Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1416512 razy)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
Worki na śmieci o zapachu truskawki...
WTF?
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Worki na śmieci o zapachu truskawki...
WTF?

Nie gardź, dopóki nie wypróbujesz używam ich od kilku miesięcy (bo pewnie o tych z biedry mowa) i chyba najlepsze worki, jakie miałem. Do tego nie jebia tym plastikiem jak inne.





E: Kurwa, nie wierze, ze na forum gitarowym wdaje sie w rozmowę o workach na śmieci i jeszcze mam na ich temat swoje zdanie, którego bronię -_-
B ( o ) ( o ) B S

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Może po prostu jesteś pierdolnięty  ;D
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
E: Kurwa, nie wierze, ze na forum gitarowym wdaje sie w rozmowę o workach na śmieci i jeszcze mam na ich temat swoje zdanie, którego bronię -_-
Ostatnio zrobiłem zakupy w składzie: chujstwo do przetykania rur, worki na śmieci, maty higieniczne dla kota.

Cieszyłem się, że znalazłem te jebane worki w markecie, bo ostatnim razem się nie udało*.

Spoiler

Dorosłość. :P

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
Zszokowała mnie wizyta w Kiszyniowie, w Mołdawii. Widać, że to biedny kraj i ludziom się nie przelewa. Nie sądziłem, że w t-shirtcie i marynarce z h'm można wyglądać jak bogacz. Smutne i brzydkie miasto ale piękna okolica.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Znajoma spędziła tam ostatnie 5 lat. Namawiamy ją gorąco na książkę, bo to jest jedna wielka tragi-ale-komedia.
Paczki z głów!

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Czytałem o tym miejscu. Był ktoś z Was w tych ich podziemnych winnicach?

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
Niestety nie. Byłem tam niejako zawodowo więc nie mogłem. Ale miejscowi bardzo polecali, według internetów to jedne z nielicznych miejsc wartych zwiedzenia.

Wino jest strasznie tanie, za kieliszek w powiedzmy najlepszej restauracji zapłaciłem ok. 2-3 złote, butelka najdroższego była za ok. 30 zł.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Rosjanie “produkują” pół miliona inżynierów rocznie, trzeci jest... Iran: https://interestingengineering.com/top-10-countries-with-the-most-engineering-graduates

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Na ilość spoko. Pytanie tylko gdzie Ci inżynierzy potem pracują. Nasze uczelnie też sporo inżynierów produkują (rzecz jasna bez porównania), tylko wielu z nich niekoniecznie znajduje robotę "w zawodzie".
Sam papier inżyniera nie czyni.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Na ilość spoko. Pytanie tylko gdzie Ci inżynierzy potem pracują. Nasze uczelnie też sporo inżynierów produkują (rzecz jasna bez porównania), tylko wielu z nich niekoniecznie znajduje robotę "w zawodzie".
Sam papier inżyniera nie czyni.

Oczywiście, w 100% się zgadzam, pytanie - czemu akurat w tych krajach tylu inżynierów? Ja bym zgadywał, że musi być tam relatywnie łatwo o pracę w branży wojskowej ;)

