Wzmacniacze i akcesoria > Efekty

reverse delay?

(1/5) > >>

Budzan:
mam majorka w racku i niby wszystko ma a jednak kilku rzeczy mu brakuje.. przedewszystkim reverse delay.. zastanawiam sie jakie urazdzenie mogloby mi dodac ten reverse delay? nie chce kolejnego unitu za miliardy, ani nowego procesora, raczej licze najakies rozwiazanie w stompie..

bee:
np:
BOSS DD-6
BOSS DD-7
Line6 DL4
Line6 M9
i pewnie wiele innych...

ale IMO jest to jako takie rozwiązanie live, bo przy nagraniu nawet nie warto uruchamiac.
Nic tak pięknie nie odwróci frazy jak zaznaczenie i trzy kliki w sofcie po nagraniu.

youshy:
Był kiedyś z danelectro reverse delay, ale nie mogę tego wyhaczyć nigdzie... Wygląda/ło to to tak: http://www.effectsdatabase.com/model/danelectro/60s/backtalk

Budzan:
bee, napisalem ze nie chce kolejnego unitu za miliardy :) a wg mnie dl4, m9 takie sa. mam majora i bez sensu jest dl amnie dokupywac kolejny delay co ma milard rzeczy w sobie, jest duzy i drogi. mysle o jakims tanszym rozwiazaniu.. wypatrzylem np ze digitech ma reverse, ale nie iwem jak to ogarnia. pozatym nie chodzi tu o stricte ogarniecie frazy. posluchaj np caspiana co robia z reverse delayem, tworzy to po prostu dodatkowa przestrzen :) przyszlosciowo, jesli nazbiera mi sie troche stompow chcialbym je zainstalowac w looperze midi, wiec nie chece sie ladowac w jakies duze sprawy tak jak dl4. chodzi mi tylko o taki dodatek do całosci, ktory gdzies tam bedzie pobrzdekiwał w tle i tyle. jak mam wydac 7 stów na to to pierdole  taki biznes. ten backtalk moglby byc sensowny calkiem..

marcin512:
Całkiem fajny efekt reverse posiada Digitech Digital Delay , polecam , fajny i nie za wygórowaną kwotę

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej
Powered by SMFPacks Mentions Pro Mod
Powered by SMFPacks Alerts Pro Mod