Autor Wątek: Redesecrator, opus I (death metal)  (Przeczytany 6102 razy)

Offline slayer-66669999

  • Gaduła
  • Wiadomości: 186
  • execute them all!
gusta wiekszosci nie, bo to nie ten gatunek;p nie twierdze ze wszyscy sie do mnie dojebali, faktem jest ze w takiej wersji jakiej to zaprezentowalem rzeczywiscie troche malo nadaje sie do sluchania, moglem sie wstrzymac z tym, ale zamiescilem, co teraz uwazam za glupote xd szczerze mowiac watpie zeby na tym forum kogokolwiek ruszal taki rodzaj grania, moze gdybym zamiescil material na forum odnosnie muzyki takiej jaka sie interesuje zebralby duzo bardziej pozytywne opinie. Beherit i wczesny Mayhem mial duzo gorsza jakosc nagran, a jakos istnieja ludzie ktorzy tego sluchaja. Musze sie duzo nauczyc odnosnie nagrywania, bo w tym temacie mam malo do powiedzenia. Krytyka zawsze wychodzi na dobre, wiec nie mam do nikogo pretensji tutaj.

na pocieszenie jedno studyjne nagranie Beherit z youtube

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
moze gdybym zamiescil material na forum odnosnie muzyki takiej jaka sie interesuje zebralby duzo bardziej pozytywne opinie.

Chuja prawda ;) Ludzie wklejali też źle zrobione soft-muzeek - i też leciały zjebki.


Cytuj
behemoth jest ok, ale to jest taki pop tego gatunku

;)
Paczki z głów!

Offline slayer-66669999

  • Gaduła
  • Wiadomości: 186
  • execute them all!
wiec widzocznie skilla musze podbudowac ktorego nie mam teraz. Kiedy zaczalem nagrywac to okazalo sie ze to wiekszy zonk niz mi sie wydawalo wczesniej.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
wiec widzocznie skilla musze podbudowac ktorego nie mam teraz. Kiedy zaczalem nagrywac to okazalo sie ze to wiekszy zonk niz mi sie wydawalo wczesniej.

No, ja kupiłem PODa GX i - opyliłem. Mogę się tłumaczyć głupio brakiem czasu na naukę nagrywania (bo nie mam w sumie czasu się nieraz wyszczać), ale zrozumiałem, że żeby to brzmiało musiałbym się zwolnić z pracy i wyprowadzić z domu na kwartał... ;)
Paczki z głów!

Offline marcin.

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 64
wyluzujcie chłopaki:) swoja droga dalej mayhem brzmi chujowo ale od starego mayhema rozni sie tym ze jest zajebiscie wydany;p duzo jest kapel ktore moga zostac okreslone jako pop tego gatunku ale np. hate  brzmi zajebiscie death mimo ze graja dosc melodyjnie.

Offline slayer-66669999

  • Gaduła
  • Wiadomości: 186
  • execute them all!
http://No, ja kupiłem PODa GX i - opyliłem. Mogę się tłumaczyć głupio brakiem czasu na naukę nagrywania (bo nie mam w sumie czasu się nieraz wyszczać), ale zrozumiałem, że żeby to brzmiało musiałbym się zwolnić z pracy i wyprowadzić z domu na kwartał... ;)
przesluchalem material z myspace deFlowera jakis czas temu i mimo, ze to zupelnie nie moje klimaty, (szczegolnie wokal), ale nagrane wszystko jest porzadnie i nie ma takich zonkow jak u mnie, pelna profeska jednym slowem. Cierpie na brak real drummera ktory wydoli mi 230 blastami i napisze jakis zwariowany track pod to.

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
Slayer - nagrania DefLower nie miksował Bacio :)

Chłopaki - o czym Wy w ogóle dyskutujecie? zrobił się kompletny offtop o Waszych prywatnych, odmiennych gustach muzycznych. proponowałbym albo przenieść się do działu 'muzyka', albo jeszcze lepiej - zachować to dla siebie, bo rozmowy w stylu 'to jest lepsze od tego i ty się nie znasz' dobre były w gimnazjum.
topic jest o nagraniu usera Slayer, do którego linka już nie ma i chyba na tym temat powinien się urwać. nie ma co płakać, że się czegoś nie potrafi, tylko coś z tym zrobić, albo odłożyć to w pierony.
tyle ode mnie.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Na naszej stronie są nagrania demo, z 2008. W wakacje dopiero wydamy to, co teraz nagrywamy. Nie gada to mega, wiem!, ale nie ma to nic wspólnego z tym, czy Twoje nagrania, Slajerku, są dobre, czy nie ;)
Paczki z głów!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
22 Odpowiedzi
13356 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Wrz, 2009, 11:08:07
wysłana przez are_you_me
20 Odpowiedzi
7112 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Maj, 2011, 12:48:07
wysłana przez Leon
0 Odpowiedzi
1045 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Maj, 2011, 17:59:54
wysłana przez kwiecio
17 Odpowiedzi
3369 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Wrz, 2012, 13:47:22
wysłana przez NatariaKraudia
0 Odpowiedzi
1629 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Cze, 2012, 10:42:35
wysłana przez ryu420