Autor Wątek: Case rack na head  (Przeczytany 18346 razy)

Offline Wachu

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 21
Case rack na head
« 26 Mar, 2010, 18:17:46 »
Kłaniam się nisko po same piździ*ko.

Potrzebuję case, po ostatnich doswiadczeniach na salce którą zalało zdecydowałem się na kupno case'a. Zarówno na head jak i na efekty,mniej wiecej cos takiego

Chciałbym zapytać Was czy znacie jakichś ludzi którzy podjęli by sie tego za rozsądne pieniądze, lub sklepy, firmy do których warto uderzyć? Może ktoś ma na sprzedaż?
Dzięki. Pozdrawiam serdecznie.
Head to Peavey 5150.

Offline Bloo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 219
Odp: Case rack na head
« Odpowiedź #1 26 Mar, 2010, 19:36:24 »
Że tak nieśmiało spytam... chcesz coś sprzedać, czy tak z nudów odkopujesz tematy? ;)

jak na pigmeju poleciłem tak i tutaj polecę daroo cases ;)

Offline Wachu

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 21
Odp: Case rack na head
« Odpowiedź #2 26 Mar, 2010, 20:16:30 »
na prawde chce kupic case;)

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Odp: Case rack na head
« Odpowiedź #3 26 Mar, 2010, 23:17:06 »
daroo cases moga sie tego podjac, podobne dla sixpoudera z forum robili chyba. napewno nie pytaj sie koryk cases bo CI nie zrobia ;)

a tak pozatym to moglbys przestac tak perfidnie napierdalac posty

Offline Wachu

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 21
Odp: Case rack na head
« Odpowiedź #4 27 Mar, 2010, 01:00:30 »
sorka,ale musiałem na chama dobić do 20u;)
 To to sobie odpocznij przez tydzień za ten komentarz. A jak po tym czasie zobaczę jakieś ogłoszenia, które mi się nie spodobają wylatujesz na dobre.

Offline krisu

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 5
Odp: Case rack na head
« Odpowiedź #5 10 Cze, 2010, 23:04:51 »
witam kolegę... widzę ze masz problem ze znalezieniem kogoś kto zrobi case.... kiedys zamawialem podobny i jestem bardzo zadowolony z wykonania...bardzo profesjonalnie zrobione, nie ozczedzaja jak wszyscy inni na elementach. pelen profesjonalizm.... nie wiem jak teraz ale wczesniej byli bardzo tanim producentem... :) wrecz bili wszystkich z cenami... firma z pomorza EUROCASES, termin realizacji rowniez nie byl mocno wydłużony... polecam, kto wie ... pewnie juz sa w czołówce producentów case....

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Case rack na head
« Odpowiedź #6 10 Cze, 2010, 23:25:24 »
Pracujesz w branży archeologiczno-reklamowej?
B ( o ) ( o ) B S

Offline krisu

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 5
Odp: Case rack na head
« Odpowiedź #7 10 Cze, 2010, 23:53:18 »
heheh... nie nie... to moje zadowolenie  sprawilo ze musialem az tak duzo napisac :P mogę tez polecic towar Barczewskiego bo rowniez mam jego wyrób, niestety cena jest zaporowa, mogli by troche sfolgować z cenami. Rowniez słyszalem ze ktos z łodzi robi bardzo dobrze i tanio ale tego nie moge potwierdzic bo nie zamawialem od niego, :/
« Ostatnia zmiana: 11 Cze, 2010, 00:03:04 wysłana przez krisu »

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: Case rack na head
« Odpowiedź #8 11 Cze, 2010, 08:34:08 »
Barczaka kurwa  :facepalm:

Też poleciłbym daroocases - ma profil na ss.pl i z tego co wiem dla użytkowników są jakieś zniżki. Na ile go znam, to jest w stanie podjąć się zrobić każdego case'a. No i jest byłym współpracownikiem Barczaka jeżeli to jest jakąś rekomendacją.

