Autor Wątek: Drogie Bravo - czyli co śmieszy do łez!...  (Przeczytany 245284 razy)

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 862
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
4string

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664

Offline excubitor

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Ale się czuję boomersko. Ze trzech byłem w stanie nie wyłączyć po kilkunastu sekundach. Już chyba wolę Michaela Angelo Batio :D
"Ja się nie znam, to się chętnie wypowiem."

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Ale się czuję boomersko. Ze trzech byłem w stanie nie wyłączyć po kilkunastu sekundach. Już chyba wolę Michaela Angelo Batio :D

Co nie? Same popłuczyny po Abasim.

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
ale Chaney Crabb Metal Remix nawet spoko, taki kinder black metal, coś jak Dimmu Borgir :D

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 862
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
4string

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 862
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
4string


Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV
Zawsze tylko w jedną stronę...
mniut i piah


Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 814
https://www.onet.pl/styl-zycia/noizz/kiler-mlodym-okiem-nie-godze-sie-na-taka-prezentacje-kobiet/sexvcdx,3796b4dc

Ta pani jak widzę ma więcej takich wypocin :
"Obejrzałam pierwszy raz "Młode wilki". Seksizm i feminizm w jednym"
"Obejrzałam "Chłopaki nie płaczą". Toksyczna męskość i seksizm"
Z niecierpliwością czekam na kataklizm w postaci filmu jakieś polskiej reżyeryczki pt." Killerka" w której główna bohaterka, pani prezes wielkiej firmy consultingowej jest bliźniaczo podobna do seryjnej morderczyryni (oczywiscie przewagina). karolak zakoscielny jako incele. Kilerką oczywiście Kurdej-Szatan-Kombajn.Komisarzyną Rybą będzie Kulesza. Siarkowska to Cielecka, Wąskowska Wieniawa. itd itd itd....Musi to zrobić Netflix! Tak , wiem, Kiler powinien być ciemnokarnacyjną trans...
Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.

Offline Filun

  • Gaduła
  • Wiadomości: 345
  • gwiazda mangozjebów
"Nie godzę się na taką prezentację kobiet", po pierwsze - kto pytał, po drugie - fajnie się ocenia czasy minione przez pryzmat obecnych, poziom trudności typu 'rozprawka na polskim w liceum', po trzecie - kto pytał.
gitaro-modyfikator-amator

Post Scriptum: specjalne życzenia dla ✨fOrUm sEveNsTriNg✨ kocham was 🤘😤

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Szkoda że prezentacja kobiet jako facet w makeupie im w noizz nie przeszkadza. Problemy pierwszego świata.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Mi by się łatwiej patrzyło na tamtą epokę, gdyby jednak współcześnie Rewiński czy nawet Pazura nie okazali się być takimi dzbanami. A sam artykuł to czysty bait na klikalność. To nie kobiety są tam przedstawione seksistowsko, tylko przedstawieni w filmie mężczyźni i ogólnie świat przedstawiony oczekuje od nich takiego, a nie innego zachowania i co mądrzejsze potrafią wykorzystywać to na swoją korzyść. I sam te czasy przeżyłem jedynie jako dzieciak, ale realia były wtedy takie a nie inne. Wystarczy spojrzeć nawet na reklamy jogurtów, gdzie wtedy szczuto cycem. Jeszcze lepszym hiciorem jest traktowanie "Seksmisji" jako antyfeministycznego filmu, gdzie trzeba być doprawdy bęcwałem, żeby pomyśleć, że to jest jakieś dosłowne "wyobrażenie świata, gdyby to rządziły kobiety"

Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 303
@gizmi7 w punkt, pięknie to ująłeś. Traktowanie satyry na poważnie to już wielkie faux pas szanownej "redaktorki". Zamiast pisać gównonetoweperiodyk i w celowej tematyce powinna napisać własny scenariusz i skręcić. A może już to popełniła ale przeszło bez echa? :)
« Ostatnia zmiana: 14 Wrz, 2023, 08:14:26 wysłana przez Zomballo »

Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 814
Sam fakt , że powstają takie "artykuły" jak tej pani pokazuje , że świat skręca w złą strone. Kij w dupie zaczyna być jak gryf w gibolu i pozwalając na takie rzeczy obudzimy się kiedyś w świecie , w którym nie będzie można nikomu i o nic zwrócić uwagi bo faszyzm rasizm i uprzedzenie do qwerty. Tylko satyra nas uratuje :)
Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.

