Autor Wątek: Drobna sugestia odnośnie giełdy.  (Przeczytany 36926 razy)

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Odp: Drobna sugestia odnośnie giełdy.
« 29 Mar, 2010, 15:25:24 »

POST 1: OOOO!!! (zwykle link do jebaja który i tak za jakiś czas się zdezaktualizuje, na którym jest "zajebiaszcza" gitarka, wyglądająca i brzmiąca jak 10979607609679 innych, ale ma 7 strun, jest supertratem [łooo!], czarnym albo białym [co za oryginalność!] tudzież ma główkę reverse [szał po prostu!] i gra na niej jakiś Nikomu-Nie-Znany-Pajac) AAAAA!!!
POST2: ŁOOOO!!!
POST3: FEEE!!!
POST4: Chcę!
POST5: Nie chcę!
POST6: Tak!
POST7: Nie!
POST8: Dozbieraj i kup lampę
(...)
.....
Ale jeśli już, to wrzucajmy coś co naprawdę jest godnego uwagi, argumentujmy to w jakiś bardziej złożony sposób (jest interesująca bo... ładna bo... brzydka bo... ch**owa BO / PONIEWAŻ...), albo naprawdę załóżmy kilka zbiorczych tematów, wzorem tego o RGA7 i 8.

Tu sie zgodze z MrJ jesli chodzi o same tematy z Jebanezami... oni co chwile wypuszczaja nowy model i co chwilke nowy topic zreszta powinien zostac zrobiony jak juz zostalo napisane przez MrJ zbiorczy temat na Ibanezy i nie tylko rowniez na ESP Jacksony itd...
Prawie kazda osoba przychodzaca na forum nie chce zakladac nowego tematu np help , jakie drewno, jaki pickup... Jak ja do SS dolaczalem to mialem ladnie przezyscie widoczne wszystko, ze nie musialem spamowac, badz zakladac topica... Wystarczylo poczytac tematy i bylo... A teraz jest od cholery topicow i stron z jakimis smieciami ,ze nie kazdy ma cierpliwosc grzebac cale forum badz czytac glupie wypowiedzi (czyt cytat)... Wiadomo tez jest opcja szukaj :)
Po krotce, kazdy z nas kiedys napisal krotke FUU badz BLEE , ale no nie przesadzajmy z tym, poniewaz jak sie czyta takie posty to sie odechciewa na forum takie wchodzic czasami... Ja malo pisze a duzo czytam - fakt malo sie tez znam :P
Pozdro