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
W to się wlicza wiele czynników takich jak poziom edukacji, zdawalność czy ogólnie populacja kraju. Gdyby Polska była tak rozległym krajem jak Rosja to coś czuję, że też bylibyśmy w czołówce ale czy te liczby byłyby czymś czym można byłoby się szczycić? Moim zdaniem nie do końca. Przykładowo u nas na polibudzie lubelskiej na pierwszym roku było coś ponad 300 osób, na inżynierce ostała się niecała połowa, teraz na drugim stopniu mamy circa 120 osób. Nie wiem jak dokładnie wyglądają liczby na warszawskiej politechnice ale coś czuję, że tam byłyby one znacznie mniejsze. Ot nie tak trudno jest obronić samego inżyniera w Lublinie i to że u nas sporo osób zdaje nie jest równoznaczne z tym, że polibuda lubelska wypuszcza co roku tych 120 profesjonalistów inżynierów. W samej mojej grupie są jeszcze osoby co miewają problemy z poprawnym wykonaniem i odczytem pomiaru z suwmiarki czy mikrometru. Wielu z nich odbyło tylko miesiąc obowiązkowej praktyki sortując papiery w jakimś zakładzie i to tyle jeżeli o doświadczenie w "branży" chodzi.
Nie zdziwiłbym się jeżeli to podobnie wygląda w Rosji gdzie na tych 450 tys. inżynierów może z circa 20% faktycznie byłoby godnych tego tytułu.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
Pierwszy raz jestem we Francji, w Paryżu. Zdziwiło mnie to, że idąc przez całe Pola Elizejskie w sobotni wieczór zobaczyłem głównie abaje i inne chusty a tak niewiele ładnych dziewczyn.
Przykre trochę.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
Decapitated aresztowane w USA za rzekome porwanie jednej z fanek po koncercie...
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Decapitated aresztowane w USA za rzekome porwanie jednej z fanek po koncercie...

PIERWSZY! :D
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Ich muzyka może porywać ;).

Oraz: schodzenie po nieruchomych schodach ruchomych... :) Myślałem, że nie, ale na początku był niezły mindfuck ;).
Paczki z głów!

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Jebie mi to jakąś atencyjną szmatą typu ta laska od Polańskiego co nagle po iluśtam-nastu latach się ocknęła, że ją to w sumie też mógł kiedyś tam przed osiemnastką puknąć.
Inteligencja tych ameb w komentarzach zarówno pod artykułem jak i na fejsiku wywołuje co najmniej zażenowanie :facepalm:
« Ostatnia zmiana: 10 Wrz, 2017, 15:54:38 wysłana przez blendamed »

Offline Guziel

  • Gaduła
  • Wiadomości: 138
  • Du Doppelgänger, du bleicher Geselle!
"Szczęk broni w imię boże. Jeszcze jedno słowo. Zapamiętaj na zawsze..."


Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Nie ma co na razie wysnuwać pochopnych wniosków. Każda ze stron może coś tam kręcić, jest dym, czekam na finał. Jak się okaże, że chłopakom odjebało to wyjdzie spora skaza na historii polskiej sceny śmierć metalowej. Z drugiej strony zdarzały się w historii fejkowe oskarżenia o gwałt a szczególnie w przypadku sławnych osób gdzie nie trudno o rozgłos i hajs.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Dokładnie, nie ma co siać defetyzmu i podkręcać atmosfery. Czekamy na konkrety- wyniki analizy próbek, etc.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Mam nadzieję, że to jednak pomówienie, bo Decapy to jeden z jedynych polskich zespołów śmierć metalowych, których da się słuchać na trzeźwo i ogólnie Vogg jest IMO jednym z najlepszych gitarzystów w Polsce. Mimo to uważam tak samo w przypadku Polańskiego (i innych "wielkich", którzy popełnili takie zberezeństwa) - bycie geniuszem nie usprawiedliwia gwałtu czy wykorzystywania 13-latki. Zdecydowana większość gwałtów w ogóle nie jest zgłaszana, dla tych dziewczyn (bo jak wszystkim wiadomo, gwałcone są w zdecydowanej większości dziewczyny) perspektywa przechodzenia przez proces karny i opowiadania o tym, co im się stało, to piekło. Z drugiej strony, świetnie problem samego, jeszcze nie udowodnionego oskarżenia o gwałt opisuje duński film "Polowanie" z Madsem Mikkelsenem. To jest plama, która zostaje na całe życie również dla niesłusznie oskarżonego.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
Czyli doszliśmy gizmi do sedna. Większość nie jest zgłaszana czyli kobiety są winne większości gwałtów ponieważ nie ma możliwości wyciągnięcia od sprawców konsekwencji. Strasznie samolubne te baby. Nie chcą bronić pozostałych kobiet.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
A poprawność polityczna niechaj mu świeci...