Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1385487 razy)

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Popieram Leosia, od ponad tygodnia po prostu oznaczam wątek jak przeczytany, już ile razy były polityczne rozkminy itp. itd.? Na gej party jak już się upijecie to możecie pogadać i ponarzekać teraz proszę Was od serduszka zostawcie wątek w spokoju bo to mnie np. nie szokuje jak było tak jest i jeszcze w chuj czasu będzie, macie wpływ? Nie, więc po chuj zawracać dupę sobie innym? :)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Plusem takich dyskusji jest to, że pomagają wykrystalizować własne poglądy - rzeczywiście mało kto zmieni swoje zdanie, najwyżej ktoś się zastanowi. Fakt faktem, zaczęło się robić jałowo i sprowadzać do szabelkowania na paradygmaty.

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
(...) nie szokuje jak było tak jest i jeszcze w chuj czasu będzie, macie wpływ? (...)
No a o czym rozmawiamy? Czy nie przypadkiem o obecnej klasie rządzącej, nadchodzących wyborach parlamentarnych? Możliwości zmiany jaką te wybory ze sobą niosą? "YES! WE CAN!
Tak, mamy wpływ, i tak jak napisał @wrobelsparrow, obojętne kto mną rządzi, byle to nie był nikt z postkomunistycznego rozdania, i niech to państwo w końcu będzie proobywatelskie, bo nie zniosę dłużej arogancji obecnej władzy, i tego co wyprawiają z tym państwem.
Nie mogę patrzeć jak moja żona zarzyna się pracując w swojej firmie ponad siły, nie widząc dzieci całymi dniami, i jak każdy urząd traktuje ją jak potencjalnego złodzieja.
To co zostaje na życie to jakaś kpina, a nie chwaląc się, to profesjonalne studio fryzjerskie, do którego nie przychodzą ludzie z ulicy.
Im więcej zarabia, tym więcej oddaje państwu, i gdyby te pieniądze były dobrze zagospodarowane, to ok. Ale one są zwyczajnie trwonione i rozkradane.
I tym wpisem, ku uciesze @Leon, kończę już tą pisaninę, bo widzę, że to jak walenie głową w ścianę.
A najbardziej przygnębia mnie fakt, że już jesteśmy tak urobieni, że żyjemy w przeświadczeniu, że nic nie zależy od nas? No to od kogo pytam grzecznie? Chce mi się płakać, autentycznie...
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Niektórym to pasuje. To nie jest tak, że wszystkim żyje się źle. Część osób odnalazła się w obecnym systemie i jest im bardzo dobrze. Nic dziwnego, że będą uciszać i bronić. Po prostu jest to w ich interesie.

EOT
« Ostatnia zmiana: 09 Cze, 2015, 15:31:19 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Orange

  • Gość
@13 moja żona robiła makijaże. Wizażystką była. Po zamknięciu przedsięwzięcia robiła to dalej na czarno- miała już swoje klientki, bibeloty w kufry, do samochodu i usługa w domu u pani. Wtedy dopiero zaczęła zarabiać...

Posty połączone: 09 Cze, 2015, 17:40:39
A w temacie. Zycie w UK mnie cały czas szokuje. Dalej przeliczam te funty na złotówki, ale jak używam innego przelicznika-ile godzin pracuje na daną rzecz to paszcza mi się uśmiecha. No i bazarki z używanymi rzeczami. Superluxy 668b za 5 funtow. Radość.
« Ostatnia zmiana: 09 Cze, 2015, 17:40:40 wysłana przez Orange »

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
@13 moja żona robiła makijaże. Wizażystką była. Po zamknięciu przedsięwzięcia robiła to dalej na czarno- miała już swoje klientki, bibeloty w kufry, do samochodu i usługa w domu u pani. Wtedy dopiero zaczęła zarabiać...

Posty połączone: 09 Cze, 2015, 17:40:39
A w temacie. Zycie w UK mnie cały czas szokuje. Dalej przeliczam te funty na złotówki, ale jak używam innego przelicznika-ile godzin pracuje na daną rzecz to paszcza mi się uśmiecha. No i bazarki z używanymi rzeczami. Superluxy 668b za 5 funtow. Radość.

Moja szwagierka na tych bazarkach jak widzi coś powyżej funta, to się targuje, bo drogo  ;D
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Nie! No ja chyba śnię!

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/zbigniew-s-zostal-zatrzymany-policja-przeszukala-jego-mieszkanie/b4p0fp

Spoiler
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
No i bazarki z używanymi rzeczami. Superluxy 668b za 5 funtow. Radość.

Car booty to magia, w ostatnie wakacje przewaliłem ze 300 funów na same płyty winylowe :D
Spoiler

Online Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Nie! No ja chyba śnię!

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/zbigniew-s-zostal-zatrzymany-policja-przeszukala-jego-mieszkanie/b4p0fp

Spoiler

Spokojnie, piękny teatrzyk, wyjdzie za pare chwil. :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .


Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
scenografia koncertowa Slipknota , JA PIERDOLE  :o

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
scenografia koncertowa Slipknota , JA PIERDOLE  :o

I co, dali radę? Miałem się wybrać, ale wyszły inne sprawy.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Lothar!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Mam większą rozdzielczość ekranu w telefonie (LG G3), niż w komputerze!... Te filmy na YT typu Ghost Towns wyglądają obłędnie.

