Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1415651 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
A propos Islandii ;) i ich braków drewna. Właśnie pociąłem i zawiozłem sklejkę do klienta, parę płyt. U nas by wyszło za to około 300zł. Tutaj w przeliczeniu... 4100zł  :headache:
Paczki z głów!

Zomballo

  • Gość
A propos Islandii ;) i ich braków drewna. Właśnie pociąłem i zawiozłem sklejkę do klienta, parę płyt. U nas by wyszło za to około 300zł. Tutaj w przeliczeniu... 4100zł  :headache:
W ich zarobkach to wychodzi co u nas. :/

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
A propos Islandii ;) i ich braków drewna. Właśnie pociąłem i zawiozłem sklejkę do klienta, parę płyt. U nas by wyszło za to około 300zł. Tutaj w przeliczeniu... 4100zł  :headache:
Chyba jak z wódką. Pamiętam jak tam leciałem to polecono mi brać ile ustawa przewiduje, zamiast jedzenia i robić trejdy z lokalsami.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
W ich zarobkach to wychodzi co u nas. :/

Nie zarabiają 14x tyle co w Polsce ;)
Paczki z głów!

Zomballo

  • Gość
Eee... To wracaj!

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
A propos Islandii ;) i ich braków drewna. Właśnie pociąłem i zawiozłem sklejkę do klienta, parę płyt. U nas by wyszło za to około 300zł. Tutaj w przeliczeniu... 4100zł  :headache:

Robimy import-eksport? :D

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
A propos Islandii ;) i ich braków drewna. Właśnie pociąłem i zawiozłem sklejkę do klienta, parę płyt. U nas by wyszło za to około 300zł. Tutaj w przeliczeniu... 4100zł  :headache:
Chyba jak z wódką. Pamiętam jak tam leciałem to polecono mi brać ile ustawa przewiduje, zamiast jedzenia i robić trejdy z lokalsami.

To samo mi Musza napisał jak leciałem do Szwecji :P. Nie wiedziałem że barter ma się tam tak dobrze :D
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Ła!

Po 12 latach na forum - w tym z 5 chudych, bo nie miałem czasu i też pozwolenia - jebłem tę ilość postów, 6666, w jakiś sposób równą.

PLUS wziełem samodzielnie i nabiłem 8,21% postów w Off Topic, gdzie jest 126 727 wiadomości ;). Ci niektórzy Koledzy z nas, którzy mają komputer mogą nawet policzyć! :D

Buziaki dla wszystkich!  :love:
Paczki z głów!

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 781
~17070 wiadomości x.X 

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
4 dziennie. Miłość prawdziwa do Was :)
Paczki z głów!

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
DZIĘKUJEMY!!!
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Wtf

Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
@2:31 - to chyba jest wyjaśnienie
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Tak myślałem o zespołach, których nazwy to miasta ;)

¯\_(ツ)_/¯

Na przykład Beirut, na przykład Warsaw. Tak, to miasto widziało wojnę... Ale skąd jest oryginalna nazwa naszej stolicy? Oczywiście od imion Warsa i Sawy.
No nieee :D
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Właśnie zrozumiałem, że nie słyszałem nigdy wcześniej jak Arni mówi po niemiecku! ;)

Paczki z głów!

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Właśnie zrozumiałem, że nie słyszałem nigdy wcześniej jak Arni mówi po niemiecku! ;)



Najlepsze jest to, że to Austriacki Niemiecki, czyli niektóre wyrazy czyta tak, jak się pisze, a nie jak to Niemcy wymawiają. :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Fieldy skończył 50 lat! Jeśli będziesz brał dużo narkotyków i grał na basie, to możesz też wtedy tak wyglądać :)

Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Straszne, co granie na basie robi z człowieka.
« Ostatnia zmiana: 29 Paź, 2019, 19:55:13 wysłana przez theremin »
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
43 lata, w polskim szołbiznesie :D

Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Że "Walk" ma na Spotify prawie 130 milionów odsłuchań!

A przecież najtrudniejsze w tym utworze to solo - i wymyślić go ;) I powstrzymać się! Tu puszczam oko do wielu metalowych kompozytorów tak od roku 2016, że można zrobić numer bez nieustającego tappingu obunożnego i sweepów, można zostawić miejsce dla wokalu, dać się numerowi rozwinąć. Nie trzeba potem wydawać wersji instrumental, żeby w ogóle ogarnąć co tam się wydarzyło ;)
Paczki z głów!

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Ten numer to pierdolony czołg. A wiecie czemu Pantera tak fajnie brzmi? Bo tam jest tyle bluesa że o ja pierdole :)
Ergo. Blues jest zajebisty.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
A wiesz, że na ss.pl nawet demo z tym brzmieniem by nie przeszło? :D :D
Paczki z głów!

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
A wiesz, że na ss siedzą same wypierdki, którym wydaje się, że coś wiedzą, ale tak naprawdę nie potrafią nic osiągnąć? Może poza Widkiem i kilkoma innymi osobami, większość z nas to snoby, które uważają, że wiedzą lepiej niż inni.
Otóż nie.
Jazz, Lounge, Downtempo

Zomballo

  • Gość


O-nieeee, wypraszam sobie! Ja naprawdę nic nie wiem.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Tyle lat się powstrzymuję, a ten wali prosto po oczach! :D

- tak naprawdę w tak licznej próbce społeczeństwa jak na forum jest jak w życiu. Nieliczni odnoszą sukces, po prostu. Inna sprawa, co znaczy coś osiągnąć i że niekoniecznie większość to snoby - ale może wiesz lepiej :D
Paczki z głów!