Autor Wątek: Czym zajmuję się na co dzień?  (Przeczytany 31886 razy)

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
Student Environmental Protection and Management. Łatwo się było dostać-nie dlatego że zamierzam bronić przyrody i mieszkać w ziemiankach nie emitując CO2. Z kazym tygodniem jestem coraz bardziej pewien że zmienie uczelnie. PGdańska to porażka jakich mało-ogolne zalozenie uczelni jest takie, że studentowi nic sie nie należy ale o tym to mógłbym książke napisać.

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Cześć. Mam na imię Daniel i też nadużywam alkoholu :)
A trochę poważniej to: technik telekomunikacji oraz mgr resocjalizacji (UAM Poznań). Na co dzień jednak zajmuję się administrowaniem serwerów pracujących niestety na windows oraz mssql, oracle, robię jeszcze inne rzeczy (automatyczne raportowanie i takie tam). Czynności te wykonuję w znienawidzonej przez wielu "korporacji" TP S.A. Po troszę mam już dość i poważnie myślę nad własną działalnością.
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Po troszę mam już dość i poważnie myślę nad własną działalnością.
No to men kamąn na PW :) branża podobna, a nuż Ci podpasuje.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
Nooo dooobra - tak naprawdę jestem Edward. Tak, kurwa, E-d-w-a-r-d. Dlatego nikt z Was nie widział mojego dowodu. I jestem byłą kobietą. Wycięli mi piękne cycuszki i cipkę, ale (opinia wielokrotnie słyszana) - mózg mam dalej kobiecy. Wychodzę z domu niby do pracy, ale że mamy karty magnetyczne - nikt mnie tu nie może odwiedzać. I tak więc szósty rok leci, jak wykorzystuję tę bujdę, a jadę do pobliskiego motelu i zarabiam czochraniem bobrów oraz śpiewem jako "Lady Bacica". A, że dużo idzie na charakteryzację a'la drag queen (bo jednak tęskne za kobiecym emploi) - stąd nie mogę mieć wszystkich gitar za jakimi tęsknię!... Poza tym mam problemy ze sobą (w takim przypadku kto by nie miał!), ale się nie leczę.

Zdjęcia są z netu, a facet, którego niektórzy widzieli na żywo i który się za mnie podaje to mój brat. Brat Pit.

;)

I tak se każdy może pisać co chce, a prawda jest (jak cipka) po środku... Bez flaszki/beczki soli - nie rozbieriosz!
« Ostatnia zmiana: 17 Gru, 2009, 15:13:01 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline Zbir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 319
Lordzieawsomeguy - nie straż miejska , jeno wojsko :P

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
Tera ja  :devil: Tomek, lat 21. Studiuję jako jeden z niewielu, bo z tego co widzę to tutaj same umysły ścisłe, na studiach humanistycznych, zaocznych: Turystyka i Prokreacja na Warszawskim SGGW (Szwadron Główny Gwiezdnych Wojen). Obecnie jestem na 3 roku.

Czego ja już nie robiłem, od firm budowlanych po ubezpeiczenia i własną działalność gospodarczą. Obecnie zarabiam grosze i jestem tzw. Panem Kanapką... Rozwożę po firmach buły dla głodnych ludzi.

Jeżeli ktośz was jest z wawy i ma możliwość załątwić lepszą pracę, błagam o kontakt ;]

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Tera ja  :devil: Tomek, lat 21. Studiuję jako jeden z niewielu, bo z tego co widzę to tutaj same umysły ścisłe, na studiach humanistycznych, zaocznych: Turystyka i Prokreacja na Warszawskim SGGW (Szwadron Główny Gwiezdnych Wojen). Obecnie jestem na 3 roku.
Czyli to fury ludzi z twojego roku zajebują mi cały chodnik przed domem w każdy weekend? :D

Offline skarhead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 377
Zasadniczo to prawo :) Prawniki to nudne zwierzeta, totez nic wiecej nie napisze :)

Offline głuchy_zjeb

  • Gaduła
  • Wiadomości: 225
  • mahoń, heban, emg
    • Komandor gwiezdnej floty
Socjologia na umk rok pierwszy :facepalm: nie pytajcie się mnie o co w tym kierunku chodzi bo nie wiem...totalna porażka :okulary: no i mam nadzieję załapać się do roboty w bratpolu cobym mógł w godzinach pracy gibole obmacywać :irokez:
ore ore na traktore

