Autor Wątek: Odi Profanum Vulgus-Czyli najgorsza rzecz, jaką zrobiłeś swojej gitarze!  (Przeczytany 21612 razy)

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
w sklepie muzycznym w Krakowie jak z Muszą ogrywaliśmy wzmacniacze engla sprzedawca z rozmachu zmieniając piec podłączył paczkę do paczki, włączył piec i zastanawiał się czemu nie gra :D. Ale od razu wyłączył więc na szczęście nic się nie stało.

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Na takie ewentualności to w Englach sa akurat super-duper zabezpieczenia.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline fearlon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 84
To przez ciebie były te koncerty na rzecz złamanej wiolonczeli :D ?
No dokładnie :D "Festiwal Złamanej Wiolonczeli"
ESP LTD EC-400 STBC 18V
Korg DT-10 + Dunlop Crybaby + BBE Sonic Stomp Maximizer + Boss SE-70 & FC-50
H&K TriAmp + Harley-Benton G212 Vintage

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
Kolejna faza naprawy, mojego Nexus'a ;) Jestem zszokowana podejściem Jacka, obojętne czy nazywasz się Steve Lukather, Piotr Żaczek, czy Magda Drążek, Jacek zawsze podchodzi do klienta z niezwykłą atencją ;) Bardzo miłe uczucie ;)
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...

Offline lis

  • Gaduła
  • Wiadomości: 264
Podoba mi się to logo. jest schludnie a zarazem widać że wiosełko nie jest seryjne. czekam na foty całosci
"It doesn't matter what people say about you, as long as they're talking about you."

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Jestem zszokowana podejściem Jacka, obojętne czy nazywasz się Steve Lukather, Piotr Żaczek, czy Magda Drążek, Jacek zawsze podchodzi do klienta z niezwykłą atencją ;) Bardzo miłe uczucie

Tak OT, a mnie ciągle boli, że nas szokuje zawodowe i profesjonalne podejście do klienta :|

Dobrze mi robi ta główka... :)

Offline zuosiej

  • Gaduła
  • Wiadomości: 196
  • Fuck yeah!
Junia dobrze zrobiłaś, że się ta główka rozwaliła :D teraz jest 10x ładniejsza :)

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
Junia dobrze zrobiłaś, że się ta główka rozwaliła :D teraz jest 10x ładniejsza :)

Jak napisał Piotrek, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ;)
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...

Offline So99

  • Gaduła
  • Wiadomości: 202
  • I am that I am
bylo tego troche.

pare akcji z wiertarka, zlamany (a wlasciwie pekniety) korpus, nie pamietam juz ile zbednych i bezsensownych modyfikacji w elektronice.

najgorsza akcja jednak jaka - aczkolwiek nie z wlasnej woli - zaliczylem byla kopia charvela model 4 Witkowskiego.

oczywiscie lewa, stara i piekna, naprawde, takiego palisandru jaki byl tam na podstrunnicy to ciezko szukac.

no ale niestety, jakis mundry postanowil wkleic neck - i chuj bombki szczelil.
jebac master volume.

Offline davqoniu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 164
  • Brotherhood of Lefties ;)
ale mimo wszystko, wiosło zajebiste było ;]

Offline LZ127graf

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 6
  • bad motherfucker
dziś w nocy po pijaku przyozdobiłem swojego MEG strata kątówką. jak dla mnie na plus ;)
ale gitara jest po przejściach i z nową bym tak pewnie nie zrobił.. Chociaż kto wie..
Jak będę miał okazje zrobic parę zdjęc, to wrzucę.
Jestem w stanie permanentnej erekcji intelektualnej.

Offline So99

  • Gaduła
  • Wiadomości: 202
  • I am that I am
MrJ - a'propos, niezlych akcji, opowiadalem jak w KV poprawialem frez na floyda? :D

brutalnie i po chamsku. ale trzeba bylo, bo stockowo byl tak maly pull-up (gniazdo wajchy sie opieralo na desce w okolicach bendu o niecale 1,5 tonu).

dav - no bylo :) a podstrunnice w Witkach, to zawsze trafialem _wybitne_.

w basie np mialem taki dziwny heban ze jak go Dymitrios zobaczyl to bylo tylko jedno pytanie "how much?" :D

fajnie by bylo kiedys jakiegos frankenstrata w koncu zlozyc.... :)
jebac master volume.

