Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1385544 razy)

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube


To mnie zszokowało. Po pierwsze, że gra darmowa, ścigasz się w sieci, po trzecie, że... jest na telefon i naprawdę tak wygląda.
Na komputer z kolei fajne jest Auto Club Revolution

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Gry z taką grafiką to ja poproszę! Poczekam nawet do 2015!!!



Od 1:07, to już tzw. fogle!

« Ostatnia zmiana: 13 Maj, 2013, 22:21:04 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Admini fanpage'a How I Met Your Mother kilka godzin po emisji ostatniego odcinka przedostatniego sezonu walneli giga spoilera na swoim wallu :D


To jest trv spoiler
Spoiler

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Dziś w radiu słyszałem jak mówili. Przy 87% prawdopodobieństwa wystąpienia wystąpienia raka, gratuluję jej tylko rozsądnej decyzji.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Przy jej możliwościach finansowych niedługo pewnie będzie mieć dwie nowe, kompletnie zrekonstruowane piersi.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Już ma :).

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Z racji, że jeden ze współlokatorów pracuje w takim niby domu kultury i poniekąd związany jest z filmem wybrałem się wraz z Moją na pokaz filmu, którego nasz współlokator był współtwórcą.

Okazało się, że to dokumentalny na temat rasizmu we Włoszech, no może dokładniej w Kampanii. Zaintrygowało mnie to ponieważ po 1,5 roku tutaj jakoś nie miałem okazji bliżej poznać tutaj kwestii nielegalnych imigrantów (głównie Afrykanów), jak to wyglądało wcześniej itp.

Zszokowało mnie, że w latach 90-tych urządzano "najazdy" na obozy/slumsy, warunki na jakich ich opłacano. No dobra, pamiętam usuwanie obozów we Francji całkiem niedawno ale tutaj przytoczone niektóre "zalecenia" lokalnych władz, jak żywcem wyjęte z filmów z panami z KKK lub też RPA swego czasu.

Chodziło też o problem (ale już raczej zarysowo opisany) z np. rejestracją działalności gospodarczej. Niby wszędzie pierdu-pierdu o kryzysie ale z tego widzę ci imigranci są znacznie bardziej przedsiębiorczy od lokalnych, którzy tylko grzeją dupy na słońcu grając w karty i narzekając na brak pracy dla ludzi z ich wykształceniem.

Swoją drogą dobrze, że jeszcze trochę i stąd wyjadę na północ. Lokalni mówią, że tam jest dziwnie, ale wynika raczej na to że bardziej cywilizowanie i są ciekawsze perspektywy. Może w końcu pójdę na jakiś ciekawy koncert, bo przesteru nie słyszałem już prawie dwa lata :(


Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Bedąc jakiś czas temu, tj kilka lat wstecz tamuj, autochtoni czyli Toscania -Siena te rejony, mowili o południu a w zasadzie od Lazio w dół, a konkretnie od Rzymu w dół, ze to brudasy i lenie. Mało tego władze do tego stopnia bały sie waśni pomiedzy regionami, ze wprowadziły mieszane rejestracje samochodowe, tak by w zasadzie , w prost jak np. u nas czy w Niemczech, nie było wiadomo po rejestracji skąd jesteś, ponieważ nasilały sie ataki na samochody z północy. Były dewastowane. Przy mamusi do 40ki albo i lepiej , ławeczka . wszechobecne wino, socjal marny ale za 500€ wiecej nie ruszy sie do pracy . Czegóż zatem sie spodziewać.

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Jak widzę po sąsiadach to nie ma w tym przesady, z siedzeniem u rodziców do 40-tki.
Fakt, za 500-800E nikt nie ruszy się do roboty ale protestować kilka razy w tygodniu mają czas. Zawsze to tak zabawnie wygląda. Banda chłopów w wieku 30-45lat drących się o pieniądze, z hasłami typu: "eat rich", "nessuno per me tutto per tutti" - nic dla mnie, wszystko dla wszystkich i innymi komunistyczno-podobnymi (to dosyć popularne). Sami faceci, potem pewnie wracają na obiadek do rodziców ;)
Ale komunistyczne zapędy tutaj i takowe manify/agitatorzy to inny temat. Bardziej do wkurwów, że ludzie nie znają historii.


Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Cytuj
Nietypowo: "Poszukujemy 3 partnerów na studniówkę w przedziale wiekowym 18-23, która odbędzie się w styczniu w 2014 r. Wymagania: dobry tancerz; mało pijący; z samochodem ewentualnie tandemem bądź posiadający kasę na taksówkę; fotogeniczny; biegle posługujący się językiem polskim; zabawny; posiadający garnitur i pantofle a także krawat, koszulę oraz czarne nie za grube i nie za krótkie skarpetki. Swoją kandydaturę prosimy zgłaszać w komentarzach poniżej. Jak coś to będziemy pisać na fejsie, po dokładnym obejrzeniu wszystkich potencjalnych kandydatów.
Z pozdrowieniami 3 licealistki z Ełku :* ♥"
:facepalm:
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Online Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
  :fotki:
Tyle w temacie:D

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Dawaj linka, zgłoszę się :D
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
U nas nie takie ogłoszenia za czasów liceum wisiały ;)

W sumie co w tym dziwnego? Wystarczy szkoła o mocnej przewadze dziewczyn (sam do takiej chodziłem, w klasach gdzieś 2:1 + zwykle jedna cała żeńska) i z tego źródła odpada. "Na dzielnicy" też może być różnie z jakością i ilością chętnych, np. my mieliśmy bardzo dużą dziurę rocznikową tak około 1986-88, prawie wcale nie było osób w tym wieku.

Oczywiście zostaje też najprostszy powód = wyrywanie ciacha ;D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
« Ostatnia zmiana: 15 Maj, 2013, 17:36:43 wysłana przez majkelk »
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
http://www.rnr.pl/p5719.893_gibson_flying_v_gitara_elektryczna.html
http://www.rnr.pl/p13292.893_gibson_flying_v_faded_satin_ebony_eb_dsvcsech1_gitara_elektryczna.html

Mógłby mi ktoś, proszę, wytłumaczyć, czym się różnią te dwie gitary poza materiałem na podstrunnicę? (i skąd różnica w cenie?)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
http://www.rnr.pl/p5719.893_gibson_flying_v_gitara_elektryczna.html
http://www.rnr.pl/p13292.893_gibson_flying_v_faded_satin_ebony_eb_dsvcsech1_gitara_elektryczna.html

Mógłby mi ktoś, proszę, wytłumaczyć, czym się różnią te dwie gitary poza materiałem na podstrunnicę? (i skąd różnica w cenie?)

"At first glance, yes, they do look similar but the faded uses 2nd grade wood in the neck and body. The wood of the guitar affects tone much more than the humbuckers do. Beyond that, the standard has better tuners, has actual paint and is much more durable and the neck is finished properly so it's comfortable to play. the standard is definatly worth the extra dough. "

z faktów to lakier, klucze i case je różni, a z mitów to jeszcze trochę ;)
« Ostatnia zmiana: 15 Maj, 2013, 20:29:40 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Pytali się czy jadłem śniadanie, ponieważ miałem bardzo niski poziom cukru i czy w rodzinie były przypadki anemii.
W sumie faktycznie szybko wyszedłem z domu, jeszcze w dodatku było tak duszno-burzowo, chociaż z drugiej strony nigdy ni takiego mi się nie zdarzyło.
Miałem przy sobie portfel ze wszystkimi możliwymi istotnymi dokumentami, kartami, na szczęście nic nie zginęło :)
kurwa fart mi na zgonie pasek a nawet buty zajebali :'(
Shift i klawisze interpunkcyjne też ci zajebali?
4string

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Zacząłem sobie trochę czytać na zakamarkiaudio o adaptacji akustycznej i sobie na próbę postawiłem w miarę prawidłowo monitory, a nie jak wcześniej jak kolumny hifi.

Kurwa, serio jest różnica :O dużo dokładniej słyszę górę, w niej chyba najbardziej odczuwam różnicę.

Muszę jeszcze pokombinować z basstrapami, panelami na tylną ścianę i sufit i jakąś bajerancką zasłonę na zniwelowanie okna i będzie fpyte :D

Ew. jeszcze myślę o wykładzinach na podłogę i sufit, to dobry pomysł?
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Z monitorami to ja słyszę różnicę jak ustawie głowę bokiem, jednym uchem i jak potem obrócę się na wprost:) W tej chwili mam już ustaloną wysokość i odległosć krzesła od biurka i jest git:D

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
No teraz ja też, przy poprzednim ustawieniu już nie :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
A ja słucham, gram, miksuję na jednych jedynych słuchawkach od ładnych paru lat i mogę mieć wyjebane na akustykę swojego pomieszczenia.

Spoiler
synkopy to guwno

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Nie no, nie wyłącznie ;) i to nie problem, a ręcz przeciwnie właśnie, zaciesz z zastanej rzeczywistości! :)
No i to na ile finanse pomogą, to fizycznie w miarę mam pole do manewru (jedynie duże okno po prawej będzie mi zawsze psuć), więc powolutku po kawałku trzeba będzie pomyśleć o samodzielnym zbudowaniu paneli i bass-trapów tak, aby jakoś fajnie wyglądały (myślałem o prostych konstrukcjach z drewnianych listew i wełny mineralnej, obleczone jakimś materiałem, dobranym tak aby nie szpecił, a wręcz zdobił pokój - jak plakaty) ;)

I na serio to będę musiał pomyśleć o wygłuszeniu podłogi, bo działa jak  pudło rezonansowe i w pokoju na dole (w którym szykuje się sypialnia) jest masakra.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Spoiler

Miałem tak, miałem! Coś pięknego...
Paczki z głów!