Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1416337 razy)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi

-Nie przedstawiają sobą żadnych wartości w moim mniemaniu
-Propagują złe wzorce
-Są zwyczajnie obrzydliwi


I właśnie o to tu chodzi. Sam autor o swojej kreacji:

Filthy Frank is the embodiment of everything a person should not be. He is anti-PC, anti-social, and anti-couth.  He behaves and reacts excessively to everything expressly to highlight the ridiculousness of racism, misogyny, legalism, injustice, ignorance and other social blights. He also sets an example to show how easy it is in the social media for any zany material to gain traction/followings by simply sharing unsavoury opinions and joking about topics many find offensive.There is no denying that the show is terribly offensive, but this terrible offensiveness is a deliberate and unapologetic parody of the whole social media machine and a reflection of the human microcosm that that social media is. OR MAYBE IM JUST FUCKING RETARDED.

Polecam w tym świetle obejrzeć „Jim & Andy” o tym, jak Carrey grał „Człowieka z ksiezyca” i jak to na niego wpłynęło. Właśnie Filthy Frank zawsze mi się wydawał najbardziej depresyjną rzeczą na YT.

Posty połączone: [time]30 Sty, 2018, 19:37:11[/time]
Ale brak potrzeby komentowania to właśnie Twoja sprawa. Choć tym komentarzem sugerujesz nie-wprost, że to wynika z braku dojrzałości, co też jest formą opiniującego komentarza. Gusty nie są w 100% kwestią subiektywną, to jest jakaś wykrzywiona interpretacja postmodernizmu - zawsze są pewne obiektywne/intersubiektywne kryteria, którymi można ocenić, że np. "Korona królów" nie jest równie dobra jak "Wikingowie" czy inne seriale historyczne. Podobnie z innymi formami "sztuki"/kultury.

To może inaczej bo ten nieszczęsny postmodernizm pchasz do co drugiej swojej wypowiedzi ;)

Gdzieś mam co inni oglądają/słuchają.
A zamiast komentować wolę w tym czasie obejrzeć/posłuchać to co lubię.

No i fajnie, ale to nie robi z każdego krytyka czegokolwiek jakiegoś niedojrzalca albo mizantropa jak z „Ratatuja” Pixara. A postmodernizm to jednak epoka, w której żyjemy/którą właśnie kończymy, wiec jest jak najbardziej na miejscu.
« Ostatnia zmiana: 30 Sty, 2018, 19:37:33 wysłana przez gizmi7 »

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
Niestety żyjemy w takiej epoce ;)
Piję raczej do szukania drugiego dna czy nadinterpretacji w prostym sformułowaniu.

Offline Phoenix

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 84
Odszedł dzisiaj gitarowy Vesani oraz Sammath Naur... Jak dla mnie mało kto miał łeb do tworzenia takich leadów w takiej muzie jak on... Rest In Peace Valeo.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
http://youtu.be/MZQlK0qUqek?t=375

Trochę szokłem, JHS 'kopiuje' exara :D
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
Podobno Gibsonowi grozi bankructwo.

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 799
I to Cię zszokowało? Przecież od kilku lat było wiadomo, że tak skończą

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Kto wiedział to wiedział, do mnie też to info o zadłużeniach dotarło dopiero co. Imho nie ma co siać fermentu.

https://www.cnbc.com/2018/02/19/guitar-company-gibson-reportedly-facing-bankruptcy.html
Cytuj
On Thursday, Gibson issued a statement that said an ongoing streamlining strategy would soon help it record the "best financial results the company has seen in its history within the next year." It also said the firm would have the ability to pay back the company's debt in whole within seven years.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
...że artysta Piotr, zwany Glaca odkrył internety. Grubsza sprawa, proszę Pani.
 
:facepalm: :D
Paczki z głów!

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Po ponad miesiąc wchodzę na forum a tu nic nowego tylko że koty po ludzku nazywajo
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Że ansambl Massive Attack ma już... 30 lat. Trzydzieści!

I że Kaczor Donald ma drugie imię!
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Na allegro w kategorii gadżety motoryzacyjne oczywiście hitem jest naklejka Karny Kutas. Taki kraj! ALE numerem jeden są... porabiane tablice rejestracyjne, oczywiście kolekcjonerskie..., z dowolną kombinacją cyfr i liter, głównie niemieckie. Na to już trudno mieć komentarz.
Paczki z głów!

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
return to monke

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
B ( o ) ( o ) B S

Zomballo

  • Gość
Zajebiste! Tam w propozycjach na dole macie Perturbatora. Mocno polecam! :)

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
https://www.ebay.com/itm/Chuck-Schuldiner-s-B-C-Rich-Stealth-Chuck-Schuldiner-Death-/263670890474?afsrc=1&rmvSB=true

Paczta, taki paździerz a jak grać na nim umiał.
Swoją drogą to te foty jakimś lomo robione były.

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 799
Żaden paździerz, tylko Custom Shop. Chuck z niewiadomych przyczyn postanowił na własną rękę zdjąć z niej lakier. Dodatkowo robiła u niego za backup-wiosło i była traktowana po macoszemu co przyczyniło się do jej obecnego stanu ;)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Mnie bardziej zawsze dziwiło, że używał Valvestate'a nawet, jak już byli "znanym" zespołem. Ogólnie gościu miał klasę i talent.

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
Żaden paździerz, tylko Custom Shop. Chuck z niewiadomych przyczyn postanowił na własną rękę zdjąć z niej lakier. Dodatkowo robiła u niego za backup-wiosło i była traktowana po macoszemu co przyczyniło się do jej obecnego stanu ;)

Olaboga, ja też przeczytałem opis.

Zaskakuje mnie sposób podania zdjęć historycznego wiosła. Wygląda jak wypust rotera i nauka fotografii w jednym ;)

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Cala zaloga Digitech/Dod wyjebana z roboty.
https://www.reddit.com/r/guitarpedals/comments/8idu0y/tom_kramn_and_the_entire_digitechdod_team_are/

Ja pitolę, tyle fajnych efektów w ostatnich latach - chyba moja ulubiona duża firma. Ciekawe, co strzeliło Harmanowi do głów

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Jak nie wiadomo o co chodzi, to pewnie chodzi o pieniadze.

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
Zadziwia mnie sraczka sporej części ludzi z mojej tzw. branży.
Czyli fotografia vs "rodo". Przecież to nic nie zmienia tak w gruncie rzeczy.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Nie od dziś wiadomo, że japońce są popieprzeni, ale tego już za wiele:

BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan