Autor Wątek: Zmiana sprzętu i dylemat ogromny  (Przeczytany 26286 razy)

Offline pele

  • Gaduła
  • Wiadomości: 420
mnie zawsze bardziej kręciły jacksony RR niż standardowe flying V. Jakoś to zgrabniej wygląda, no i ostre rogi :)

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
mnie zawsze bardziej kręciły jacksony RR niż standardowe flying V. Jakoś to zgrabniej wygląda, no i ostre rogi :)

no, lepiej widac obicia na takich ostrych rogach, no i latwiej w cos pizdnąć!
Łe tej.

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
nie wiem jaki masz problem kupujesz SKB 58 FLYING V CASE i masz wszystko w dupie. a pokrowiec to nie futerał i nie rozumiem twojego podejscia
napisalem do laudy, moze odpisza. Ja jak widzialem kolesi co smigali na koncert z sg faded to mieli tfardego futerala, ale chuj ich wie, jak futeral bedzie do faded mientki to pierdole i zbieram siano na biala v nie faded i chuj

to ty chcesz kupić gitare czy case bo mam wrażenie ze nie rozumiesz róznicy pomiędzy modelami faded a standardowymi
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Ja jak niektorzy koledzy wyzej polecam jednak kuic najpierw dobre wioslo badz zrobic customa niz dzielic kase... Ja zrobilem sobie customa i jestem z niego zadowolony (niektorzy juz mogli go pomacac z forum). Lepiej miec lepszy sprzet i dluzej pozbierac kase niz jakas lipe po to aby kupic... IMO

Offline zuosiej

  • Gaduła
  • Wiadomości: 196
  • Fuck yeah!
nie wiem jaki masz problem kupujesz SKB 58 FLYING V CASE i masz wszystko w dupie. a pokrowiec to nie futerał i nie rozumiem twojego podejscia
napisalem do laudy, moze odpisza. Ja jak widzialem kolesi co smigali na koncert z sg faded to mieli tfardego futerala, ale chuj ich wie, jak futeral bedzie do faded mientki to pierdole i zbieram siano na biala v nie faded i chuj

to ty chcesz kupić gitare czy case bo mam wrażenie ze nie rozumiesz róznicy pomiędzy modelami faded a standardowymi
Nie bardzo widze roznice miedzy wersja faded i nie-faded, z tego co wiem to one roznia sie lakierem i jak wczesniej wspomniales liczba uzytych kawalkow drewna na korpus, pozostale roznice nie sa mi znane, nie gralem na tym sprzecie i nie mam jak ich porownac. Bardzo chetnie dowiedzialbym sie o kolejnych roznicach miedzy tymi wersjami. A wydajac taka kase (dla mnie to bardzo duzo, nie pracuje, ucze sie) na gitare chcialoby sie miec wszystko tak jak nalezy - i pozadna gitare i pozadny case na nia. Niestety budzet mi nie pozowli na oddzielny zakup dobrej gitary  i dobrego case na nia (dobry case ok 400zl).

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
te różnice wpływają na brzmienie i to ono powinno być dla ciebie informacją o produkcie a nie że dodatkowo daja case. To tak jak byś kupował samochód i jedyna interesującą cię informacją było czy w cenie jest garaż.
nie twierdze że modele faded są złe, nie sa brzmieniowo takie same jak standard
ja osobiście polecam ci kupić porządna gitare a combo dość tanie używane, jeśli będziesz grał to w wakacje zarobisz kupisz sobie pake, w nastepne wakacje head i masz konkret sprzęt. a na combie bedziesz sobie pocinał w domu

możesz tez zrobić tak jak ci pisałem w 1 poście

żeby kupić na raz dobrzy sprzet trzeba mieć na bide 10k
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline zuosiej

  • Gaduła
  • Wiadomości: 196
  • Fuck yeah!
te różnice wpływają na brzmienie i to ono powinno być dla ciebie informacją o produkcie a nie że dodatkowo daja case. To tak jak byś kupował samochód i jedyna interesującą cię informacją było czy w cenie jest garaż.
nie twierdze że modele faded są złe, nie sa brzmieniowo takie same jak standard
ja osobiście polecam ci kupić porządna gitare a combo dość tanie używane, jeśli będziesz grał to w wakacje zarobisz kupisz sobie pake, w nastepne wakacje head i masz konkret sprzęt. a na combie bedziesz sobie pocinał w domu

możesz tez zrobić tak jak ci pisałem w 1 poście

żeby kupić na raz dobrzy sprzet trzeba mieć na bide 10k
Jesli dam rade nazbierac kase na V standard to ja kupie. W przeciwnym razie kupie wersje faded. Niestety na naszym rynku kiepsko z dostepnoscia fajnych gratow np. jacksona rr3 nie kupi, schecterow hellraiserow, blackjackow a jakiegos bym chetnie przygarnal.

