Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1410281 razy)

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
A o tym, że może pedofile też lubią czytać książki, to oczywiście nie pomyśleliście? :D
P.S.
Jutro idę sobie zainstalować nowy dżęder.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Ej chłopaki, ale wiecie że te książki to są na rynku już od ładnych paru lat? I jakoś na razie upadek obyczajów odbywa się w niezmiennym tempie, bardziej zależnym od wyjebki rodziców i zwiększonemu dostępowi do internetów niż straszliwemu terrorowi lewactwa :D Srsly, to że coś wypłynęło na wykopie, to nie znaczy że powinno być traktowane jako news. Co więcej - to raczej pierwsza przesłanka, że żadna z tego nowina.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
B ( o ) ( o ) B S

Offline maclaren2

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 85
Ciekawe jak by wyglądał gdyby go teraz umyli.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Pewnie jak Amy Winehouse, kiedy jeszcze żyła.
« Ostatnia zmiana: 12 Sty, 2014, 00:46:28 wysłana przez wrobelsparrow »

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Z książeczki dla dzieci:

BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
http://www.metal-archives.com/bands/Senmuth/90703

Sprawdziłem wyrywkowo kilka-kilkanaście jego numerów z różnych płyt... są kurwa dobre oO
« Ostatnia zmiana: 19 Sty, 2014, 02:58:07 wysłana przez Omlet »
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
Tak wchodząc przez linka spodziewałem się, że chodzi o jakiś uber-true metalowców.
Przecież to wychodzi album na miesiąc.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
No właśnie dominuje elektronika, nie gitary.

W niektórych numerach wyje jakaś babka - te są raczej zjebane. Ale ogólny poziom zaskakująco wysoki.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Lord sie nie pochwalił ze ma swojego sig'a w tym roku u Ibaneza... no nie wierze :D

RGD2127FX VCF

Spoiler
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
www.makeitlouder.com/Decibel%20Level%20Chart.txt

Niektóre są naprawdę szokujące - typu 210 dB przy trzęsieniu ziemi o "marnym" 2 w skali Richtera.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Czytaliście o ViKu na NAMM? Trochę jaja. Zabrał kolesia gitarę na targi nie pytając o zgodę. Śmiesznie, bo kolo by nie powiedział "nie". Z tego, co zrozumiałem to gdyby facet wiedział, to mógłby też od razu odebrać gitarę, bo jest z USA :facepalm:. No, a najlepsze, że od wpłacenia całości za gitarę kolo czeka już 10 miesięcy, żeby ViK wymienił 3 siodełka piezo i w końcu wysłał mu gitarę, bo niby nie gotowa... Ludzie odwiedzający stoisko piszą, że jakieś szpary w tych gitarach, niedoróbki. No, nie mogę uwierzyć, srs.
« Ostatnia zmiana: 26 Sty, 2014, 08:36:26 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
ee, Maciek pls.  ;)
« Ostatnia zmiana: 26 Sty, 2014, 09:56:20 wysłana przez commelina »

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
Bat taki trochę Minister Propagandy. :D

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Ja tam znowu słyszałem ze w skervesenach są krzywo mostki
Spoiler
i always go full retard

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Czeba czymać standardy ;D

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Śmiesznie, bo kolo by nie powiedział "nie"

Cytuj
If I were asked, I would've said no.

Hitman -> load game
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Bat taki trochę Minister Propagandy. :D
Trochę nie rozumiem. a) jestem zszokowany, bo do ViKa jako najwyższej klasy fachowca od gitar nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń, b) na orgu o tym piszą, więc jak napiszę o tym tu, żeby poznać Waszą opinię, to jest jakiś problem, tak?
Znaczy się nie wolno mi się już TUTAJ na ss.pl wypowiadać na temat jakichkolwiek gitar, bo jestem "zbiasowany", czy co? Ludzie, pls.

A tak w ogóle, to może ktoś napisze coś merytorycznie na ten temat? Nie jesteście nawet z leksza zszokowani, uważacie, że u ViKa takie rzeczy to normal?? ;)

Muszka - masz rację, sprawdziłem jeszcze raz: If I were asked, I would've said no.
« Ostatnia zmiana: 26 Sty, 2014, 14:43:27 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
Za mało szczegółów się doczytałem z cała sytuacją i sam właściciel gitary też nie bardzo się przejął sytuacją więc ciągnąć temat nie ma co.
VIKa produkcje mi dupsko urywają jeśli chodzi o detale i design. A że gość ma w dupie klienta i bez uprzedzenia wystawia jego patyka na NAMM a potem mu sprzedaje z opóźnieniem jako funkiel nówkę. hmm Nie on pierwszy i nie ostatni ma problemy z obsługą klienta (Sherman, BRJ).
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
bo jestem "zbiasowany", czy co? Ludzie, pls.

jakby na to nie patrzeć :D

Trochę nie rozumiem. a) jestem zszokowany, bo do ViKa jako najwyższej klasy fachowca od gitar nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń

srsly?
« Ostatnia zmiana: 26 Sty, 2014, 15:01:27 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
W czym masz problem, Muszka, czegoś nie wiem? Zawsze powtarzam, że w tych 3 czy 4 gitarach które miałem w łapie nie było się do czego dojebać. Przynajmniej dla mnie.
Skoro mnie to wszystko szokuje, to znaczy, że mam pojęcie o kolesiu jako o pro i że jego gitary są perfekt nawet pod lupą. Myślałem, że to jasne dla władających rozumieniem kontekstowym. Dla całej reszty - napisałem wprost powyżej.

I nie, nie jestem kurwa zbiasowany, jak byś nie próbował na to patrzeć, nie wmawiaj mi proszę ciąży. Np. nadal są nie-Skervesenowe gitary, które chciałbym mieć, a przynajmniej bardzo doceniam/wspominam.

nikt - za mało szczegółów: właściciel pokazuje maile z ViKiem, gdzie widać daty. No już chyba bardziej nie można.
« Ostatnia zmiana: 26 Sty, 2014, 15:36:42 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
To już akurat kwestia zdefiniowania perfekcji, bo jak wiemy nic nie jest perfekcyjne ;).
Paczki z głów!