Autor Wątek: Case rack na head  (Przeczytany 18155 razy)

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Odp: Case rack na head
« Odpowiedź #25 15 Cze, 2010, 00:00:54 »
Ja polecę firmę której nazwa się tu jeszcze nie pojawiała mianowicie Zaręba cases, wykonanie na najwyższym poziomie. Jak mi zrobił case na kolumnę to mi szczena opadła, gruba sklejka porządne duże zamki motylkowe wnętrze wyłożone grubą pianką a nie jakąś lichą gąbką. Jedynie wykończenie szuflady mało estetyczne. Case na mikser (duży 24 kanały) mam od Paco i tu full profeska wszystkie detale dopracowane. Rack 10U mam od mozart cases i tu nie polecam, mocno nie dokładne wykonanie chociaż wydaje się być solidny, więc jak ktoś chcę mieć tanio to może być. Kiedyś miałem case na head plus rack od raf-case i tu porażka na maksa chociaż swoją rolę spełnił a jeździł w dosyć trudnych warunkach. Teraz będę robił pedalboard i mam zamiar spróbować hmm no właściwie to jeszcze nie wiem gdzie :)

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Odp: Case rack na head
« Odpowiedź #26 15 Cze, 2010, 09:32:24 »
Jeśli o nas chodzi mamy  taką propozycję, cena  zależy oczywiście  od wersji:
( Obraz usunięty.)
( Obraz usunięty.)
( Obraz usunięty.)
( Obraz usunięty.)

co najmniej kilku  userów SS ma już ode mnie takie  skrzynie  więc  może niech oni się  wypowiedzą ;)

Jaka cena orientacyjne? np za taka opcje jak na zdjęciu?

Offline Hesu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 266
    • www.HESU.pl
Odp: Case rack na head
« Odpowiedź #27 17 Cze, 2010, 12:24:14 »
Orientacyjnie, bywa bardzo różnie, kwestia jaki wzmacniacz ile U, ile szuflad, jak głęboki.

Standardowo w tej chwili robimy np. Head + 4U + szuflada za 580zł, lepszych cen myślę że nie znajdziecie...

Od lipca wszystko pójdzie jednakże do góry, bo cena aluminium i  Euro rośnie.

Offline Lenio28

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 1
Odp: Case rack na head
« Odpowiedź #28 28 Cze, 2010, 17:05:51 »
Kolego Budzan widzę że robisz na siłę auto reklamę, nie mam nic przeciw tylko po co robisz koło d... innym nie mając odpowiednich informacji.  KorykCase ma w swojej ofercie ma sporo bardziej skomplikowany ,,head rack'' bo z head na górze. Zerknij może się czegoś nauczysz.  http://korykcase.blogspot.com/2010/02/cases-na-combo.html

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Odp: Case rack na head
« Odpowiedź #29 28 Cze, 2010, 17:15:11 »
Lenio28: ta :D widze ze zabolało

pytałem sie kolesia od koryk cases  (czyli chyba nawet Ciebie) czy mi taki zrobi, to mowil ze tak skomplikowanego kejsa sie nie podejmie i to bylo jakos w okolicy poczatku roku wlasnie. widze ze juz zmienił zdanie. gdybym mial historie na gg to nawet bym Ci wkleil rozmowe. Natomiast to ze daroo cases robi takie kejsy nie jest dla nikogo tajemnica, biorac pod uwage ze kilku uzytkownikow forum ma ich kejsy

widze ze ostatnio bardzo popularne sa sformułowania typu autoreklama :D Lenio, wg Ciebie kazde wypowiedziane na forum zdanie to autoreklama? dzielenie sie z innymi swoimi doswiadczeniami w danej dziedzinie jest wedle mojej opinii od auto reklamy. W koncu jest to forum dyskusyjne, wiec sie tak nie unoś.

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Odp: Case rack na head
« Odpowiedź #30 28 Cze, 2010, 18:21:08 »
 
Kolego Budzan widzę że robisz na siłę auto reklamę, nie mam nic przeciw tylko po co robisz koło d... innym nie mając odpowiednich informacji.  KorykCase ma w swojej ofercie ma sporo bardziej skomplikowany ,,head rack'' bo z head na górze. Zerknij może się czegoś nauczysz.  http://korykcase.blogspot.com/2010/02/cases-na-combo.html
Jestem zdziwiony jak łatwo nasze opinie trafiają do "zainteresowanych"
Czekam na chwile, kiedy po skrytykowaniu np. ibaneza pojawi się nowy użytkownik i zacznie nas jechać po japońsku...

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
7 Odpowiedzi
3738 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Sty, 2009, 15:57:50
wysłana przez BartekL
9 Odpowiedzi
6536 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Kwi, 2011, 18:27:26
wysłana przez Hesu
2 Odpowiedzi
1230 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Mar, 2015, 11:58:21
wysłana przez Sleepwalker74
5 Odpowiedzi
1597 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Cze, 2015, 16:29:51
wysłana przez Nightmarishreaper
1 Odpowiedzi
3988 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Lut, 2021, 10:37:32
wysłana przez g-zs