Autor Wątek: Ostatnio oglądane filmy  (Przeczytany 529429 razy)

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1450 13 Wrz, 2012, 18:57:25 »
Tak jak Ledger umarł po nakręceniu Batmana tak Ty umarłeś w moich oczach.
Why so serious?
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Darkened

  • Gaduła
  • Wiadomości: 146
  • Death Metal to styl życia.
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1451 13 Wrz, 2012, 22:05:56 »
Tak jak Ledger umarł po nakręceniu Batmana tak Ty umarłeś w moich oczach.
Why so serious?


Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1452 13 Wrz, 2012, 22:50:11 »
Najlepszy Joker to jest ten z Batman TAS oraz Arkham Asylum/City.


« Ostatnia zmiana: 13 Wrz, 2012, 22:53:34 wysłana przez Niedziak »
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline sogard

  • Gaduła
  • Wiadomości: 169
  • ciężej grubiej
    • Mixture
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1453 28 Wrz, 2012, 01:47:01 »

Jesteś Bogiem

Ciężko opisać jak bardzo gówniany jest to film. Strasznie się zawiodłem, bo słuchając rekomendacji Fokusa i Rahima miałem wrażenie że produkcja będzie co najmniej poprawna. Naprawdę, ciężko mi znaleźć jakiekolwiek plusy poza całkiem dobrą grą aktorską - ale to tyle. Reżyseria, produkcja, scenariusz - katastrofa i to nawet nie patrząc oczami zawiedzionego fana oczekującego wielkiego widowiska o pfk, bo kimś takim nie jestem. Lepiej sobie obejrzeć dokument o nich na youtubie.
NIE POLECAM z całego serca

obok sali samobójców to nawet nie leżało

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1454 28 Wrz, 2012, 08:45:39 »
Jesteś Bogiem
Jak wyżej, byłem wczoraj i bardzo się zawiodłem.
Suto wędlin kładź na chleb

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1455 28 Wrz, 2012, 08:52:52 »
Postanowiliśmy z żoną obejrzeć pare horrorów tudzież podobnych gatunkowo filmów i przerobiliśmy takie tytuły (piszę w kolejnosci jakie je ogladalismy):

The Loved Ones - film z 2009 (umknął chyba bo australijski), powiedziałbym, że bardziej thriller i poza główną postacią męską która ma cały czas taki sam wyraz twarzy i wygląda jak Hillary Swank w długich włosach, to film rozpierdala po całości, POLECAM - mega schizowaty thriller:)

The Shrine - to jest dopiero "rarytas"...3-ka amerykanów (2 dziennikarki i chłopak jednej z nich) jedzie do uwaga....POLSKI, do miejscowosci Kózki gdzie zaginął jakiś typ i odkrywają straszną tajemnicę...unikać z daleka, film rozpierdala pod wzgledem wymowy aktorów mówiących po polsku, najlepiej mówi wielki kapłan i jakieś dziecko, a tak to łamana polszczyzna z angielskim akcentem he he, w kazdym razie pointa filmu: jest klątwa i chuja i można na to poradzić dlatego trzeba zginąć...

The Woman - mocny film o rodzince w stanach, gdzie tatuś polujący w lesie odnajduje kobiete która żyła poza cywilizacją, postanawia ją pojmać i oczywiscie 'nauczyć manier, wychować itp.' dopóki....:D:D:D

o tyle o ile to film nie jest taki jednowymiarowy bo pojawiaja sie pewne kwestie społeczne.

podsumowując polecam filmy nr 1 i nr 3
« Ostatnia zmiana: 28 Wrz, 2012, 09:20:13 wysłana przez escape_artist »
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1456 28 Wrz, 2012, 10:45:49 »
ja mi się Jesteś Bogiem BARDZO podobało :/
ale ja jestem z Katowic :/
i always go full retard

Offline Darkened

  • Gaduła
  • Wiadomości: 146
  • Death Metal to styl życia.
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1457 28 Wrz, 2012, 13:18:00 »
I nie jesz mięsa.

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1458 28 Wrz, 2012, 13:27:56 »
ale ja jestem z Katowic :/

:(

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 868
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1459 28 Wrz, 2012, 14:53:54 »

The Shrine - to jest dopiero "rarytas"...3-ka amerykanów (2 dziennikarki i chłopak jednej z nich) jedzie do uwaga....POLSKI, do miejscowosci Kózki gdzie zaginął jakiś typ i odkrywają straszną tajemnicę...unikać z daleka, film rozpierdala pod wzgledem wymowy aktorów mówiących po polsku, najlepiej mówi wielki kapłan i jakieś dziecko, a tak to łamana polszczyzna z angielskim akcentem he he, w kazdym razie pointa filmu: jest klątwa i chuja i można na to poradzić dlatego trzeba zginąć...


