Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1417882 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 832
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1400 06 Paź, 2011, 12:58:52 »
Zszokowało mnie ostatnio, że jestem już tak stary, że dużo młodsze dziewczyny, które ostatni raz widziałem gdzieś około szkoły średniej - i były wtedy dla mnie tylko jakimiś (pardon!) gówniarami, wiecie jak to jest - teraz mają po 2-3 dzieci są nieraz z wyglądu po prostu starymi rozlazłymi babami...

Spoiler

Mam ostatnio taką oto myśl:
większość z Was jest ode mnie dekadę, a nawet półtora młodsza. Z perspektywy czasu mówię Wam: zatrzymajcie się i dobrze pomyślcie, co chcecie z tym czasem zrobić. I zróbcie to.
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 832
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1401 06 Paź, 2011, 14:06:06 »
Przepraszam za drastyczne sceny, ale:
- nagła ciąża Twojej dziewczyny
- nagły brak rodziców (ale w wersji light załóżmy, że wyklęli z powodu tej ciąży pozamałżeńskiej ;))
- codzienne oglądanie "Eat, pray, love" :facepalm:
- porwanie do Boliwii przez założyciela sanatorium o nazwie "Hostel"
- dojście do wniosku, że bycie ludzkim kompostem społecznym jak najbardziej nam odpowiada ;).
« Ostatnia zmiana: 06 Paź, 2011, 14:07:41 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1402 06 Paź, 2011, 14:55:18 »
zaszokowało mnie info że Steve Jobs zmarł. Znaczy sie wiedziałem że to wkrótce, ale dalem się zaskoczyć
B ( o ) ( o ) B S

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1403 06 Paź, 2011, 16:01:28 »
dalem się zaskoczyć
Ja tak samo...

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1404 06 Paź, 2011, 17:45:52 »
Tylko ja mam kompletnie na to wyjebane? Spadną akcje appla, trochę rzadziej będą wydawać bezsensowne nowinki a'la iPad i co, świat nie umrze a Wy nie zbiedniejecie...
Zszokowało mnie ostatnio, że jestem już tak stary, że dużo młodsze dziewczyny, które ostatni raz widziałem gdzieś około szkoły średniej - i były wtedy dla mnie tylko jakimiś (pardon!) gówniarami, wiecie jak to jest - teraz mają po 2-3 dzieci są nieraz z wyglądu po prostu starymi rozlazłymi babami...

Spoiler

Mam ostatnio taką oto myśl:
większość z Was jest ode mnie dekadę, a nawet półtora młodsza. Z perspektywy czasu mówię Wam: zatrzymajcie się i dobrze pomyślcie, co chcecie z tym czasem zrobić. I zróbcie to.

Ostatnio zacząłem zmierzać w tym kierunku. Przynajmniej starać się :)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1405 06 Paź, 2011, 19:06:55 »
Człowiek z Applem, który nie ma u siebie w pokoju ołtarzyka z podobizną Jobsa? ;O
Spoiler
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1406 06 Paź, 2011, 19:21:27 »
Ołtarzyka Leo Fendera też nie mam, a polubiłem się z lusią chyba nawet bardziej niż z japkiem ;)

Choć ciągle kusi mnie, żeby po remoncie pierdalnąć na ścianie wielki ołtarz Iommiego, a obok drugi Glenna Hughesa.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1407 06 Paź, 2011, 23:39:16 »
Tylko ja mam kompletnie na to wyjebane? Spadną akcje appla, trochę rzadziej będą wydawać bezsensowne nowinki a'la iPad i co, świat nie umrze a Wy nie zbiedniejecie...

sam sobie przeczysz ;)

Jesli ja nie zbiednieję jak spadną akcje, ale rownież się na tym nie bogacę, to znaczy że mnie ktos w chuja robi ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1408 06 Paź, 2011, 23:42:08 »
Na szczęście Stiw zostawił po sobie najnowszego Iphona 4s z przełomową technologią nie gubienia zasięgu więc nie ma co płakac.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1409 07 Paź, 2011, 02:43:48 »
Nie chodzi absolutnie o to, żeby żartować sobie, czy spłycać wątek śmierci jakiegoś tam człowieka, ale ilekroć słyszę o przełomowości produktów Apple, przypomina mi się ten stareńki żarcik z basha:

<obm>If they make a Nano Iphone, I may be interested.
<obm>oh, or an iphone shuffle, no screen and it phones random people

:D

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1410 07 Paź, 2011, 08:26:41 »
Ja właśnie też nie kumam fenomenu apla, bo mam wrażenie, że wszystko co zrobili - reszta świata miała 3 lata wcześniej, ale za to dwa razy taniej.

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1411 07 Paź, 2011, 08:44:13 »
Ja właśnie też nie kumam fenomenu apla, bo mam wrażenie, że wszystko co zrobili - reszta świata miała 3 lata wcześniej, ale za to dwa razy taniej.
Tym bardziej szacun dla Jobsa. Nowatorską technologię to każdy głupi umie sprzedać, a upchnąć starocie z ładne pudełko i sprzedać drogo to już trzeba być mistrzem marketingu ;]

Kiedyś David Ogilvy, facet co zrewolucjonizował rynek reklamy w latach 50-60'tych i był uważany za geniusza w swojej branży, zbadał sobie IQ i otrzymał oszałamiający wynik 96 punktów. Później powiedział w jednym z wywiadów, że gdy inteligentny człowiek osiąga sukces to nie jest nic godnego uwagi, bo było mu łatwo, ale gdy głupek z IQ poniżej 100 osiąga sukces to jest dopiero wielkie dokonanie. Tak mi się z tymi produktami Apple'a skojarzyło.

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1412 07 Paź, 2011, 12:28:51 »
Stiw był mega sprytnym i inteligentnym człowiekiem.
Opierdolił Woźniaka na grubą kasę żeby założyć firmę, a już kilkanaście lat potem tak jak już było pisane wyżej wkładał starocie w ładne pudełko i sprzedawał za grubą kasę.
W czasach PowerPC ich komputery były grejt i amajzing, ale w momencie kiedy zaczęli sprzedawać PCty z logiem apple to zaczęło wiać failem.
Oni od paru ostatnich lat nie zrobili nic ciekawego, zupełnie nic wartego swojej ceny. Mam nadzieję, że po śmierci Stiwa ktoś pójdzie po rozum do głowy i firma w końcu z "zaopatrzenia hipsterów" przejdzie do produkcji "ciekawych urządzeń elektronicznych" ;)
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 832
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1413 07 Paź, 2011, 12:52:36 »
Mam nadzieję, że po śmierci Stiwa ktoś pójdzie po rozum do głowy i firma w końcu z "zaopatrzenia hipsterów" przejdzie do produkcji "ciekawych urządzeń elektronicznych" ;)

Nie sądzisz, że kompletnie nie o to im chodzi, jak długo zarabiają ciężkie miliardy?
Firma ma generować zyski. My (klienci) jesteśmy dla nich po drugiej stronie barykady. Ale jeśli facet w recenzji nowego iPh pisze, że śmiganie po ekranie daje niemal seksualne wrażenia, to chyba wszyscy są zadowoleni. Nie próbujmy twierdzić, że wszyscy klienci Apple są nabici w butelkę i nie wiedzą za co płacą.
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1414 07 Paź, 2011, 13:28:42 »
Cytuj
Nie sądzisz, że kompletnie nie o to im chodzi, jak długo zarabiają ciężkie miliardy?
Nazarabiali się już na chińskiej tandecie i teraz, jeśli chcą być "edżi" technologicznie, powinni w końcu coś wymóżdżyć przełomowego, inaczej zostaną zepchnięci na półkę "ładne AGD".

Cytuj
Nie próbujmy twierdzić, że wszyscy klienci Apple są nabici w butelkę i nie wiedzą za co płacą.
Bo nie wiedzą. Marketing appla bazuje wyłącznie na emocjach i lansie i w tę stronę jest podsycany. Mało kto się zastanawia, co siedzi w środku i czy konkurencja miała to wcześniej i taniej.

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1415 07 Paź, 2011, 13:29:19 »
Napisałem, ale pomyślałem, że i tak nikogo nie przekonam i nie ma sensu się produkować... szkoda jednak było kasować tyle tekstu ;)
Spoiler

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 832
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1416 07 Paź, 2011, 13:35:09 »
Mordi - coś w tym musi być - i jest.

Wróóbcio - ale po co im eźi technologicznie, jeśli kasa leci? A jeszcze się potkną? Szkoła językowa Empik była od nastu lat, przeżyłem mini-szok, że od 2 lat nie istnieje. Wprowadzili innowację pt. zajęcia z kompem i interes padł w parę miesięcy.
Marketing - od lat każdy na tym bazuje. Sprzedaje się otoczkę i skojarzenia okołoproduktowe, lifestyle, a nie dane i parametry.
Paczki z głów!

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1417 07 Paź, 2011, 14:40:03 »
Cytuj
Nie próbujmy twierdzić, że wszyscy klienci Apple są nabici w butelkę i nie wiedzą za co płacą.
Popatrz wyżej na przykład Mordiego.
Zapłacił za sprzęt 4500zł. Działa od 5 lat więc siła rzeczy laptop ze słabiutką baterią i C2D awansował do rangi "nadal całkiem porządnej maszyny".
Jego żona prawdopodobnie nie potrafi używać komputera albo wybrała badziewie dzięki czemu po wyrzuceniu go rok temu na śmietnik Apple jeszcze bardziej zyskało.

I w ten sposób ta firma jest napędzana bo nie jest to jednostkowy przypadek.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1418 07 Paź, 2011, 14:48:31 »
Cytuj
Szkoła językowa Empik była od nastu lat, przeżyłem mini-szok, że od 2 lat nie istnieje. Wprowadzili innowację pt. zajęcia z kompem i interes padł w parę miesięcy.

W tym akurat przypadku ludzie jednak zmądrzeli i doszli do jakże słusznego wniosku pt. "po co wychodzić z domu i płacić fhui za coś, co można mieć we własnym fotelu za mniej kasy/darmola"*. Mnie np. więcej dało oglądanie filmów z napisami, kanałów w TV eng-only i czytanie pism w tymże języku, niż x-lat nauki.

PS. Z zupełnie innej beczki - jako że jestem średnio na bieżąco z cenami aut w tym kraju w tej chwili, wszedłem sobie w allegro/otomoto, zawęziłem poszukiwania do okolic Swojej Wioszy (bo na tyle mała że nie będzie 87098709707869876 wyników i na tyle duża że wypadnie to jako-tako reprezentatywnie i... pierwszy z brzegu:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1861238196

Pewnie przebieg jest ze 2x taki jak na liczniku, pewnie swoje przeżył (co widać po foto - patrz fotel, tył), wyposażenie też trochę nie bardzo (korbki? w BMW 5XX?), pewnie to, pewnie tamto ale kurrr...  auto tej wielkości i komforcie, zagazowane (i może sobie brać i 20LPG/100, i tak wyjdzie jak nie-zagazowany kompakt) w cenie tico? :o

*
Spoiler
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1419 07 Paź, 2011, 14:52:09 »
No tego to ja raczej bym nie ryzykował. Znajomy miał taką piątkę, 2.0 benzyna chyba, z automatem. Na autostradzie spaliło 20l/100km. Coś chyba nie tak z nim musiało być ;)


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 832
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1421 07 Paź, 2011, 15:13:52 »
Lord lubi nawijkę Dexia, ale w kółko twierdzi, że Mac OS king ;). Cała Ameryka na tym jedzie, pewnie większość studiów nagraniowych, a robicie z firmy oszustów, a z klientów zacofanych idiotów, ewentualnie hipsterów ;).
Równie dobrze możemy się wziąć za voodoo: nv vs ati, hetero vs homo, Jarek vs Doniu, pc vs ps3, cycki B vs D...

Aston - chwilunia, jeszcze jej nikt nie kupił ;).
Paczki z głów!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1422 07 Paź, 2011, 15:19:40 »
cycki B vs D



<moja twarz, kiedy większość kobiet nie potrafi określić swojego rozmiaru i potrzebują pomocy braficiarki, a co dopiero faceci

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 832
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1423 07 Paź, 2011, 15:25:28 »
Wybrałem więc C+, ale był to wybór trudny, były w pakiecie.



<moja twarz, kiedy nie mogę zrozumieć, jak facet może nie rozróżniać rozmiaru cycków
Paczki z głów!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1424 07 Paź, 2011, 16:24:17 »
You're doin' it wrong.

I tak, nie odróżniam. Gram w tym czasie na gitarze :facepalm: