Autor Wątek: mayonesa pojebalo??  (Przeczytany 60357 razy)

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Odp: mayonesa pojebalo??
« Odpowiedź #75 17 Wrz, 2008, 13:57:16 »
tak czy siak, nie wiedzialemze chlopaki siegaja az do hiszpanii czy holandii..

ja mam od nich setiusa, tez zaplacilem "lekko" mniej niz w cenniku i mam "lekko" wiecej niz te standardowe - w koncu custom.. i nie ma sie do czego przyczepic, watpie zeby jakos mega przebierali wioslami ze te idą tu, te idą tam.

macalem regiusy, sa mega wygodne, ale laczenie tych klockow wyglada troche cienko, nie wiem ale w kazdym jaki widzialemt ak bylo i to nawet w tym sygnowanym przez katatonie, takze  tutaj porazka mala...

kasuja jak kasuja a i tak klientow maja sporo, takze w sumie nalezalo by im pogratulowac ze sie tak wspieli...

w sumie ciesze sie ze mamy taniej niz w holadnii, gorzej by bylo jakby bylo na odwrot :D

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Odp: mayonesa pojebalo??
« Odpowiedź #76 17 Wrz, 2008, 22:05:43 »
Taki Exar na przykład wypuścił serię ponoć zajebiście wykonanych efektów...

...które ciężko dostać w kraju. :-\

Nie wiem, mam nadzieję że mayo nie robi podobnie.

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: mayonesa pojebalo??
« Odpowiedź #77 20 Sty, 2009, 20:54:49 »
ale jaki problem? ze podpieraja sie zespolem ktory wydal kilka dobrze sprzedajacych sie plyt (i jeszcze leca w radiu!)? faktycznie Mayo to frajerzy, oni to chyba jednak robia to wszystko dla pieniedzy...

 ::) ::) ::)

czasem mi rece opadaja.
Łe tej.

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
Odp: mayonesa pojebalo??
« Odpowiedź #78 20 Sty, 2009, 20:55:39 »
Co nie zmienia faktu że zespół ten choć ch.jowy jest jednym z bardziej znanych zespołów gejrockowych a co za tym idzie jest popularny , wiec nie wiem co w tym śmiesznego bo reklama przednia ;)

Offline majcher

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 54
    • http://www.nol-metal.com
Odp: mayonesa pojebalo??
« Odpowiedź #79 20 Sty, 2009, 22:50:29 »
normalny marketing .........

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: mayonesa pojebalo??
« Odpowiedź #80 20 Sty, 2009, 22:52:51 »
A żeby jaki Feel zaczął grać na gitarach Mayo to nie przyniosłoby chyba rezultatów, jak mniemam. Bo kto patrzy na ich gitary? :D

Ale gdyby Petrucci, Vai, Satriani... :D :D :D Brzmi irracjonalnie, wiem. Swego czasu Kamecki dał gitarę Satrianiemu, model Joe. Ciekawe, ile razy na niej grał...
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline pan mikos

  • Pr0
  • Wiadomości: 681
Odp: mayonesa pojebalo??
« Odpowiedź #81 20 Sty, 2009, 23:07:41 »
Swego czasu Kamecki dał gitarę Satrianiemu, model Joe. Ciekawe, ile razy na niej grał...

Heh, jak zobaczyłem tą gitarę to się zdziwiłem, że nie brzydził się jej dotknąć...

Offline Lisu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
    • Myspace
Odp: mayonesa pojebalo??
« Odpowiedź #82 20 Sty, 2009, 23:17:35 »
Nom, ta gitara była polewkowa xD

Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
Odp: mayonesa pojebalo??
« Odpowiedź #83 20 Sty, 2009, 23:31:11 »
Wiem, że jestem pojebany, ale Kamka Joe bym chciał :D.
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Odp: mayonesa pojebalo??
« Odpowiedź #84 20 Sty, 2009, 23:49:46 »
TAK, MAYONEZA POYEBAUO! Do tej pory reklamowali się przez jakieś nikomu nieznane gwiazdy z Mglistej Północy

