Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1385477 razy)

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Dzisiaj na FB dołączyłem do grupy "Towarzystwo Płaskiej Ziemii". Wiecie co jest najgorsze? Nie wiem kto tam trolluje, a kto tam pisze na serio :D

Już nie należę, dostałem bana za niewygodne pytania :D

W kilku grupach fejsbukowych cisnących gorzką bekę z pseudonaukowych zjebów regularnie widuję konkursy "jak długo uda mi się być incognito wśród nich bez wyjebania za niewygodne pytania" :D

Offline mati304

  • Gaduła
  • Wiadomości: 255
  • These go up to eleven.
There's no use being precise about something when you don't even know what you're talking about.

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
To jest też cudne: https://www.facebook.com/Najpi%C4%99kniejsze-elewatory-zbo%C5%BCowe-1507269532915111/
Kiedyś z kolegą z pracy stwierdziliśmy obaj, że kompletnie nie znamy się na rolnictwie. On to komentował tak: "Jestem z miasta - skąd ja mam niby wiedzieć, co jakiś kultywator zbożowy robi?". Do teraz zastanawiałem się, skąd on w ogóle wziął taką nazwę. :D

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Lol, metalsucks to zawsze byl taking metalowy fakt ale tu juz poplyneli.
http://www.metalsucks.net/2017/09/27/op-ed-on-the-myrkur-muslim-issue/


Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
O co chodzi autorowi tego artykułu - to jakiś celowy troll? Przecież dziewczyna nawet jeśli w jakimś starym wywiadzie powiedziała dwuznaczną głupotkę, to ją wyjaśniła, co sam autor zacytował. Faktycznie, taki metalowy fakt/pudełek - gównoburza z niczego.

Zomballo

  • Gość
To ja wam wytłumaczę. Panna ma problem z patykami a nie innowiercami. Ot co.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463

Offline JanuszuNieKrzywdz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 141
Co ty czytasz hahaha

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Co ty czytasz hahaha

Nie czytam tego, zresztą źródło jak każde inne, w gazecie wyborczej i w newsweeku nic nie mogłem znaleźć na ten temat ;)
« Ostatnia zmiana: 28 Wrz, 2017, 21:03:31 wysłana przez Algiz »

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Zobaczymy, co będą pisali, jak Szyszko pozwoli polować na żubry :P

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Zobaczymy, co będą pisali, jak Szyszko pozwoli polować na żubry :P
Wtem:
http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-09-27/wydano-zgode-na-odstrzal-zubrow-w-puszczy-knyszynskiej-i-boreckiej/

Aczkolwiek zupełnie szczerze powiedziawszy nie wiem, w jakim tempie Żubry zwykle są w Polsce odstrzeliwane, więc te 20 to może być mało, a może być również dużo.

EDIT: Szokuje mnie leasing 117,4%. Dobry Bóg tych ludzi opuścił. :P

Zna ktoś może jakąś godną polecenia firmę finansującą leasing samochodów? :D
« Ostatnia zmiana: 28 Wrz, 2017, 22:04:30 wysłana przez Tadeo »

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Lol, metalsucks to zawsze byl taking metalowy fakt ale tu juz poplyneli.
http://www.metalsucks.net/2017/09/27/op-ed-on-the-myrkur-muslim-issue/
co za dziennikarskie ścierwo xD tak zbiasowanego "artykułu" dawno nie czytałem. Swoją drogą, ziomki z tej sceny palili kościoły, mordowali się nawzajem i cięli po scenach to nagle mają się przejmować co kto o muslimach myśli :D

Dobra kapela btw, spory powiew świeżości w gatunku, w którym wiele kapel robi muzę na jedno kopyto :v
« Ostatnia zmiana: 29 Wrz, 2017, 09:10:44 wysłana przez blendamed »

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Wcześniej pisali też o Incantation i Hour of Penance, że krytykują nie tę religię co trzeba.

