Autor Wątek: Kopia gibson lp co sądzicie? lub telecaster custom 72 ressiue  (Przeczytany 6637 razy)

Offline pawel1310

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 8
Witam planuje zakup gitary do 2500zł sprzedałem lp customa bo byłem srednio zadowolony. Znalazłem cos takiego za 400 euro z wysyłka co o tym sądzicie? http://cgi.ebay.it/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=170404841699&ssPageName=ADME:X:RTQ:IT:1123 jest to koreańska 100% kopia nie wiem czy jest jakikodwiek sens ryzykowac gosciu pisze ze robiona z jednego kawałka drewna itd. ciężko z dobrym lp w tej cenie ewentualnie rozważam jeszcze tele customa 72 jeżeli ktos ma prosiłbym o opinie raczej do cięższego grania ale tak zeby na czystym tez dało rade. sprzet jaki posiadam do vht pittbull ultra lead + bedzie paczka marshall 1960A. aha jeszcze jedno strój to C z dropem.

Offline Gohes

  • Colonial Marine
  • Gaduła
  • Wiadomości: 352
  • Szatan, Blasty, Benedykt XVI...
    • J. D. Overdrive
Oj bal bym sie ryzykowac z takimi 100% kopiami... jeszce jak nie mozna ograc, posluchac, to juz totalnie lipa straszna.
M: Kobieto, przynieś browar! K: A magiczne słowo? M: Czary mary, podaj browary!

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Jak chcesz kopię gibola, albo kompletnie kopię to może sprawdź HR guitars http://tinyurl.com/ykdd7e8 ? :]
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
a może zapytaj na sixstringu? Bo to bardziej w targecie by bylo
B ( o ) ( o ) B S

Offline Zbir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 319
Najlepiej zleć wykonanie wiosła jakiemuś lutnikowi, albo napisz do mayo i utargaj mahonia za dobrą cene. (np baryton)

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
temat o lp juz jest proponuje nauczyć się korzystania z opcji :szukaj: i przenieść sie na forum do tego celu stworzone
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline pawel1310

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 8
jakbys widział to nie koniecznie dotyczy tylko i wyłacznie lp i nie jest w takim samym charakterze jak ten ostatni który przeczytałem.

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
sorki za ot ale co to zmienia?
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline pawel1310

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 8
to ze opcja szukaj która podałes nie za dużo mi pomoże

Offline pele

  • Gaduła
  • Wiadomości: 420
odpuść sobie tego koreańca. Na Twoim miejscu upolowałbym jakąś japońską kopie gibola z lat 70.- 80. Wielu uważa że wykonaniem dorównują oryginałowi, a znacznie tańsze. Potem to juz nawet robili kopie kopii podobno. Znajomy podrzucił mi ostanio takie wiosełko do odczyszczenia i regulacji, nazywa się to Dia, ciężko znaleźć na jej temat informacje, ale wykonanie jest na wysokim poziomie. Gorzej że progi starte na miał, do tego 2 ostatnich w ogóle nie ma (?).
Jakbyś upolował coś takiego w dobrym stanie to bym się nie zastanawiał na Twoim miejscu. Wg mnie to bardzo dobra alternatywa dla epihonów i innych takich.

Offline pawel1310

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 8
mam na oku jakies burny czy inne takie ale mimo wszystko to juz koło 3000

Offline pele

  • Gaduła
  • Wiadomości: 420
bez przesady, można to upolować znacznie taniej, nie za bardzo mam teraz czas szukać, ale żaby nie być gołosłownym:
http://www.allegro.pl/item824954572_aria_pro_ii_les_paul_custom_japonia_przepiekna.html
Na alledrogo można coś wyhaczyć, coś wytargować itd, tyle żeby to było w dobrym stanie. Myśle że do 2500zł spokojnie można kupić dobrego lp, a nawet taniej

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
17 Odpowiedzi
12098 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Mar, 2010, 19:07:11
wysłana przez freakguitar
25 Odpowiedzi
12087 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Cze, 2010, 22:59:40
wysłana przez niedziak
ESP TELECASTER 7 CUSTOM

Zaczęty przez oz « 1 2 » Custom shop

38 Odpowiedzi
20081 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Sty, 2015, 14:12:32
wysłana przez Leon
46 Odpowiedzi
12921 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Sty, 2013, 18:47:41
wysłana przez Stivo2005
3 Odpowiedzi
1265 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Paź, 2014, 10:38:22
wysłana przez indabrain