Paradise Lost, jacy by nie byli huiowi od jakichś stu lat, nie są nikomu nieznaną gwiazdą z Mglistej Północy. My Dying Bride również nie. Nie mówiąc o Pilichowskim i Misiaku.  Mayones ma może debilny marketing ("to najlepsze wiosło jakie miałem! jestem happy członkiem! rodziny mayo!!! one1! one1!!), ale gdy widzę na wszelkich materiałach wiosłowego z Within Temptation z Setiusem czy Regiusem w rękach, sfotografowanym tak, że żadna umowa endorserska nie mogła tu wchodzić w grę (ot po prostu - miał być na zdjęciu gitarzysta i jest, coś tam trzyma w łapach, bo to w końcu gitarzysta) - to mam ochotę ze szczerego serca Mayonesowi pogratulować. Ihui. I nie dlatego, że mam Setiusa, bo akurat ten miał złą przygodę, nie stroi i wydaje dźwięki, jakby zamieszkał w nim Duch Hopkirka. Ot po prostu. Odnoszą sukces i basta.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: mayonesa pojebalo??
« Odpowiedź #85 21 Sty, 2009, 00:38:24 »
Swego czasu Kamecki dał gitarę Satrianiemu, model Joe. Ciekawe, ile razy na niej grał...
Chyba niewiele, bo ta gitara była do wygrania jako jedna z nagród na festiwalu Solo Życia w Lublinie. Z tego co wiem, to dokładnie ten sam model, który dostał Satriani. Niby śmieszne (żałosne?) ale z drugiej strony nasuwa się pytanie: czy Satriani grał kiedykolwiek na Mayonesie?

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Odp: mayonesa pojebalo??
« Odpowiedź #86 21 Sty, 2009, 17:19:59 »
to ze ten band nie jest znany u nas to nie znaczy ze w innych krajach nie odnosi sukcesów.  jakby wspomniany przez was misiak dostal od gibola sygnature to tez ludzie by sie pukali w glowy na zachodzie o co chodzi, a u nas by sikali po gaciach... mayo nie tylko jest sprzedawany w PL.

zreszta nie wiem co to kogo obchodzi na tym forum. Nie pasuja Ci ceny i gitary to nie i dla mnie koniec tematu, a nie jeszcze na sile udowodnienie ze oprocz gitar komus nie pasuje polityka firmy. niech robia co chca..

ja mam setiusa od mayo i jest spookoo, fakt ze menzury to mi chlopaki nie potrafili ustawić ale generalnie to jestem zadowolony i zaplacilem duzo duzo mniej niz cena katalogowa, a dostalem duzo duzo wiecej.

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: mayonesa pojebalo??
« Odpowiedź #87 21 Sty, 2009, 19:07:12 »
MrJ rozumiem, że jakby Mayo endorsował gitarowy z powiedzmy Blind Guardian (taka sobie hipotetyczna sytuacja) tobyś strzelał spermą ze wszystkich otworów ciała? Bo nie kumam tego typu podejścia. Yamahę silent reklamował jakiś guitarist/producer którego za cholerę nie znam bo działał ze Snoopem i ogólnie w tych klimatach. Co nie zmienia faktu, że to zawodowy muzyk, którego świadomy wybór można chyba wziąć pod uwagę.

I odwal się od Gildenlowa, zajebisty koleś :)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: mayonesa pojebalo??
« Odpowiedź #88 21 Sty, 2009, 20:28:47 »
Robimy zakłady kiedy mayo znów pier*olnie podwyżki? :D :D :D

Mnie najbardziej razi, że oni w ogóle nie chcą robić customowych kształtów gitar na zamówienie (ta, pewnie by za to zainkasowali 15 000 zł, jak ktoś by ładnie, bardzo ładnie poprosił). My szaraki zdajemy się dla nich nieliczyć.

W mej opinii to faktycznie, jak ktoś wcześniej to ujął, rzemieślnicy, a nie lutnicy. Niemniej jednak w ogólnym rozrachunku wiosła robią dobre.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: mayonesa pojebalo??
« Odpowiedź #89 21 Sty, 2009, 21:04:18 »

Mnie najbardziej razi, że oni w ogóle nie chcą robić customowych kształtów gitar na zamówienie (ta, pewnie by za to zainkasowali 15 000 zł, jak ktoś by ładnie, bardzo ładnie poprosił). My szaraki zdajemy się dla nich nieliczyć.

taka ich linia marketingowa, co im zrobisz?

prawdopodobnie dlatego nie robia 2 wiosel miesiecznie jak reszta (poza 1 wyjatkiem) krajowych producentow

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: mayonesa pojebalo??
« Odpowiedź #90 21 Sty, 2009, 21:58:23 »
Ale sa ludzie którzy lubią takie kształty. Ja np pierdole CS fendera bo mie explorera nie zrobią ;)