Offline Muchatek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 115
  • Old Smuggler
Z wykształcenia jestem polonistą, specjalizacja dziennikarska. W zawodzie pracowałem krótko, ale kilka moich artykułów dotyczących sprzętu i grania na wieśle ukazało się branżowej prasie ;)  Kiedyś, kiedy jeszcze studiowałem, pracowałem w sklepie muzycznym i patrząc z perspektywy czasu, była to chyba jedyna robota na umowę o pracę, która dawała jakąś satysfakcję... Po studiach trochę grałem w pokera, trochę pracowałem w branży PR, by parę lat temu powiedzieć "'nuff" i zająć się czymś zupełnie innym... Niestety na tym ta opowieść się kończy - zwieńczenie jej epilogiem byłoby niezgodne z 10 punktem regulaminu :)

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Nazywam się Muchatek. Pan Muchatek. A teraz was zabiję śmiecie ;)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Muchatek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 115
  • Old Smuggler
Uważaj Leon, bo prowokowanie innych userów to złamanie 8 punktu regulaminu, a co za tym idzie możesz dostać bana od moderatora, którym jest niejaki Leon. :P

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Student prawa i student muzyki. ;) Nie ma co się rozpisywać, bo i po co. Prowadzę swój biznes i pomagam innym zarabiać konkretne pieniądze. ;) I to tyle. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Uważaj Leon, bo prowokowanie innych userów to złamanie 8 punktu regulaminu, a co za tym idzie możesz dostać bana od moderatora, którym jest niejaki Leon. :P

Zbanowałem się wczoraj sufitem w głowę schodząc do piwnicy. Liczy się? ;)
« Ostatnia zmiana: 20 Gru, 2009, 15:34:48 wysłana przez Leon »
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
Tera ja  :devil: Tomek, lat 21. Studiuję jako jeden z niewielu, bo z tego co widzę to tutaj same umysły ścisłe, na studiach humanistycznych, zaocznych: Turystyka i Prokreacja na Warszawskim SGGW (Szwadron Główny Gwiezdnych Wojen). Obecnie jestem na 3 roku.
Czyli to fury ludzi z twojego roku zajebują mi cały chodnik przed domem w każdy weekend? :D

90% ludzi z mojego roku parkuje pod ziemia :D

A swoja droga mamy bliziutko do siebie ;]

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
No to moze cos o sobie :) 24 latka mam...
Jestem po szkole sredniej i tyle. Podchodzilem wiele razy do nauk szkol wyzszych, lecz napotykalem tam takich "profesorow" ze no nie chcialo sie wracac przez ich glupote, dlatego zjalem sie praca i ukladaniem zycia prywatnego :D
Od chyba 5 lat w handlu siedzie w dziale software'owym najpierw sprzedawca i pozniej i do teraz kierownik. Choc juz powoli chce uciekac z tego stanowiska i przeniesc sie do wiekszej bardziej znanej i mniej szanowanej firmy na rynku swiatowym :P

Muzyka interesowalem sie od zawsze musialem miec albo walkmen'a albo cos w ten desen podczas drogi do szkoly i z powrotem na przerwach tyz :) Nawet za tetrowego pampersiaka rodzinka nie mogla mi zabrac sprzetu bo darlem ryja - i na tym wtedy zakonczyla sie moja przygoda z wokalem. Grac zaczalem od osiemnastki (brak finansow w domowym zaciszu na gitarwe i fakt tego ze matka chciala mnie zapisac na kursy tanca... ), ale jak juz dostalem wioslo to min 6h dziennie cwiczenia, grania itp. i tak przez dwa lata. Pozniej niestety juz nie bylo czasy na takie granie przez prace oraz przez obecna kobite...

Ot co na tyle


.....  Warszawskim SGGW (Szwadron Główny Gwiezdnych Wojen)...

Ja myslalem ze SGGW to Szkola Glowna Gotowania Wody ...
« Ostatnia zmiana: 10 Gru, 2010, 01:29:52 wysłana przez mlodysatan »

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Trochę się dziwnie tutaj czuję, gdyż dopiero kończę liceum na kierunku mat-fiz(-ang-inf to też mam rozszerzone). Po godzinach zajmuje się brzdękoleniem, elektroniką, stolarstwem i majsterkowaniem :P I w zasadzie nie wiem co dalej robić w życiu... Jakieś pomysły?
Ssiecie.

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Jak ktoś ma zamiar iść na jakiekolwiek, to niech się 2x2x2x... zastanowi, dobrze radzę
Dużo się zastanawiałem przed studiami, ale że wojsko deptało po piętach to poszedłem. Kulturoznawstwo, przyszłościowo bardzo. Ale tak pierwszy rok zleciał, drugi jakoś też - to szkoda tego trzeciego z licencjatem nie zrobić... Gówno warte studia, nudne jak jasna cholera, ale cóż począć? A pracę to będę mieć zapewne związaną z kierunkiem i bardzo dochodową :D

A co do tego co robię poza graniem: no to "studiuję" oczywiście, czytam sporo - ale dla czystej przyjemności, fantastyka głównie, ano i nagrywam/komponuję/mixuję i takie tam. Wszystko amatorsko of kors, ale zgłaszają się do mnie ludzie i im robię mixy etc - w końcu może zacznę na tym zarabiać na piwo ;)

Spoiler

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Ja zajmuję się tyloma rzeczami na raz, że aż boję się napisać, by czegoś nie pominąć. Głównym dochodem jest dla mnie praca w pogotowiu ratunkowym, ratownik od 2003 roku, od początku tego jestem kierownikiem zespołu paramedycznego. Poza tym robie szkolenia ALS, BTLS, BLS+AED (ze wszystkiego mam certyfikaty europejskie, które regularnie odświerzam co 2 lata), oraz od paru miesięcy prowadzę małą firemkę produkcyjno-usługową nie związaną z medycyną - na chwilę obecną bardziej usługową, do produkcji staram się rzeczowo przygotować. Staram się być również pro tatusiem, co mi się udaje bardzo łatwo i sprawia mi najwięcej przyjemności
« Ostatnia zmiana: 11 Gru, 2010, 13:34:45 wysłana przez Sinner »

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
Ja skończyłem filozofie, na chwilę obecną mam praktyki w firmie zajmującą się tzw. PR, a co potem będzie to czas pokaże, podczas studiów dorabiałem min. jako "operator procesów wtryskowych" czyli po prostu praca na hali produkcyjnej z mnóstwem tworzyw sztucznych, segregacja, kontrola jakości itd., w gruncie rzeczy fajna to była praca, dobrze płatna i było lżej niż na budowie. 

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Sinnerku, a kursy KPP też robisz? :)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Sinnerku, a kursy KPP też robisz? :)

Widzę możemy stworzyć na portalu zawodową grupę ratowniczą ;)
Ja studiuję Zarządzanie i Inżynierię Produkcji na wrocławskim Uniwersytecie Przyrodniczym, rok pierwszy. Jestem również ratownikiem wodnym i jak wyleczę się z poważniejszej kontuzji, to przy odrobinie szczęścia będzie można mnie spotkać na którymś wrocławskim basenie w czerwonym ubraniu roboczym i gwizdkiem ;)

Btw. fajnie, że w przewadze są tutaj ludzie, którzy ukończyli lub są w trakcie kończenia (;) ) uczelni wyższych, a nie dzieciaki z gimnazjum, które zazwyczaj starają się być mądre, oczytane, dorosłe i doświadczone na siłę.
« Ostatnia zmiana: 29 Gru, 2010, 21:57:01 wysłana przez Niedziak »
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Sinnerku, a kursy KPP też robisz? :)

Nie wiem co to, ale jak zapłacisz to czemu nie? :D

Edek: a by nie było że OT, to od tygodnia mam kolejna pracę. Polega ona na tym, że jestem odpowiedzialny za kontakt z klientem zagranicznym w jednym z krajowych sklepów internetowych. I niech mi ktoś teraz powie, że w Polsce pracy nima...
« Ostatnia zmiana: 29 Gru, 2010, 22:05:50 wysłana przez Sinner »

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Kwalifikowana Pierwsza Pomoc, z tego co mi wiadomo możesz prowadzić takie kursy jako ratownik medyczny ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
Edek: a by nie było że OT, to od tygodnia mam kolejna pracę. Polega ona na tym, że jestem odpowiedzialny za kontakt z klientem zagranicznym w jednym z krajowych sklepów internetowych. I niech mi ktoś teraz powie, że w Polsce pracy nima...

Pamiętaj o mnie jak Ci się znudzi ;)
Paczki z głów!