Offline LZ127graf

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 6
  • bad motherfucker
oto ona. saw flow strat.
moze nie wygląda ale gra mi sie na niej zajebiście.
i muszę powiedzie ze scaloping wyszedł całkiem fanie, jak na domową robotę ;)




Jestem w stanie permanentnej erekcji intelektualnej.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
widać że nie nastawiasz się na jej sprzedaż :D. Mi się podoba :)

Offline LZ127graf

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 6
  • bad motherfucker
widać że nie nastawiasz się na jej sprzedaż :D. Mi się podoba :)
są takie gitary, których sie nie sprzedaje bo wartość sentymentalna jest większa od materialnej.
poza tym gitary mocno "zużyte" mają w sobie coś takiego, co sprawia że gra się ma nich bardziej dziko ;)
Nowe świecące gitary kojarzą mi sie ze antyczną zastawą stołową, której nie uzywa sie za często żeby sie nie zniszczyła..
Z resztą, tak jak powiedział jack white w It might get loud: cokolwiek zrobisz ze swoją gitarą sprawia, ze dzieją sie zaskakujące rzeczy.
Pod mostem siedzi gibson 498T a srodkowego singla lekko przerobiłem po swojemu ;)
Jestem w stanie permanentnej erekcji intelektualnej.

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
To już ostatnie zdjęcia z naprawy, dziś gitara zostaje uzbrojona w klucze i jutro wędruje do mamusi...
« Ostatnia zmiana: 07 Kwi, 2010, 17:00:05 wysłana przez Junia »
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Stołek z warszawskiego R'n'R opowiadał mi jak chłopak kupił sobie Les Paula za chyba 9K. No i cały szczęśliwy odbył te wszystkie rytuały, zapłacił, i w przypływie radości zamaszystym ruchem wziął case'a z lady, tylko zapomniał go zamknąć najpierw. No i nowiutki, pachnący Les Paul, pierdolnął z wysokości póltora metra z wielkim hukiem o glebę. Główka od razu kaput, nie mówiąc o większych i mniejszych obiciach. Cóż shit czasami happens to good guitars.

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
Teraz już na prawdę ostatnie...
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
Sorry, gitara jak gitara - jak można EMG wstawić do takiego strata!!?? ;) - ale te basy u Nexusa przy wejściu są niesamowite!!

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Sorry, gitara jak gitara - jak można EMG wstawić do takiego strata!!?? ;)
Do nie czarnych nie można? :D

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
No Junia, muszę przyznać, że naprawiono to zawodowo i wygląda sto razy lepiej niż przed tą kraksą. W prawdzie nie wiem ani jak to mozna było zrobić, ale jeszcze bardziej mnei zastanawia fakt tak łączonek główki?

inna sprawa, że już nie wiem czy żalisz się, czy chwalisz, czy Nexus płaci Ci za reklamę i pucowanie nad tymi wiosłami, ale wrzuć jeszcze jedną foteczkę gitary firmy Nexus Gitars robionej na Twoje specjalne zamówienie w Nexus Guitars przez Pana z Nexus Guitars, w każdym razie, gratulację i cieszę się Twoim szczęściem.

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
No Junia, muszę przyznać, że naprawiono to zawodowo i wygląda sto razy lepiej niż przed tą kraksą. W prawdzie nie wiem ani jak to mozna było zrobić, ale jeszcze bardziej mnei zastanawia fakt tak łączonek główki?

inna sprawa, że już nie wiem czy żalisz się, czy chwalisz, czy Nexus płaci Ci za reklamę i pucowanie nad tymi wiosłami, ale wrzuć jeszcze jedną foteczkę gitary firmy Nexus Gitars robionej na Twoje specjalne zamówienie w Nexus Guitars przez Pana z Nexus Guitars, w każdym razie, gratulację i cieszę się Twoim szczęściem.

Ta naprawa kosztowała 1400 PLN więc chwalić się nie ma czym. Poza gitarą oczywiście. Z Jackiem mamy bardzo przyjacielskie relacje, co nie znaczy że gitarę dostałam za darmo, to też wydatek ponad 2,500€, nie wiem co jeszcze mogę napisać... Pokazałam kolejne etapy naprawy, podejście Jacka do zwykłego zjadacza chleba, na forum gitarowym, historia raczej mocno osadzona w temacie. Chyba że się mylę?
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Oj MrJ - wszystko żeś popsuł:)

Cytuj
czy Nexus płaci Ci za reklamę i pucowanie nad tymi wiosłami

W takim razie Schecter tu chyba miliony wydał :D

 

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Chillout ludzie. Powinna istnieć specjalna ranga dla ludzi którzy dopierdalają się dla sportu jak Budzan powyżej. Swoją drogą nie mogę się na tego strata napatrzeć, chyba go sobie walnę na tapetę.

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Ta naprawa kosztowała 1400 PLN więc chwalić się nie ma czym.

Nie zartuj  :o :o

To ja juz bym wolał grać z oszpeconą główką :P