Autor Wątek: VST i inne takie - duzy zbior, wszystko w jednym miejscu  (Przeczytany 154771 razy)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
pytam, bo rozkminiam, czy da sie tego uzyc jako darmowy substytut wzmaka w komputerze - do nagrywania realtime i go najzwyczajniej w swiecie grania, nawet bez nagrywania ;)

na zadne toneporty i inne pokrewne wynalazki mnie po prostu nie stac, a ze za dzwiekowke robi mi sv live!, to nie jest AZ TAKA kaszana, jak gdybym probowal wycierpiec jakas integre, czy cos :)

testowalem rozne progzy, zarowno pod winde, jak i pod linuxa - i albo w ogole nie dzialaly, albo o kant dupy bylo je rozbic (po prostu chujowo brzmialy) i czesto to jeszcze byly share/trialware.

z VST w ogole szczerze pierwszy raz spotkalem sie tutaj na forum przy temacie o lepou i mi jaja zmiekly, jak uslyszalem jak to brzmi. gdyby z moim soundblasterem udalo mi sie wyciagnac chocby w polowie rownie fajne brzmienie, jak tamto z probek - sens kupowania wszelkiego rodzaju toneportow w moim wypadku kompletnie traci sens, bo nie ma (oficjalnie przynajmniej) gearboxa ani niczego w tym stylu na linuxa (ktorego uzywam caly czas, winde odpalam raz na ruski rok, aby pograc w wieśmina albo hirołsuff V) - zaplacilbym pewnie ze 7 stowek za zwykla dzwiekowke pod usb (no wiem, ze brmzieniowo warta ceny, no ale mimo wszystko nie stac mnie na taki luksus), a ciagle przelaczanie sie na winde tylko po to, aby pograc na wiosle byloby dla mnie dosc uciazliwe...

i dlategoz szukam alternatywy ;) jakbyscie mieli dosc zapalu, to obadajcie tego lmms, on ponoc ma swoja wersje na winde (nie wiem, czy sie czyms roznia linuxowa i windowsowa, ale ew roznice raczej beda kosmetyczne), zwlaszcza jesli ktos z was mial kontakt z fruityloops, na ktorym lmms jest wzorowane... bo na cubase itp, podobnie jak na toneporty itd, mnie zwyczajnie nie stac, a nie chce mi sie piracic...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
4 Odpowiedzi
12779 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Kwi, 2008, 21:25:55
wysłana przez nikt
17 Odpowiedzi
16239 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Lut, 2012, 11:24:18
wysłana przez Mordimer
12 Odpowiedzi
13833 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Maj, 2012, 14:04:47
wysłana przez Orange
18 Odpowiedzi
22724 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Sie, 2013, 17:23:31
wysłana przez sinquestsound
3 Odpowiedzi
14892 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Wrz, 2018, 23:48:59
wysłana przez Rot