Offline Filun

  • Gaduła
  • Wiadomości: 345
  • gwiazda mangozjebów
Ja się tylko zastanawiam czy ta osoba i podobne są w ogóle prawdziwe. Przecież właśnie do klepania takich tekstów powstał ChatGePeTto, znacznie tańszy niż utrzymywanie kadry dziennikarskiej.
gitaro-modyfikator-amator

Post Scriptum: specjalne życzenia dla ✨fOrUm sEveNsTriNg✨ kocham was 🤘😤

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 461
Ja ostatnio oglądałem Draculę na netfliksie i wszystko się zgadza z wytycznymi Hollywood dotyczącymi Oscarów tzn: troje gejów, połowa ról kobiecych, ciemnoskórzy i Azjaci. Mi osobiście to nie przeszkadza, ale z drugiej strony równie dobrze można nakazać, żeby każda potrawa w restauracji zawierała groszek, marchewką i bulion. Problem będzie  jak ktoś przyjdzie i zamówi pierogi z jagodami.
Fascynujące i zarazem przerażające w tym wszystkim jest to, że rzeczy które 10 lat temu wydawały się absurdem i zwykły chłopski rozum je wykluczał dziś są na porządku dziennym i prawie nikogo nie dziwią.
A przecież to nie koniec bajki ! pytanie co będzie dalej ?

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Na pewno nikomu żadna krzywda się nie stanie, w przeciwieństwie do typowych konsekwencji „chłopskiego rozumu”.

Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 814
Na pewno nikomu żadna krzywda się nie stanie, w przeciwieństwie do typowych konsekwencji „chłopskiego rozumu”.

Niezupełnie. Przełamałem się i oglądałem z córką nowa małą (czarną) syrenkę. Nie dość , że Disney zrobił z tego taki gniot (a oni jak chcą to potrafią zrobić coś w dechę) to jeszcze zrobili z faktów zawartych w książce Andersena kurtyzanę. Czy komuś stała się krzywda? Dla mnie intelektualnie tak.
Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 461
Na pewno nikomu żadna krzywda się nie stanie, w przeciwieństwie do typowych konsekwencji „chłopskiego rozumu”.
No jasne,  nikt nie ucierpi z wyjątkiem prawdy.

Offline Myxu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 267
Ale rozmawiamy o prawdzie w Drakuli czy w Małej syrence?

Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 814
Ale rozmawiamy o prawdzie w Drakuli czy w Małej syrence?
A jaka to różnica?
Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 461
Ale rozmawiamy o prawdzie w Drakuli czy w Małej syrence?

Prawda jest tylko jedna, a każda jej kolejna wersja jest już kłamstwem  ;)
Ale za to nad skośnookimi elfami w najnowszym Wiedźminie nie będę się już znęcał  ;D

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Szczególnie, że sam Sapkowski uczestniczył w konsultacjach i zatwierdził taką, a nie inną realizację świata przedstawionego? Gra komputerowa na licencji ma obecnie więcej do powiedzenia niż sam autor cyklu - co boli tym bardziej, że Sapek bez krzty litości jechał po wsteczniacko-konserwatywnym, urabura słowiańskim fantasy jak jeszcze było w powijakach.

Ludziom nie przeszkadza odbijanie mieczem bełtów z kuszy, eliksiry pozwalające widzieć w ciemności, strzygi i przerazy, ale skośnookie elfy? Immersja wtedy opada szybciej niż starczy wzwód