Autor Wątek: Pojebane dziwactwa i natręctwa  (Przeczytany 36359 razy)

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
( Obraz usunięty.)
I Ty tam tak?... ała.

A plucie w strumień to również mój ulubiony sport :]
Długo zbierałeś ślinę na triple hit?
I drugie pytanie:
To był fart, czy zasługa intensywnego treningu?

Orange

  • Gość
chyba potrzebuję mentora do czegoś takiego. Przy tym ćwiczeniu nie można się opierać głową o ścianę chyba?
No i jaka jest nazwa takich ćwiczeń?

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 751
A plucie w strumień to również mój ulubiony sport :]
Długo zbierałeś ślinę na triple hit?
I drugie pytanie:
To był fart, czy zasługa intensywnego treningu?

Totalny spontan - prawdopodobnie wyjątkowo jasny przebłysk talentu!

Przy tym ćwiczeniu nie można się opierać głową o ścianę chyba?
No i jaka jest nazwa takich ćwiczeń?

Nie, nie można - niepisaną zasadą jest, że pytong ma zachować względną nieruchomość. (Po siedemdziesiątce i tak najczęściej zachowuje totalną nieruchomość :P Niedługo wprowadzą nowy podatek od nieruchomości :D)

NAZWA TYCH ĆWICZEŃ! Doskonałe pytanie! Tym samym konkurs na nazwę uważam za rozpisany!!! :D
« Ostatnia zmiana: 09 Lis, 2010, 13:04:08 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Plucia w strumień nie próbowałem, ale mam swoje małe dziwactwo związane z moczem. Staje sobie przy pisuarze i oddalam się od niego na taką odległość na jaką pozwala mi ciśnienie, później jak brakuje mi ciśnienia to przybliżam się tak, żeby nie opryskać kafelek :P 

NAZWA TYCH ĆWICZEŃ! Doskonałe pytanie! Tym samym konkurs na nazwę uważam za rozpisany!!! :D
Urynorobik!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 751
Urynobik.


(Troszki jak Mikrobi, troszki jak Ubik ;))

Frantic - ściśnijmy swe u-mocz-one dłonie!
Paczki z głów!

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Staje sobie przy pisuarze i oddalam się od niego na taką odległość na jaką pozwala mi ciśnienie, później jak brakuje mi ciśnienia to przybliżam się tak, żeby nie opryskać kafelek :P
+1, po powrocie z imprezy jest fajniej bo kibel ucieka :D

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Czasem nawet na sufit :D

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Ja mam jedno natrectwo, unikam trzech szóstek. Przeraża mnie to chuj wie czemu. Jak na liczniku przejechanych kilometrów dobijam do tej sumy, to ją kasuję, jak mi pyknął 66wiadomoktóry numer, to napisałem do człowieka z którym PMowałem by szybko mi podesłał następnego z obojętną treścią. Dziś mnie zmroziło:

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
To ja mam całkiem na odwrót, każdego dnia widzę kilka razy 66X(w obawie o zdrowie Sinnera cenzura) i strasznie mnie to cieszy :D

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Oczywiście wynika to z faktu, że zwracam na to uwagę, ale "prześladuje" mnie liczba 47. Jak gdzieś widzę, to od razu mnie ogarnia niepokój czy cuś ^^.

A to z laniem i odsuwaniem się od "celu" to od dzieciństwa praktykuję. Najgorzej jak w jakimś centrum h. drzwi są blisko, uderzam plecami i pudłuję. :D

No i wącham gitary...Piece, kolumny, kostki - wszystko wącham. :D

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 861
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Ja mam jedno natrectwo, unikam trzech szóstek. Przeraża mnie to chuj wie czemu. Jak na liczniku przejechanych kilometrów dobijam do tej sumy, to ją kasuję, jak mi pyknął 66wiadomoktóry numer, to napisałem do człowieka z którym PMowałem by szybko mi podesłał następnego z obojętną treścią. Dziś mnie zmroziło:

Do tego zauważ, że masz 1663 posty, za trzy posty będziesz musiał szybko wysłać kolejny ;D
4string

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Heksakosjoiheksekon taheksafobia

Gdzie mój fuzik Pawełku?

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
To ja mam całkiem na odwrót, każdego dnia widzę kilka razy 66X(w obawie o zdrowie Sinnera cenzura) i strasznie mnie to cieszy :D
Zajebiście to wygląda jak cenzurujesz wiadomą liczbę, a po boku w avku mruga "hail satan" :D

Ja mam dziwne natręctwo z dotykaniem rzeczy ustami. Jak chcę dokładnie wyczuć fakturę jakiegoś przedmiotu to palce mi nie wystarczają. A nawet jak wystarczają to i tak (oj źle to zabrzmi) lubię to robić ustami :D

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Ja mam dziwne natręctwo z dotykaniem rzeczy ustami. Jak chcę dokładnie wyczuć fakturę jakiegoś przedmiotu to palce mi nie wystarczają. A nawet jak wystarczają to i tak (oj źle to zabrzmi) lubię to robić ustami :D
Cholera myślałem, że tylko ja tak mam i lepiej się tym nie chwalić :D

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
musicie się spotkać :D

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Heksakosjoiheksekontaheksafobia

Gdzie mój fuzik Pawełku?

ten fuzik? Dziś wiercę obudowę

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
:*

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 751
Heksakosjoiheksekontaheksafobia

Gdzie mój fuzik Pawełku?

No, to teraz, Sinner - jest to jednostka chorobowa. Czyli jak w dowcipie, że niewierna żona dostaje od lekarza tabletki na za wysokie libido, leci do starego i mówi (machając mu przed nosem receptą): zobacz, zobacz - jak nie jestem ku..., tylko jestem chora!!! :D

Jak miałem 66X PW, to poprosiłem Semediego o wysłanie szybko PWa ;) W końcu wysłałem sobie sam ;)
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Hahaha, ciemnota i zabobon! :D


Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
No, to teraz, Sinner - jest to jednostka chorobowa. Czyli jak w dowcipie, że niewierna żona dostaje od lekarza tabletki na za wysokie libido, leci do starego i mówi (machając mu przed nosem receptą): zobacz, zobacz - jak nie jestem ku..., tylko jestem chora!!! :D

Jak miałem 66X PW, to poprosiłem Semediego o wysłanie szybko PWa ;) W końcu wysłałem sobie sam ;)

Jak jakiś czas temu jechałem za czarnym BMW z końcową rejestracja 66X to zjechałem na pobocze i czekałem 44 sekundy :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 751
Chyba Cię czymś zaraziłem, bo od czasu mojej wizyty jest z Tobą coraz gorzej! :D
Paczki z głów!

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Ja mam dziwne natręctwo z dotykaniem rzeczy ustami. Jak chcę dokładnie wyczuć fakturę jakiegoś przedmiotu to palce mi nie wystarczają. A nawet jak wystarczają to i tak (oj źle to zabrzmi) lubię to robić ustami :D
Hoho a jaką ciekawą fakturę ma mój penis! Calutki po same jajka :D

Cholera myślałem, że tylko ja tak mam i lepiej się tym nie chwalić :D
Jakby co to starczy mnie spokojnie dla dwóch :D

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
napisałbym, że to aż niesmaczne, ale obawaim się pytania "skąd to wiem" ;D
Będzie fejspalm, o:
:facepalm:
B ( o ) ( o ) B S

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
napisałbym, że to aż niesmaczne, ale obawaim się pytania "skąd to wiem" ;D

Skąd wiesz ? ;)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
młody jesteś jeszcze, uważaj tylko żebyś też sie nie dowiedział ;D
B ( o ) ( o ) B S