Muzyka > Twórczość użyszkodników

MYLY LUDZIE "PROMO NA ŻYWCA 2009"

(1/15) > >>

stasiekmylyludzie:
witam, a otóż i nasze wypociny, zapraszam do sprawdzenie, krytyczne opinie myle widziane http://www.myspace.com/mylyludzie

terrormuzik:
przesłuchałem część i nie podoba mi się jakoś. Jedyny utwór który mi spasował z tych które słyszałem to jestem bogiem

stasiekmylyludzie:
no widzisz i pięknie dzieki za ocenę pozdry

dom?n:
na zywca gitary nie stroja, bebniarz gra nierowno, wokalista spiewa niewyraznie, za to w studyjnych nagraniach (byly?) wokalista wyspiewuje takie bzdety ze glowa mala, a gitary nie maja ustawionej menzury i nie stroja jeszcze bardziej, ale tak hardkorowo, ze japierdole :D

bardzo mi sie podoba zmiana wokalisty, to wielki krok dla ludzkosci ;)

stasiekmylyludzie:
:) bardzo mi się podoba twoja krytyka. Niestety na żywca to na żywca koncert rządzi się swoimi prawami co nie dograsz to dowyglądasz i tak ma być to jest rokendrol nie opera:) było troszkę kłopotu ze strojeniem bo koncert był plenerowy i późnym wieczorem chłodek rozstroił troszkę ale nie było tak tragicznie, jednak muszę ci powiedzieć kolego że menzurka to u Mnie na perfekt jest , gram na ibanie 7321 ale z niego tylko deska i gryf został ma zrobionby tuning przez Krzysia Kłosa a ten pan robi gitary wielu tuzom polskiej muzyki np. Raduliemu czy Adasiowi z behemota Budce braciom bajmowi i wielu wielu innym. Super że chciało ci się tam zajżeć i napisać. W lutym wchodzimy do studio obiecuję skopać dupy materiałem pozdry Danie ML

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej
Powered by SMFPacks Mentions Pro Mod
Powered by SMFPacks Alerts Pro Mod