Autor Wątek: Co z tym spiskiem? Najbardziej trendy teorie konspiracyjne.  (Przeczytany 90649 razy)

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
wrobelsparrow, zostaniesz moim idolem?
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Przecież już od dawna jestem;)

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 862
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Akapit o władzy przypomniał mi słowa Lemmy'ego: "Rządy stwarzają wiecej problemów niż ich rozwiazują."
                                                              
4string

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Mój paradygmat zawiera się w trzech punktach:

1. "Całe życie na wakacjach!"
2. "Raz oni nas, raz my ich!"
3. "Barany się strzyże, a nie głaszcze!"

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
O, jaki śmieszny temat.

Najbardziej w tym wszystkim bawi mnie słowo "teoria". Pomówmy o praktykach spiskowych ;)

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
Spójrzmy na to z innej perspektywy, zostawmy na chwilę teorie spiskowe, teorie o dupie Marynie i wszystkie inne teorie.
Ameryka stworzyła nową "Dziedzinę Poznania".
Ameryka została utworzona dla pozbycia się arystokracji Starego Świata, żeby stworzyć coś nowego, żeby stworzyć wolności osobiste i swobodę działania. Tego nie było wcześniej na świecie.
Amerykanie to wszystko mieli, i z powodu ich apatii, stracili prawie wszystko z tego. To nie jest wina nikogo innego. To jest ich wina. Wiedzieli od lat sześćdziesiątych, że CIA przemyca narkotyki. Wiedzieli, że CIA dokonywała zamachów i obalała rządy, i co się dzieje? Jest nieme przyzwolenie na coś, co jest skrajnie chore. Nie chodzi o pieprzenie bez sensu, chodzi o świat, który pozostawimy naszym pociechom, nie wiem jak Was, ale mnie bardzo to nurtuje od jakiegoś czasu... Powiem tyle, to co wydarzy się na przestrzeni najbliższych dwóch lat, powywraca mózgi sceptykom na lewą stronę.
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
@Amanita

Każdy system potrzebuje liderów, przywódców. A każdy lider potrzebuje aparatu przymusu, choćby jego starzy byli przenajświętszą Marią panną i Dalajlamą. Tak było jest i będzie. System utopijny, dlatego nazywa się "utopijny", bo jest... utopijny :D

Hasło na dziś: "Misterium Męki Panieńskiej" ehehehe, usmażą mnie w piekle na kujawskim, obym w gardle stanął.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 862
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
W Europie nie dzieje się lepiej. Zachodnie rządy prowadziły przez dziesięciolecia bezrozumną politykę imigracyjną i teraz zaczyna odczuwac jej skutki. Paradoks: zawdzięczamy złej komunie i żelaznej kurtynie, że u nas jeszcze takich problemów w zasadzie nie ma. Niestety mamy za to kupę własnych...
4string

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
@ Junia

Cytuj
Wiedzieli od lat sześćdziesiątych, że CIA przemyca narkotyki. Wiedzieli, że CIA dokonywała zamachów i obalała rządy, i co się dzieje? Jest nieme przyzwolenie na coś, co jest skrajnie chore.

Junia, KAŻDA kontrrazwiedka musi utrzymać się sama. Działania operacyjne pochłaniają gigantyczne ilości pieniędzy, a te najłatwiej zarobić w szarej (czarnej) strefie. Żaden oficjalny budżet nie jest w stanie utrzymać wywiadu. I tu tkwi jego paradoks: wywiad walczy z hydrą, którą sam stworzył, prędzej czy później. Z dwojga złego wybieram bramkę nr 2: wolę heroinę na ulicach (a nóż kiedyś fantazji starczy?:), niż maniaka z trotylem w Biedro.

pozdro

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134

Cytuj
Każdy system potrzebuje liderów, przywódców. A każdy lider potrzebuje aparatu przymusu, choćby jego starzy byli przenajświętszą Marią panną i Dalajlamą. Tak było jest i będzie. System utopijny, dlatego nazywa się "utopijny", bo jest... utopijny :D

...dlatego struktura władzy powinna być holograficzna.
W tej chwili struktura władzy jest piramidą, im wyżej tym więcej, czarnych projektów, Top Secret, rzeczy ukrytych przed pospólstwem itd. Odcinasz wierzchołek i przysłowiowy ch...
Jeśli tworzy się strukturę holograficzną, stosując holograficzny sposób myślenia, bez względu na to, co się stanie, czy jakaś część tej struktury się załamie a po niej następna i kolejna, reszta przejmuje jej działanie i cała struktura trzyma się kupy, bo każdy ze składników ma obraz całości. Rządy stwarzają więcej problemów niż rozwiązują, nie da się tego jaśniej powiedzieć...
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Hasło na dziś: "Misterium Męki Panieńskiej" ehehehe, usmażą mnie w piekle na kujawskim, obym w gardle stanął.
Mam lepsze, autentyk z wielkanocnej ambony:
"(...) Jezus Chrystus przez duże ha!"

