Autor Wątek: Co z tym spiskiem? Najbardziej trendy teorie konspiracyjne.  (Przeczytany 92330 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Ostatnio Amanita zostal przez kogoś okrzyknięty działaczem obozu przeciwnego, więc myslę że można go zaliczyc do dwóch kategorii (daje mu to przywilej korzystania z damskiej ubikacji i brania prysznica z innymi pannami, więc nie bedzie narzekał)
B ( o ) ( o ) B S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
biorąc pod uwagę, że u nas na jamie przewaga obozu przeciwnego wynosi 2:1 technicznie masz rację. poniekąd ;)

A wujek zmajstrował Szymonka i tak długo woził świnkę morską do weta, aż się okazała facetem :D. I teraz jestem w pełni za demokratycznymi głosowaniami! ;)

A! Jeszcze rybka też facet!

A... Jeszcze jest coś takiego jak weto prezydenta... ;)
Paczki z głów!

Zomballo

  • Gość
11 Lipca-data do zapamiętania;)
No był i co? Czar prysł? :|

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
11 Lipca-data do zapamiętania;)
No był i co? Czar prysł? :|

Niekoniecznie, był finał w piłkę kopaną, resztę dnia też mogę uznać za stosunkowo udaną ;)
Paczki z głów!

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
No jak? Nie poczułeś? :D
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Zomballo

  • Gość
No ale ja myślałem, że może jakieś ufo, meteor albo atom pierdyknie i Fallout w realu będziemy mieli. A tu nic. Ale to dobrze bo piec w środę przywożą i nie zdążył bym ograć ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Nieraz cuda się zdarzają bez special FX ;)

W sumie to znajdźcie autora tego przekleństwa/przepowiedni i z aku na jajach niech się przyzna o co kaman.
Równie dobrze może to jakaś krypto reklama ;)
« Ostatnia zmiana: 12 Lip, 2010, 15:42:59 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Cytuj
aku na jajach

Nie chcę nikogo oskarżać ani donosicielować, ale pierwszy raz to info wyszło od... http://forum.sevenstring.pl/off-topic/co-z-tym-spiskiem-najbardziej-trendy-teorie-konspiracyjne/?msg=87439

;D

Nie do końca się muszę wstydzić, bo Junia tylko podała info dalej, poza tym na tym forum statystycznie miałem 99,99% szans na trafienie ;)
Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Ks. Jankowski kopnął w kalendarz - może o to chodziło?
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
To przez opryski. Czytaliscie komcie pod tym wpisem z bloga z ładą grafiką? ;) Jak trzeba być puszczonym poręczy żeby w to wierzyć? :) "Dziś w nocy poczułem na dworze coś jak muchozol, dziwne bo nie czułem tego nigdy. Ale może to sąsiad któremu komary przeszkadzają" :D
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odświeżam temat, bo trafiłem w sieci na niezłe brednie. Dla miłośników spisków - lektura obowiązkowa :D :
http://www.niesamowite.fora.pl/teorie-spiskowe,30/agharta,78.html
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
Nie dałam rady przebrnąć przez pierwsze 3 zdania  :lol:

Pozdro;)
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
« Ostatnia zmiana: 02 Wrz, 2010, 08:24:31 wysłana przez Junia »
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
:facepalm: Niby portal gazeta nie ma nic wspólnego z Wyborczą ale za każdym razem jak czytam takie bzdury u nich to tracę kolejną cegiełkę szacunku dla wydawcy. No ale w sieci istotny jest dobry tytuł, nawet jak nie ma nic wspólnego z treścią arta. Który oczywiście czytałaś ayt? :)
BTW ostatnio oglądałem (telewizja kłamie!) ciekawy dokument o wirusologach którzy badali DNA wirusa hiszpanki. No i wyszło że to szczep H1 jest tylko taki co się nauczył przenosić pomiędzy ludźmi. A H1N1 nie zdążył bo się go przykróciło trochę. Fascynujaca sprawa takie wirusy. Endemiczne, samo się uczy... Shit, wszyscy umrzemy :]
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
 :facepalm: Piszesz to o każdym jednym źródle, z którego ostatecznie ja TYLKO przeklejam;)
Uważaj Leon bo niedługo przeczytasz info z www.Leon.info.com i też walniesz  :facepalm:

:D

Pozdro;)
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Moja droga facepalm nie był do Ciebie, tylko do tego, że jest to kolejny już dowód na gównianą wartość słowa pisanego na portalu gazeta.pl. Nawet ludzie z redakcji GW się od tego portalu odcinają. A dla Ciebie to walić :facepalm: mogę wszędzie i zawsze :]
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
Buahahahahah ;) Ależ proszę Cię bardzo;)


Pozdro;)
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
Boszsz... ale gniot  :facepalm: to ma być teoria konspiracyjna?? To popierdółka jest, a nie teoria konspiracyjna.

http://www.globalnaswiadomosc.com/ostrzezeniegolfstrom.htm

Żeby nie było off topu.

Pozdro;)
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
Boszsz... ale gniot  :facepalm: to ma być teoria konspiracyjna?? To popierdółka jest, a nie teoria konspiracyjna.

http://www.globalnaswiadomosc.com/ostrzezeniegolfstrom.htm

Żeby nie było off topu.

Pozdro;)

Haha, dobre ...

Prawdziwi wyznawcy pagan-black metalu zacieraja rece, nie trzeba bedzie jechac do skandynawii zeby nagrac teledysk :D

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Brak rzetelnej informacji, kto naprawdę za tym stoi, chociaż i tak powszechnie wiadomo, kto stoi za wszystkimi spiskami ;)
Spoiler
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
Jak powiązać Jana III Sobieskiego i WTC wie tylko Chuck... eee, nawet nie on, wie tylko RadioMaryja! ;D

PS. Junia - hmm, nie twierdzę że to bujda, ale gdyby wstrzymanie Golfsztromu miało być naprawdę realne, to znając paniczne skłonności naszych mediów, to TO byłby temat miesiąca, a nie że ktoś się zatruł grzybkami...

Ludzie żryjcie gówno, miliardy much nie mogą się mylić;) Rozumiem że media głównego nurtu są dla Ciebie wykładnią prawdy?? Słyszysz/oglądasz coś w TV o największej katastrofie ekologicznej na świecie?? Nie... bo i po co?? Słyszysz za to masę innych pierdół, kto ma zatańczyć w 113 edycji tańca z gwizdkami, czy Boguś Linda przedłuży sobie fiuta... etc.

Litości;) Lemingi nie mają się martwić, lemingi mają siedzieć przed skrzynką dla idiotów i wciągać medialną papkę serwowaną specjalnie dla nich.

Pozdro;)
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
No to z tym Golfsztromem, to chyba jednak nieprawda, bo jest o tym w mediach "głownego nurtu" ;) http://www.sfora.pl/Nadchodzi-zima-tysiaclecia-a-moze-nawet-epoka-lodowcowa-a24103  

Widziałem też kiedyś program o tym w TV, bodajże na Discovery. Proces ten jest, mówiąc w dużym uproszczeniu, wywołany przez zanieczyszczenie środowiska. Sorry, ale trzeba być naprawdę blondynką, zeby wierzyć, że jacyś "oni' za tym stoją i tym sterują... Dupa, a nie spisek. Zwłaszcza, że potencjalne skutki są zagrożeniem dla istnienia ludzkości.

Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby odrzucać wszystko, co podawane jest w oficjalnych mediach, a łykać jak prawdę objawioną każdą brednię opisaną w "niezależnym" portalu. I nie wiadomo od kogo niezależnym, bo przeważnie tylko od rozsądku. 
« Ostatnia zmiana: 11 Wrz, 2010, 11:28:27 wysłana przez theremin »
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!