Posty połączone: 11 Cze, 2015, 09:45:16
A, no i dla fanów którejkolwiek strony politycznej:

http://racjonalista.tv/o-tym-jak-pis-niszczyl-polske-gdy-byl-u-wladzy/

A jak patrzę na Kukiza, co wygląda jak dziad i pijak, ubrać się do telewizji nawet nie umie (nie mylić z naturalnym luzem Kuronia), to strach większy niż przez PiSiorów i przestaje on mnie bawić, a zaczyna przerażać.
« Ostatnia zmiana: 11 Cze, 2015, 09:45:16 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Tak czytam ten artykuł na szybko:
"obniżyła składkę emerytalną i rentową"
"zlikwidowanie 3 progu"
"zniesienie podatku spadkowego"

przejebane :D

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 11 Cze, 2015, 14:14:21 wysłana przez pivovarit »

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
A, no i dla fanów którejkolwiek strony politycznej:

http://racjonalista.tv/o-tym-jak-pis-niszczyl-polske-gdy-byl-u-wladzy/

A jak patrzę na Kukiza, co wygląda jak dziad i pijak, ubrać się do telewizji nawet nie umie (nie mylić z naturalnym luzem Kuronia), to strach większy niż przez PiSiorów i przestaje on mnie bawić, a zaczyna przerażać.
Racjonalista to chyba obecnie najbardziej stronniczy portal i śmierdzi z daleka promocją obecnej władzy. Ale nawet w takim artykule przytoczone argumenty nie do końca przekonują do negatywnego działania tamtych rządów.

Ale... Kuroń "naturalny luz", a Kukiz "dziad i pijak"? Zszokowałeś mnie Wuju. Tak bardzo poglądy zakrzywiają obraz rzeczywistości? ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Ale... Kuroń "naturalny luz", a Kukiz "dziad i pijak"? Zszokowałeś mnie Wuju. Tak bardzo poglądy zakrzywiają obraz rzeczywistości? ;)

Nie, zwykłe pedalskie poczucie estetyki.
Paczki z głów!

Offline Guitar Spot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 190
  • www.guitarspot.pl
    • Autoryzowany Dealer Suhr, Aristides, Skervesen w Polsce
Ale... Kuroń "naturalny luz", a Kukiz "dziad i pijak"? Zszokowałeś mnie Wuju. Tak bardzo poglądy zakrzywiają obraz rzeczywistości? ;)

Nie, zwykłe pedalskie poczucie estetyki.
Wolisz garnitur tuscotronica od Ermenegildo Zegna na który przeciętny wyborca musialby pracować pół roku?
Autoryzowany dealer Suhr, CAA, Jim Kelley, Aristides : http://guitarspot.pl

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Prezydent to prezydent. Niechcę się znów wstydzić - już raz za Wałęsę wystarczy. A bogactwo i prostactwo się niestety już nie wykluczają, a szkoda. 
Paczki z głów!

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Ale... Kuroń "naturalny luz", a Kukiz "dziad i pijak"? Zszokowałeś mnie Wuju. Tak bardzo poglądy zakrzywiają obraz rzeczywistości? ;)

Nie, zwykłe pedalskie poczucie estetyki.
Kiedy oni obaj wyglądają dokładnie jak dwa zapijaczone dziady :D

Też uważam, że oficjalne stanowiska wymagają oficjalnego wyglądu. Adwokat albo bankier w t-shircie też wygląda nie na miejscu. Dlatego nie widzę różnicy w ocenie powyższych panów.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Kuroń nie miał takich aspiracji jak Kukiz, a IMO skoro sie ma aspiracje, takie a nie inne, to chyba ma sie świadomość co z tym się wiąze. Ale pal licho ubiór, choć to jak mawiał mój Ojciec jest on również wyrazem szacunku dla tych których sie zaprasza czy odwiedza... . Słownictwo, język, jakim sie posługuje były kandydat na prezydenta, to jest ciekawostka.
Odnośnie tego co PIS zjebał to prawde powiedziawszy IMO zrobili tyle by nic nie zrobić. Jeśli ktoś probuje obarczyć dzisiejszym dołekiem zusu tamto posunięcie to chyba sam nigdy nie płacił tych składek. O ile dobrze pamietam realna składka zmniejszyła mi sie o ok 12 zł z ok 900. To była taka ulga w podatkach ze do dzisiaj nie mogę się otrząsnąć, a zusowi zapewne zabrakło na pluszowe zagłówki do tych swoich wypasionych limuzyn na które rozpisali przetarg w późniejszym okresie. Ciągnąc dalej szokujące wywody :P mój ukochany zus, i nie kończąca sie o nim opowieść, przypomniał sobie o mojej żonie ze to Ona jest również odpowiedzialna za moje długi, " po przeprowadzonym śledztwie ustaliliśmy iż P. Jarosław K jest w związk z P. ... " noralnie jebłę  :D nie mniej smiech mię opadł gdyż po ponad roku od terminowego NIE załatwienia sprawy przypomnieli sobie o małżonce, a w między czasie podpisałem z nimi ugodę i zeszli z moich kont i kątów. Więc teraz czas postraszyć innych w sumie niewinnych ludzi. To jest kurwa mentalnośc urzednicza i zwykły pospolity burdel, pomimo tego, iz znajmy zwykł mawiać : "w burdelu to jest porządek".
« Ostatnia zmiana: 11 Cze, 2015, 12:25:49 wysłana przez commelina »

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Całe szczęście Kukiz prezydentem nie będzie. Zreszta on nie bardzo pasuje tam, już bym bardziej go widział gdzieś w sejmie, skoro tak bardzo chce politykować.
A skoro ubiór aż tak wielkie ma znaczenie, to mam dla Was dobra wiadomość. Duda sie elegancko ubiera, ma dobra prezencje, wstydu nie ma.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Wałęsa jako prezydent także miał zacne garnitury ;)

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Ja pierdole znowu się zaczyna ::)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Dobra. To może: własnie mnie naszło wyliczyć, że ludzkość waży jakoś 400 milionów ton! Ależ by była ulga dla planety jak byśmy się powybijali :).
Paczki z głów!