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Problem tkwi w ludzkiej naturze, a nie w definicjach. Trójpodział władzy i kadencyjność były wymyślone wieki temu i chwilowo nie wykminiono nic lepszego. Pies pogrzebany jest w jak najszerszym dostępie do edukacji. Będę bronił tego lewackiego poglądu do upadłego. Może rozwiń myśl z tą "holografiznością"?

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
W Europie nie dzieje się lepiej. Zachodnie rządy prowadziły przez dziesięciolecia bezrozumną politykę imigracyjną i teraz zaczyna odczuwac jej skutki. Paradoks: zawdzięczamy złej komunie i żelaznej kurtynie, że u nas jeszcze takich problemów w zasadzie nie ma. Niestety mamy za to kupę własnych...

+1 , Komuna, jednak nie ma tego złego...
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Wróbel, zostaniesz moim fanem? ;) :D 
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 756
Wróbel, zostaniesz moim fanem? ;) :D  

Proponuję, żebyśmy stworzyli własny spisek, polegający na tym, że zostaniemy wszyscy nawzajem swoimi fanboyami! :D Od tego momentu zaczniemy manipulować userami, co skończy się na wysokich wpływach z ich kont na nasze oraz przemożną chęcią oddawania się nam: i tak..., i tak..., i jeszcze tak...!

"Teoria spiskowa" zakłada na teoretyczne istnienie spisku. Ogólnie termin się
a) przejadł
b) zdewaluował

Bardziej jestem za tym, że po prostu są rzeczy na tym świecie, których nie można pokazać maluczkim, bo gremialnie jebną do lokalnej Wisły jak lemingi. Albo żeby nie wiedział wróg. Albo Żona. Przecież nawet mamie nie wszystko się mówi - a co dopiero mężu! :P
Ale jakoś nie jestem w stanie przełknąć istnienia spisku(ów) w skali globalnej. Kołdra zysków jest za krótka, a ciągnących za dużo.
Świetnie ogląda się "JFK" Olivera Stona. Obejrzcie se. Ja tam uwierzyłem - i czekam do 2029r. ;)
Paczki z głów!

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
Zgadzam się z powyższym, powinno wprowadzić się nowy termin- "Praktyka Spiskowa"
Co ma być w roku 2029 ??
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 862
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
4string

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 756
Co ma być w roku 2029 ??

Ujawnienie dokumentów nt zabójstwa w/w.
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 756
proponuję utworzyć spisek, którego Wróbel będzie charyzmatycznym wodzem a Leon aparatem represji :D

A ja Pokrakiem!
Paczki z głów!

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Pasi ale tylko jeśli Junia będzie Naczelnym Filozofem :D
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 756
I chydżżżż robiła bacikiem ;) (bacikiem! ;))
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
No i już mamy spisek:) Tak oto się rodzą "wąskie kręgi zaufania", które następnie przechodzą w koterie, które z czasem zamieniają się w mafie, a te ewoluują w stronę korporacji, które nagle kontrolują 90% światowych zasobów i populacji. Ten mechanizm jest tak bajecznie prosty w swej naturze, a tak trudny do zrozumienia przez Kaczyńskich.

@Junia - dajesz z tym hologramem w trzech słowach.

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
Każda pojedyncza informacja, każde narzędzie jakie jest dostępne, jest dostępne dla wszystkich. Dzieci przejmują spuściznę społeczeństwa, w momencie osiągnięcia dojrzałości. One są tymi które kontynuują rozwój społeczeństwa i tworzą holograficzne filary społeczeństwa. Zasada Konsystencji jest taka, że mówi się każdą prawdę, wszystkim się wybacza, nie istnieje system monetarny, to podstawy w ogólnym zarysie... ale nie pytaj skąd to wiem, bo nie odpowiem na to pytanie nawet za $100.


Cytuj
I chydżżżż robiła bacikiem  (bacikiem! )

bacikiem czy Bacikowi?? Przyznaj się natychmiast co miałeś na myśli!
« Ostatnia zmiana: 07 Kwi, 2010, 12:49:46 wysłana przez Junia »
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
"Imadżin ol de pipol" trochę. Utopia, no cóż... Nie ma takiej opcji, żebym zaufał 19-latkom, którzy jak wszyscy wiedzą - są debilami, w dupie byli, gówno widzieli. Równie dobrze można małpie brzytwę dać. Z drugiej strony ludzie po 60. roku życia powinni być pozbawiani praw wyborczych i publicznych oraz jazdy.

pozdro

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 756
bacikiem czy Bacikowi?? Przyznaj się natychmiast co miałeś na myśli!

eee, takie tam świństwa :D
Paczki z głów!