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
dlaczego nie kupi wystarczy poszukac na necie, napisać kilka emaili a jak nie to za granicą zachodnią mamy w chuj sklepów gdzie ten sprzet jest i nie jest jakis specjalnie droższy a nawet tańszy
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
To tak jak byś kupował samochód i jedyna interesującą cię informacją było czy w cenie jest garaż.

Czasami porównania na tym forum mnie przerażają :D

Offline zuosiej

  • Gaduła
  • Wiadomości: 196
  • Fuck yeah!
To tak jak byś kupował samochód i jedyna interesującą cię informacją było czy w cenie jest garaż.

Czasami porównania na tym forum mnie przerażają :D
mnie rowniez ;)

zastanawiam sie nad ta gita i ciezko cos konkretnego wymyslic ...

Offline T0mexs

  • Gaduła
  • Wiadomości: 187
nie chce się czepiać ale takie tematy to trochę bardziej w klimat gitary.pl czy sixstringa, no offence......
Peavey 6505, Mesa 2x12 Stiletto Horizontal, Kramer 220 Przerobiony by Lootnick, gitara-kabel-wzmak

Offline zuosiej

  • Gaduła
  • Wiadomości: 196
  • Fuck yeah!
napisalem tu:
1) poniewaz jest taki dzial
2) ludzie tutaj tez graja na 6(66)
3) czytujac wiekszosc for gitarowych doszedlem do wniosku ze tutaj jest najwyzszy poziom merytoryczny, choc kultura najmniejsza :P ;D

Offline Sphincter

  • Gaduła
  • Wiadomości: 139
napisalem tu:
1) poniewaz jest taki dzial
2) ludzie tutaj tez graja na 6(66)
3) czytujac wiekszosc for gitarowych doszedlem do wniosku ze tutaj jest najwyzszy poziom merytoryczny, choc kultura najmniejsza :P ;D

Z 3 bym się nie zgodził. Pisownia rzeczywiście kwiecista, ale nikt nikogo nie obraża - a to jest kulturka konkretna.

Offline pele

  • Gaduła
  • Wiadomości: 420
3) czytujac wiekszosc for gitarowych doszedlem do wniosku ze tutaj jest najwyzszy poziom merytoryczny,
4) jesteś lizodup :]

lauda odpisał co z tym futerałem?

Offline zuosiej

  • Gaduła
  • Wiadomości: 196
  • Fuck yeah!
3) czytujac wiekszosc for gitarowych doszedlem do wniosku ze tutaj jest najwyzszy poziom merytoryczny,
4) jesteś lizodup :]

lauda odpisał co z tym futerałem?
pele thx :E

lauda odpisala ze :
Cytuj
Witam,
Do tego modelu jest dodawany miękki futerał - gigbag.
 
Pozdrawiam,
Jarosław Tomaszewski
 
Lauda-Audio Adamowicz Sp.J.
ul. Leśna 15A/1
81-876 Sopot
e-mail: jarekt@lauda-audio.pl
web: www.lauda-audio.pl
tel. +48 58 555 06 60 
fax. +48 58 555 07 70

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
To tak jak byś kupował samochód i jedyna interesującą cię informacją było czy w cenie jest garaż.

Czasami porównania na tym forum mnie przerażają :D

 :facepalm: bo to było porównanie z hiperbolą ziom  :lol:
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie


 ;)
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline zuosiej

  • Gaduła
  • Wiadomości: 196
  • Fuck yeah!
ziomy hmmm :
Setius 6 GTM z SH2 i SH6 > Gibol V Faded ? za 3100 mi proponuja nowke sztuke + futeral

Offline pele

  • Gaduła
  • Wiadomości: 420

Offline genius

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
Ja się na nią czaje :D Raczej podjadę po nią jeszcze w tym tygodniu bo mam blisko.

Offline zuosiej

  • Gaduła
  • Wiadomości: 196
  • Fuck yeah!
http://allegro.pl/item842074447_ibanez_prestige_rg_3120_okazja.html > Setius 6 GTM z SH2 i SH6 > Gibol V Faded
:)
jakbym mial juz kase to bym byl w drodze po nia :P

Offline genius

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
kurwa, ja pierdole.
chyba poszła, bo właśnie koleś zakończył aukcję...

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
brzydka. Bo nie 7 :P. dziś ogrywając wzmaka złapałem się na tym że nie potrafię nic prawie na 6ce zagrać ;)

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
ja tak nie mam ale na 7 mi sie lepiej gra jakoś mi bardziej wyobraźnia działa
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
23 Odpowiedzi
9067 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Sie, 2011, 09:40:01
wysłana przez youshy
28 Odpowiedzi
9486 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Mar, 2012, 00:13:10
wysłana przez OMSON
10 Odpowiedzi
3524 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Lip, 2013, 11:11:40
wysłana przez youshy
4 Odpowiedzi
3553 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Paź, 2013, 18:16:57
wysłana przez Dale Cooper
2 Odpowiedzi
3405 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Lip, 2017, 19:52:42
wysłana przez Smiersz666