Autor Wątek: Nowa szmata czyli Music Man JP7  (Przeczytany 26346 razy)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
No dobra, w takim razie nie draze tematu. Poprostu bylem ciekaw ile sam musial bym dac  eventualnie:)
No pain No gain !

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
No dobra, w takim razie nie draze tematu. Poprostu bylem ciekaw ile sam musial bym dac  eventualnie:)

Odezwij sie do MarudyJB z allegro, powiedz, ze jestes odemnie... jest kilka JP7 w roznych wykonczeniach, z glowka w kolorze korpusu i bez, bez inlaya i z, bez piezo i z... do wyboru, do koloru ;)

Edit

Poskladalem dzis pietrucha :)

Mam takie pytanko, glownie do Ciebia Andrzej... Nie masz problemow z ustaleniem menzury do e1? I jeszcze jedno, czy mi sie taki pojebany patyk trafil, czy Ty tez musisz obierac dwie gorne struny z owijki ;)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Takie pigmej struny grube uzywasz :P
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Taaa... 64 w porownaniu do tych lin cumowniczych, ktore zakladasz Ty, Leon, czy Harvik, to cienkie kutaski...

Pozatym mialem komplet daddario z b7 o grubosci 59 bodajze i tez chujnia :/

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Ja musze odkrecac owijke ze wszystkiego co ma wiecej niz 60. Mam blokowane schallery m6. Wiec to ze zdejmujesz w 64 to chyba norma :)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
tam sa takie same klucze ;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
no mozna to przezyc... ale to, ze nie moge ustawic menzury do e1 mnie troche przeraza... poprostu siodelko opiera sie o tuleje?!

edit: Harviszcze, 52 tez nie przechodzi :/
« Ostatnia zmiana: 14 Mar, 2008, 23:52:05 wysłana przez Sinner »

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
No zarcisz chyba ? Ja wiem ze to pedalskie wioslo ale az tak ? :)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
przeciez tam fabrycznie jest zdaje sie 56 to jak 52 moze nie przechodzic :D
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
Fabrycznie jest 9-52,  nie mialem problemu z ustawieniem E1, raczej wiekszy byl z low "B", ale wszystko OK, zakladam 10-56 i najgrubsza struna wchodzi przez klucz na styk, skoro uzywasz grubszych to pewnie rozwiercenie klucza wchodzi w gre-co?
pozdr.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
z dziurami w kluczach to chuj, mozna obierac, rozwiercic tez w sumie, ale ten klocek do e1 mnie przerazil... nie idzie ustawic menzury i juz... a na e1 zakladam 10ki, poprostu jak ustawie, daje most w dol, to tuleja opiera sie o siodelko i wgniata je w most..

Poza tym.. cizes, zajebiste wioslo, ergonomia na najwyzszym poziomie, a patyk sie nie czuje.. zupelnie jakbym nie gral na 7ce ;)

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
Dokladnie-mi tez gryf lezy idealnie, wybieram sie w czerwcu na London Guitar Show i bede chcial kupic 7-ke BFR-a, mam 6-ke BFR i kurwa mahoniowy gryf z olchowa deska i mahoniowym blokiem pod przystawkami gada soczysciej i tlusciej, selektywniej i ma dluzszy sustain niz stare MM JP, mam rowniez zamiar kupic Diezla Herberta-byli z ekspozycja w ubieglym roku wiec pewnie beda teraz, Herbert mnie rozpierdolil brzmieniem tylko ze w sklepach go nie kupisz (w Thomannie maja-ale leciec do Niemiec mi sie nie chce w a w ciemno nie lubie kupowac) a na targach mozna jeszcze wybrac "najlepiej brzmiacy". Gdybys sie wybieral na LGS 2008 to daj znac-spotkamy sie w Londynie :)
pozdr.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Ja nie mialem BFR w rekach nawet, ale JP7 brzmi dla mnie wystarczajaco tlusto. Jestem przyzwyczajony raczej do jasniejszych barw zarowno przy moscie jak i na gryfie, obadam jeszcze sprzet na pozadnym zestawie, bo raczej przy moim aktualnym nie wyrabiam sobie opini dotyczacej brzmienia..

Na LGS raczej na 100% nie bede, dopiero sie przeprowadzilem do PL, wiec musze tu na miejscu organizowac sobie zycie najpierw, moze za rok? Andrzej, ale bede wdzieczny za foty i jakas relacje, damy do newsow na portalu.. Jakby co, mailik na sinner@nazwa-tego-portalu.pl

edit:

Napisalem do EBMM customer service, o ki chuj z tym siodelkiem. Zobaczymy co odpisza :/

Puki co sciagnalem ramie, zablokowalem most i ustawilem prawidlowa intonacje. Wole miec swiadomosc strojenia wiosla, niz mozliwosc wajchowania, tymbardziej, ze i tak jade tylko w dol...

Andy, powaznie nie miales z tym problemow?

Ogladalem wczoraj jeszcze raz foty Twojego JP7 i siodelko dla wysokiej e jest bardzo blisko tuleji, przy dive'ach nie opiera sie siodelko o nia?
« Ostatnia zmiana: 17 Mar, 2008, 21:04:25 wysłana przez Sinner »

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
Wiesz co, faktycznie przy calkowitym zjechaniu mostkiem "w dol" siodelko jakby dobijalo do sruby, natomiast przy "standartowym" uzywaniu tremola jest OK, ja nie jestem "super-maniakiem" uzywania mostka, wiec nie mam z tym problemow, zobaczymy co ci odpisza :headbang:
pozdr.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Jak przyszedl MM to nagralem drive test, chce ktos zobaczyc?

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Dajesz men :)

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
Pytanie... Pewnie, że tak.
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Ale waćmość pitolisz, a gdzie dżdżdż? :D Zawiodłem sie srodze ;)

ps fajne spodnie i ładnie wypolerowane progi. Jak se kupie nowego badyla to też se coś na youtube nagram :)

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
Rozdziewiczyłem video :D Gdzieś tam od 45 sec wszystko jest z piezo? Bo tak dźwięczy :D
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
jedyne co mialem nagrane na nowej gitarze, pozatym nie robilem tego pod prezentacje, postaralbym sie wtedy :)

bedzie bum bum jak bedzie czas

dzieki za progi

Fakt, wiekszosc gralem z piezo, bo mnie zaciekawilo... Mysle, ze zeby zabrzmialo, to grubsze struny to raz i wyzsza akcja dwa - obowiazkowo.. I tak ustawiam ja wyzej niz wszystkie poprzednie...

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Music Man JP-7

Zaczęty przez Andy « 1 2 » Gitary 7-strunowe

37 Odpowiedzi
28703 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Sty, 2008, 21:36:29
wysłana przez Pan Sinner
24 Odpowiedzi
17037 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Lut, 2009, 10:49:07
wysłana przez fireboy
4 Odpowiedzi
4407 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Wrz, 2009, 23:19:53
wysłana przez Bloo
10 Odpowiedzi
8979 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Sty, 2011, 11:40:48
wysłana przez wuj Bat
33 Odpowiedzi
10231 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lis, 2012, 22:25:18
wysłana przez mondomg