A eurocases co widziałem, to niestety kupsko było.
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline Gohes

  • Colonial Marine
  • Gaduła
  • Wiadomości: 352
  • Szatan, Blasty, Benedykt XVI...
    • J. D. Overdrive
Odp: Case rack na head
« Odpowiedź #9 11 Cze, 2010, 08:36:20 »
Powercases - tanio i baaaardzo solidnie. Wiem, bo uzywam case'ow na head i pedalboarda.
M: Kobieto, przynieś browar! K: A magiczne słowo? M: Czary mary, podaj browary!

Offline krisu

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 5
Odp: Case rack na head
« Odpowiedź #10 11 Cze, 2010, 09:31:03 »
powercase????  :o  robi tandetnie.... kolega moj zamowil od nich.... totalna porazka, wykonanie beznadzieja :(.... jedzcie sobie na targi.... tam dopero zobaczycie profesjonalnych wystawcow..... kolega Gohes chyba dopiero zaczyna obracac sie w tej branzy :P

Offline krisu

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 5
Odp: Case rack na head
« Odpowiedź #11 11 Cze, 2010, 09:58:40 »
Mery.. ogarnij się  ;D

Offline m4ody

  • Pr0
  • Wiadomości: 516
    • http://www.rotengeist.pl
Odp: Case rack na head
« Odpowiedź #12 11 Cze, 2010, 10:18:51 »
Akurat mam case od powercases - na head i pedalboard i od daroocases na kolumne 4x12.
Firmy wg mnie bardzo solidne. Wykonanie na wysokim poziomie. Skrzynie zaliczyły wiele sztuk i nic im nie dolega.
  
« Ostatnia zmiana: 11 Cze, 2010, 10:20:33 wysłana przez m4ody »
Leweoczkomisiarysia

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Case rack na head
« Odpowiedź #13 11 Cze, 2010, 10:45:38 »
powercase????  :o  robi tandetnie.... kolega moj zamowil od nich.... totalna porazka, wykonanie beznadzieja :(.... jedzcie sobie na targi.... tam dopero zobaczycie profesjonalnych wystawcow..... kolega Gohes chyba dopiero zaczyna obracac sie w tej branzy :P
Kolega krisu chyba dopiero zaczyna się obracać między ludźmi na forum a już podpada :)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline krisu

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 5
Odp: Case rack na head
« Odpowiedź #14 11 Cze, 2010, 10:47:07 »
 ;) spoko

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 775
Odp: Case rack na head
« Odpowiedź #15 11 Cze, 2010, 14:27:16 »
kolega Gohes chyba dopiero zaczyna obracac sie w tej branzy :P

Kolega Gohes supportował zespół, którego Ty, kurwa, supportował nie będziesz nigdy ;)
Paczki z głów!

Offline lis

  • Gaduła
  • Wiadomości: 264
Odp: Case rack na head
« Odpowiedź #16 11 Cze, 2010, 16:11:11 »
a jaki jeśli można spytać bo ja nie w temacie a ciekaw jestem:)
"It doesn't matter what people say about you, as long as they're talking about you."

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Case rack na head
« Odpowiedź #17 11 Cze, 2010, 16:32:29 »
Kolega Gohes nie będzie supportował zespołu którego nie będzie supportował żaden z Was ;) (tak tak Miśku, wiem, mam spierdalać :D)
JD Overdrive grał przed Downem swego czasu. Ale raczej chodzi mi o to, że to kapela która trochę się wozi i jeśli Gohes mówi że coś mu robi to ja mu wierzę. Poza tym jechałem dojazdówką do ich próbowni - jeśli jakiekolwiek graty wytrzymują tą trasę to zniosą WSZYSTKO :D
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline lis

  • Gaduła
  • Wiadomości: 264
Odp: Case rack na head
« Odpowiedź #18 11 Cze, 2010, 16:40:02 »
A, faktycznie. Supportowali Down. Świetna sprawa. Dobra, ja już kończę swój offtop
"It doesn't matter what people say about you, as long as they're talking about you."