Ja sie pytam co jest złego że rasmusy to reklamują? Bo sa popularni i komercyjni? Bo się sprzedają? W ogóle chyba najlepiej żeby mayones robił gitary tylko i wyłącznie dla undergrandowych zespolów blekowych o których nikt nigdy nie usłyszy. Bedzie wtedy tr00
Mayones to jest firma, a założeniem firmy oprócz produkcji jest zysk. Bez obrazy, ale Twoje podejscie brzmi troszkę na zasadzie podejścia dziecka które zobaczyło Mikołaja z petem w mordzie i walącego tanim alkoholem... Zderzenie z rzeczywistoscią?
No i przynajmniej taka reklama odciazy troszke pigmeja. To eliminuje tematy w stylu "na czym gra rasmus" :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: mayonesa pojebalo??
« Odpowiedź #91 21 Sty, 2009, 22:31:29 »
MrJ, cytując pewną wpływową osobę - "i co z tego?" :)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Odp: mayonesa pojebalo??
« Odpowiedź #92 22 Sty, 2009, 08:35:27 »
MrJ, cytując pewną wpływową osobę - "i co z tego?" :)
Ponawiam  pytanie "i co z tego?"

dla mnie takie roztrząsanie kogo mayo endorsuje a kogo nie to bezsensowna strata czasu. kup se jebaneza i bedziesz miał wiosło na którym nie grają rasmusy i tyle.

mayo sprzedaje koło 100 setiusów miesięcznie, a to raczej mało nie jest, biorąc pod uwagę że mają jeszcze inne modele gitar, no i  setius kosztuje niemało.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Odp: mayonesa pojebalo??
« Odpowiedź #93 22 Sty, 2009, 09:55:13 »
Po prostu dziwiło mnie (zaskoczyło? skonsternowało?) że taka firma jak Mayo szuka klientów wśród słuchaczy takiego zespołu jak Rasmus...

W końcu to muza gitarowa, a nie chóralna
Paczki z głów!

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: mayonesa pojebalo??
« Odpowiedź #94 22 Sty, 2009, 11:21:51 »
mayo sprzedaje koło 100 setiusów miesięcznie, a to raczej mało nie jest, biorąc pod uwagę że mają jeszcze inne modele gitar, no i  setius kosztuje niemało.

Skąd te dane?
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline pan mikos

  • Pr0
  • Wiadomości: 681
Odp: mayonesa pojebalo??
« Odpowiedź #95 22 Sty, 2009, 14:10:33 »
Po prostu dziwiło mnie (zaskoczyło? skonsternowało?) że taka firma jak Mayo szuka klientów wśród słuchaczy takiego zespołu jak Rasmus...

W końcu to muza gitarowa, a nie chóralna

Dokładnie.
Poza tym czasy pt. "tym klientom nie sprzedajemy" na całe szczęście już minęły.

Offline nickos

  • Gaduła
  • Wiadomości: 140
Odp: mayonesa pojebalo??
« Odpowiedź #96 22 Sty, 2009, 15:09:46 »
Nie rozumiem MRJ, jak dla mnie mayo w tej sytuacji nie robi nic złego, im więcej kapeli reklamuje mayo tym lepiej dla nich.

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: mayonesa pojebalo??
« Odpowiedź #97 22 Sty, 2009, 17:41:55 »
Cytuj
W końcu to muza gitarowa

Za dużo powiedziane :zuo:

a co, moze oni graja disco, albo hiphop?
Łe tej.

Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
Odp: mayonesa pojebalo??
« Odpowiedź #98 22 Sty, 2009, 17:42:59 »
Ciekawe, bo jakoś 4-stronicowe wrzucanie na Mayo dotyczyło w sporej  części właśnie spraw typu "kontaktowałem się z nimi i tego nie zrobią tamtego nie zrobią i jeszcze czego innego nie zrobią" - to jedno czy drugie? ::)

Wydaje mi się, że mikos miał na myśli "znane" zepsoły i ich członków, nie nas, pospólstwo :).
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.

Offline pan mikos

  • Pr0
  • Wiadomości: 681
Odp: mayonesa pojebalo??
« Odpowiedź #99 22 Sty, 2009, 19:23:14 »
PS2. Propozycja jako od autora zamieszania - każdy pozostaje przy swoim zdaniu i kończymy? Bo sensu już od dalszej dyskusji nie przybędzie...

No ok, to jest mój ostatni post ciągnący ten OT.

Sprostuje tylko "co miałem na myśli", odniosłem sie do fargmentu:

Po prostu dziwiło mnie (zaskoczyło? skonsternowało?) że taka firma jak Mayo szuka klientów wśród słuchaczy takiego zespołu jak Rasmus...

Czyli "jak słuchasz Rasmus to wypierdalaj", ja po prostu nie widze nic kompromitującego w takim NIEpodchodzeniu do klienta (tego szaraczka właśnie).

Z mojej strony tyle.