Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1385506 razy)

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים


Wyłączyłem obraz i zapytałem żony kto to śpiewa... odpowiedzi były zdumiewające :D
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
 Zapytaj ją kto śpiewa to: ;)
4string

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
albo to:

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Tę stronę twórczości znamy ;) Żadne zaskoczenie, zaskoczeniem było to wykonanie z linku u góry ;)
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Łez się kręci, małe podsumowanie:
Paczki z głów!

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 489
  • Cornford Fanboy
Od kilku lat swój pedalboard zasilam Voodoo Lab Pedal Power 2 Plus. Zasilacz ma kilka lat, kupiony używany (zresztą na na naszej giełdzie).

Ostatnio odkryłem, że nie działa jedno z 8 gniazd zasilacza. Jako, że zasilacz po gwarancji napisałem do supportu Voodoo Lab`a, czy nie mają czasem jakiegoś serwisu w Europie.

Pan Ben odpisał mi, że bardzo mu przykro, ale niestety nie mają. Mam za to podesłać im zasilacz do słonecznej Kalifornii, a oni naprawią i odeślą go do Polski za free :) To się nazywa dbałość o klienta :)

Offline Lubder

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
Przekonałem się co znaczy "dobry kebab piecze dwa razy"



Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Przekonałem się co znaczy "dobry kebab piecze dwa razy"

Phi, jadłem takie co piekły 3 razy.

Offline Luke

  • Gaduła
  • Wiadomości: 205
Piotr Grudziński zmarł dziś rano... Jestem w ciężkim szoku... :'(

Offline Badyl81

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 45
  • Octy chlory
Osz kurwa.... brak mi słów

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Właśnie dowiedziałem się kto to
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Zostało mi kilka podpisanych płyt, kilka wiadomości na WhatsApp z przed wczoraj... Mam tak po prostu usunąć nr z telefonu... czy co... Tak po prostu, wczoraj był, a dziś go nie ma... 40 lat, zdrowy chłop...
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Też nie mogę w to uwierzyć...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
40 lat, zdrowy chłop...
Jakie podejrzenia? Bo też jestem z '75...
Paczki z głów!

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Nie wiem Baciu, nie będę dzwonił do Moniki, bo to chyba nie jest dobry moment...
Nie martw się, ty będziesz żył długo i szczęśliwie, nauczysz Szymona angielskiego, pisać 10 palcami na klawiaturze, i wszystkich przydatnych rzeczy, których my uczyliśmy się późno... i nie martw się tym, że mężczyźni w twojej rodzinie żyją krótko, ty dałeś się po mamie ;)
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Ale mi do...bał ;). I nie umiem dziesięcioma...
Paczki z głów!

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Co nie znaczy, że nie możesz nauczyć Szymona pisać dziesięcioma palcami. Mistrz klawiatury kosztuje 40 zł, a nauka przy odrobinie samozacięcia 2 tygodnie :-)
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Bat do klawisza spacji używa jedenastego... ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
A Trzynasty? ;)
Paczki z głów!

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Mam dzieloną klawiaturę z dwoma spacjami, używam naprzemiennie kciuków ;)
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Jaki się bum zrobił na te radyjka od yamahy O.o...
Co druga osoba na forach albo fejsach chce kupić
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Ewolter

  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
  • Opanuj swoj GAS!
może było ale ja nie znałem



METAL!

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
może było ale ja nie znałem



METAL!

Wersja live brzmi jak kasety Quo Vadis. Albo lepiej
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol