Home Recording > Hardware

Mała sonda sprzętowa

(1/2) > >>

venom166:
Piszcie co WASZYM zdaniem oferuje lepsze brzmienie podczas nagrywania:

Engl Preamp E530 czy Line 6 X3 live?

Z góry dzięki za każdą opinię.

 :headbang:

mlodysatan:
Moim zdaniem to tez zalezy gdzie i jak chcesz nagrac :)
Ja np  mam XT Live i w domu nagrywam przez USB w studio nagrywam przez linie i jestem zadowolony z brzmienia :)
Podlaczajac poda do petli brzmienie mi sie nie podobalo, ale tez fajnie gadal :) 
Jesli chodzi o domowe nagrania to albo USB albo jak masz jakiegos Racka to linia i jazda :)
Powod prosty jak dla mnie, eliminujesz zbedne szumy z otoczenia :)

Napisz jeszcze gdzie chcesz nagrywac bo to robi roznice.

Pozdro

venom166:
Ogólnie ja bardzo lubię zabawki Line 6 i aktualnie ich używam, ale zastanawiam się nad kupnem poda x3 live. Za podobną cenę można nabyć preamp engla na lampach, więc chcę po prostu poznać opinie użytkowników tego sprzętu. A jeśli chodzi o nagrywanie to liczy się wszechstronność i elastyczność. I w tym momencie jak dla mnie to podłoga wygrywa. Zachęcam do pisania dalszych opinii. 8)

mlodysatan:
Do nagran takich domowych IMO to L6 X3 jest bardzo dobra bo masz od razu sporo paczek i wiecej mozliwosci w ustawieniach w XTL niestety musisz wszystko dokupic na L6 Store wiec tak to wyglada :) Wiadomo USB i jazda :D
Pozdro

Tolein:

--- Cytat: venom166 w 10 Mar, 2010, 16:00:27 ---[...] zastanawiam się nad kupnem poda x3 live. Za podobną cenę można nabyć preamp engla na lampach [...]

--- Koniec cytatu ---

A interfejs audio a/d ma?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej
Powered by SMFPacks Mentions Pro Mod
Powered by SMFPacks Alerts Pro Mod