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Odp: Case rack na head
« Odpowiedź #19 11 Cze, 2010, 17:10:41 »
Ja widziałem na żywo paco cages. Naprawdę zajebiste się wydawały. Jak masz możliwość to sobie je obadaj

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: Case rack na head
« Odpowiedź #20 11 Cze, 2010, 18:31:52 »
Dżej mówiłem ze swojego doświadczenia.
Zaznaczyłem, że znam daroo i jego wyroby i barczaka podobnie. Użytkowałem swojego czasu i jeszcze coś z tego zostało. Napisałem otwarcie, że znam Daroo od długiego casu. Nie jest to żadna krypt- ani reklama. Polecam, bo znam markę i nie chowam się jak wujek dobra rada z pomorza...
Jeżeli chodzi o powercase, to z tego co widziałem nie byłem zachwycony. Case Pack swojego czasu dawał bardzo radę, ale to na początku branży. Później widziałem jak jakoś spada wraz ze wzrostem klientów.
Ponadto najważniejsze są materiały, a na drugim miejscu robocizna. To pierwsze jeżeli jest profi kosztuje bardzo dużo, a drugie musi być na najwyższym poziomie.
Każdy może sobie wyrobić swoje zdanie.
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline Hesu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 266
    • www.HESU.pl
Odp: Case rack na head
« Odpowiedź #21 11 Cze, 2010, 18:59:01 »
Jeśli o nas chodzi mamy  taką propozycję, cena  zależy oczywiście  od wersji:





co najmniej kilku  userów SS ma już ode mnie takie  skrzynie  więc  może niech oni się  wypowiedzą ;)

Offline Gohes

  • Colonial Marine
  • Gaduła
  • Wiadomości: 352
  • Szatan, Blasty, Benedykt XVI...
    • J. D. Overdrive
Odp: Case rack na head
« Odpowiedź #22 13 Cze, 2010, 09:09:48 »
Krisu, jezeli uwazasz ze powercases robia tandetnie,to zapraszam do mnie na sale na ogledziny case'ow. Zjezdzilem z nimi juz sporo, a mialy one nie raz srednio wygodne warunki transportu (auto dostawcze, van uzywany przy remontach, etc.). Pedalborad jest wyskakany, wydeptany, a ostatnio nawet zaliczyl bym na nim glebe (sama skrzynia sie wypierdzielila). Ja ze swojej strony sugeruje to, co mi podpasilo - wszystko bylo szybko i sprawnie zalatwione, pzy rozsadnych cenach.

A co do kryptoreklamy... czy jak ktos na forum pyta o np. dobra gite i uzytkownik Xinski poleca np. Gibsona, bo akurat ma Gibsona i sobie go chwali, to rowniez zostanie posadzony o kryptoreklame?!?! No ubawilem sie tym stwierdzenie, po same pachy ;D
« Ostatnia zmiana: 13 Cze, 2010, 09:18:16 wysłana przez Gohes »
M: Kobieto, przynieś browar! K: A magiczne słowo? M: Czary mary, podaj browary!

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Case rack na head
« Odpowiedź #23 13 Cze, 2010, 13:45:03 »
(...) a ostatnio nawet zaliczyl bym na nim glebe (sama skrzynia sie wypierdzielila).(...)


Iiii kto wtedy był na posterunku?? Hę?! HĘ??!! ;) :D
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Gohes

  • Colonial Marine
  • Gaduła
  • Wiadomości: 352
  • Szatan, Blasty, Benedykt XVI...
    • J. D. Overdrive
Odp: Case rack na head
« Odpowiedź #24 13 Cze, 2010, 13:48:49 »
(...) a ostatnio nawet zaliczyl bym na nim glebe (sama skrzynia sie wypierdzielila).(...)


Iiii kto wtedy był na posterunku?? Hę?! HĘ??!! ;) :D

Nie napisze, bo jeszcze posadza mnie o kryptoreklame :D :D :D
« Ostatnia zmiana: 15 Cze, 2010, 11:36:54 wysłana przez Gohes »
M: Kobieto, przynieś browar! K: A magiczne słowo? M: Czary mary, podaj browary!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
7 Odpowiedzi
3822 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Sty, 2009, 15:57:50
wysłana przez BartekL
9 Odpowiedzi
6613 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Kwi, 2011, 18:27:26
wysłana przez Hesu
2 Odpowiedzi
1255 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Mar, 2015, 11:58:21
wysłana przez Sleepwalker74
5 Odpowiedzi
1635 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Cze, 2015, 16:29:51
wysłana przez Nightmarishreaper
1 Odpowiedzi
4091 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Lut, 2021, 10:37:32
wysłana przez g-zs