Jednak Invisible Oranges to chyba jedyny sensowny portal, piszą o muzyce a nie o polowaniach na czarownice czy też o tym który z muzyków ośmielił się poprzeć Trumpa.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Zobaczymy, co będą pisali, jak Szyszko pozwoli polować na żubry :P
Wtem:
http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-09-27/wydano-zgode-na-odstrzal-zubrow-w-puszczy-knyszynskiej-i-boreckiej/

Aczkolwiek zupełnie szczerze powiedziawszy nie wiem, w jakim tempie Żubry zwykle są w Polsce odstrzeliwane, więc te 20 to może być mało, a może być również dużo.

EDIT: Szokuje mnie leasing 117,4%. Dobry Bóg tych ludzi opuścił. :P

Zna ktoś może jakąś godną polecenia firmę finansującą leasing samochodów? :D

Santander

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Santander
O, miejsce, gdzie mogę zadzwonić, zamiast "Wypełnij formularz, podaj dane osobowe i może ktoś się odezwie. Dzięki za dołożenie się do naszego systemu data-miningowego."

Dziękuję i kłaniam się w pas!

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #9816 01 Paź, 2017, 14:26:15 »
Odradzam, Getin Leasing, Volkswagen Leasing. Jeszcze ok jest Siemens i VB leasing. Chodzi również o to jak później Ciebie traktują gdy zdarzy sie np nie terminowa wpłata jedna i po niej druga. Te dwie pierwsze to dla mnie zimne kurwy i tak jak banku Getin nie chce znać jak sprzedali mój dług, który miałem zapłacony, ale coś tam wynaleźli, ze jeszcze jest 41zł do spłaty, ja o tym oczywiście zapomniałem, a oni bez słowa sprzedali ten dług do Get back i miałem 1400 zł do zapłacenia. VW tez pokazał sie z podobnej strony gdy miałem zły okres w swoim zyciu. Z innymi firmami dało sie dogadać a te dwie to dla mnie kurwy. Tak ta sprzdaż długu zszokwała mnie, zeby być w temacie ;)
« Ostatnia zmiana: 01 Paź, 2017, 14:28:51 wysłana przez commelina »

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #9817 01 Paź, 2017, 20:18:22 »
Tak ta sprzdaż długu zszokwała mnie, zeby być w temacie ;)
Toyota wysyła list z pogróżkami oraz równie groźnego sms-a po max. pięciu dniach opóźnienia(wpłaciłem przypadkiem - geniusz - ratę na konto salonu zamiast Toyoty Leasing).

Ale że sprzedają długi to ciekawa taktyka, patrząc, że to leasing i najczęściej przedmiot tegoż w każdym momencie ma wyższą wartość, niż suma rat do spłacenia - i to ze sporą górką. Ja rozumiem bycie chujem - taka branża. Ale chujem chuja?

Ogólnie nie przepadam za instytucjami finansowymi - nie wiem czy wspominałem.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #9818 02 Paź, 2017, 14:20:22 »
Nie znam nikogo zdrowego na zmysłach, kto by przepadał - chyba taka jest już charakterystyka ich branży :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #9819 04 Paź, 2017, 07:11:55 »
Założyłem spodnie zaczynając od innej nogawki niż zwykle. Ale gupie uczucie. Polecam! ;)
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #9820 20 Paź, 2017, 17:52:53 »
Trafiłem na bankomat bez reklam!! Wszystko trwało ze 4x szybciej, nawet nie zauważyłem kiedy! Szok! ;)
Paczki z głów!

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #9821 20 Paź, 2017, 18:09:08 »
Trafiłem na bankomat bez reklam!! Wszystko trwało ze 4x szybciej, nawet nie zauważyłem kiedy! Szok! ;)

Bankomat bez reklam? Myślałem, że to jeszcze rzadsze niż cygan-jedynak...
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #9822 22 Paź, 2017, 14:30:58 »
Albo lek przepisany na papierowej recepcie inny niż reklama na tej samej recepcie :v

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #9823 22 Paź, 2017, 19:04:06 »
73gr/kWh, kiedy się prąd zrobił taki drogi? :o

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #9824 22 Paź, 2017, 19:46:13 »
?
patrzę na rachunek i mam na starej taryfie całodobowej 0,2411 zł/kWh

przy dwustrefowej obecnie 0,3183 zł/kWh szczytowa
0,1529 zł/kWh pozaszczytowa

chyba że doliczasz wszystkie opłaty stałe do ceny kWh?
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan