyszłość :D ta cena odrzuca ale ogrywałem (studio a od mojego GASu czyli standarta budową się nie różni ;D) i było mi zajebiście wygodnie i wgl. Więc reguły nie ma

SG było dla mnie bardzo wygodne :D Czekam aż w Krk pojawi się v i explorer i zobaczę ;D
« Ostatnia zmiana: 03 Maj, 2010, 09:35:44 wysłana przez Maciek »

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: aktywne czy zwykle ??
« Odpowiedź #54 05 Maj, 2010, 19:06:30 »
wiem, ze OT i w ogole, ale po prostu nie moge przezyc tej "metallicy"... X_X

a tak zeby OT nie razil tak po oczach: bierz wioslo i pickupy pod muze, jaka TY chcesz TWORZYC, a nie jaka gra jakistam zespol. owszem, brzmienie i muza twoich zespolow jest z pewnoscia duza podpowiedzia, bo nimi sie bedziesz pewnie inspirowac dopoki nie ogarniesz wlasnego charakteru, ale to jedynie wskazowka, nie wiecej. tak wiec jesli uslyszysz cos, co bedzie dla ciebie brzmialo uberzajebiscie, ale nie nada sie do jednej z wielu roznych rzeczy - nie zniechecaj sie tak od razu, odrobina wspomnianej galkologii i mozna uczynic cuda ;) a kto wie, moze i nieco inne brzmienie zainspiruje cie do stworzenia jakis ciekawych coverow (nie mylic z odgrywaniem cudzych waukow), a to moze cie rozwijac i podsuwac rozne pomysly w jakim kierunku bedziesz ukladac wlasna muze...

no i jedna sprawa: nie ma czegos takiego, ze cos sie do czegos nadaje, a inne nie. wszystko sie nadaje do kazdej muzy, cokolwiek ktokolwiek nie stworzyl z mysla o czymkolwiek - mozesz to wykorzystac do wszystkeigo, czego zapragniesz, tylko co najwyzej bedziesz musial wiecej sie wypocic aby uzyskac satysfakcjonujace cie brzmienie majace rece i nogi. na upartego da sie zagrac bluesa nawet na najgorszych poganskich wioslach, jak i thrash na klasycznym stracie z samymi singlami (oczywiscie nie bedzie to brzmiec "rasowo" - ale czy od razu trzeba powielac schematy, zeby brzmiec "dobrze", czy moze warto czasem poeksperymentowac, az znajdzie sie cos indywidualnego, co sie TOBIE - jebac co sadza inni - bedzie podobac?). kwiestia tylko co najbardziej lubisz i z czym to, co chcesz uzyskac, bedzie najlatwiejsze do osiagniecia ;)

podsumowujac: musisz poogrywac co sie da i metoda prob i bledow sprawdzac co ci sie podoba, a co nie, majac w glowie to, jakie chcesz osiagnac brzmienie i szukac tego, co ci je zapewni, a zanim to osiagniesz to prawdopodobnie w zyciu wiele sprzetu kupisz po to, aby go po jakims czasie cieszenia sie nim sprzedac, zeby miec kase na inny, bardziej ci odpowiadajacy, bo albo odkryles cos dla ciebie lepszego, albo w ogole twoj gust ewoluowal i z tegoz powodu potrzeby sie zmienily ;)
« Ostatnia zmiana: 05 Maj, 2010, 19:19:39 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline heartquake

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 40
Odp: aktywne czy zwykle ??
« Odpowiedź #55 10 Maj, 2010, 22:13:26 »
nie moge przezyc tej "metallicy"

kłuje w oczy.

thrash na klasycznym stracie z samymi singlami (oczywiscie nie bedzie to brzmiec "rasowo"...)

a Malmsteen?
wiadomo, że gra na stackach o słabym sygnale, ktorym brzmieniem zdecydowanie blizej do klasycznych singli niż humbuckerów, ale czy brzmi "nie-rasowo"?
« Ostatnia zmiana: 10 Maj, 2010, 22:23:50 wysłana przez heartquake »
gg: 7450270

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: aktywne czy zwykle ??
« Odpowiedź #56 10 Maj, 2010, 22:39:57 »
jak dla mnie to i jaguar potrafi thrashowo zajazgotac, jesli dobrze sie go ukreci odpowiednim ampem ;) i o to mi wlasnie chodzilo, zeby ludzie nie bali sie szukac wlasnej drogi, zamiast kopiowac schematy. no chyba, ze komus wlasnie takie oklepane brzmienie sie podoba wlasnie najbardziej, to nie ma sensu tez wydziwiac na sile :)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
23 Odpowiedzi
14034 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Gru, 2009, 01:17:13
wysłana przez DeathMaster
2 Odpowiedzi
1063 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lis, 2010, 17:06:33
wysłana przez Drevniak
4 Odpowiedzi
3324 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Cze, 2011, 10:25:40
wysłana przez Zapek
11 Odpowiedzi
6346 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Lis, 2011, 17:38:23
wysłana przez głuchy_zjeb
19 Odpowiedzi
7838 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Cze, 2014, 01:01:57
wysłana przez Fizyczny