  :D

Było kiedyś w "Filmiki...", ale wrzucam bo może ktoś nie widział albo nie pamięta...

A najfajniejsze, że ta "polska" wieś wygląda zupełnie jak amerykańska - takie same białe domki z listewek i tektury + typowo amerykańska suszarka do bielizny... 
« Ostatnia zmiana: 28 Wrz, 2012, 14:57:43 wysłana przez theremin »
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1460 28 Wrz, 2012, 15:05:39 »

  :D

Było kiedyś w "Filmiki...", ale wrzucam bo może ktoś nie widział albo nie pamięta...

A najfajniejsze, że ta "polska" wieś wygląda zupełnie jak amerykańska - takie same białe domki z listewek i tektury + typowo amerykańska suszarka do bielizny... 


he he, to fakt ze ta wies nie wyglada na polska, a ta wies w sumie na wschodzie kraju wiec Ci ksieza ubrani jak kapłani prawosławni to nawet trafne...wow...hame rykans did sth rajt.

||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 665
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1461 28 Wrz, 2012, 16:39:10 »
Hehe :)
Widzę, że temat tego filmu wraca jak bumerang. Chyba uznam się za przekonanego i obejrzę :)

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 868
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1462 29 Wrz, 2012, 00:16:30 »
he he, to fakt ze ta wies nie wyglada na polska, a ta wies w sumie na wschodzie kraju wiec Ci ksieza ubrani jak kapłani prawosławni to nawet trafne...

Raczej też słabo. Główny kapłan ubiorem przypomina bardziej katolickiego biskupa niż prawosławnego, a ci jego przyboczni tylko czapeczki mają przypominające te u prawosławnych... 
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

bandit112

  • Gość
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1463 29 Wrz, 2012, 12:16:07 »



Kolejne szablonowe amerykańskie chujostwo. Nie polecam, wyłączyłem po 20min bo czułem się jakbym oglądnął to już 1000000 razy.

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1464 29 Wrz, 2012, 13:19:41 »
wyłączyłem po 20min

a może właśnie wtedy miał nastąpić zwrot akcji o 180 stopni :D

bandit112

  • Gość
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1465 29 Wrz, 2012, 13:38:43 »
Wątpię :D To hamerica, odgrzewają kotlety od 2000r nonstop. :D

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 868
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1466 29 Wrz, 2012, 14:07:34 »
wyłączyłem po 20min

a może właśnie wtedy miał nastąpić zwrot akcji o 180 stopni :D

Znając tego typu dzieła prędzej spodziewałbym się obrotu akcji o 360 stopni....
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1467 29 Wrz, 2012, 22:34:38 »
dread 3d- takie se. do piwa i popkornu w sam raz

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1468 29 Wrz, 2012, 22:54:46 »
Dredd, a dread'y to ma Coin ;)

Dziś oglądnąłem Jason X. Kurwa, porażka większa niż Luntek i Gracjan Roztocki razem wzięci. Profanacja klasyki, tyle powiem!
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1469 29 Wrz, 2012, 23:52:24 »
ojtam

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1470 30 Wrz, 2012, 08:34:58 »
Wczora nocą:

Nieznajomi - The Strangers (2008).



Jak na człeka ze z deko zszarpanymi nerwami, to siada na banię, można się lekko okupkać z napięcia, historia prawdziwa, w sumie mogę polecić znudzonym życiem gospodyniom domowym :).

7/10

A także kolejne true story:
I że cię nie (d)opuszczę - The Vow (2012)



Pacz pan: masz kobitę swojego życia, wszystko jest po prostu pięknie, nagle bum! - traci pamięć i kompletnie nic nie kojarzy i nie pamięta, jesteś dla niej obcy...

7/10
Paczki z głów!

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1471 02 Paź, 2012, 23:17:28 »
Byłem dziś na Jesteś Bogiem i potwierdzam opinie Sogarda i Birthmarka, żadnej rewelacji nie ma. W domu na kompie można obejrzeć ale tych 16zł żałuję.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1472 05 Paź, 2012, 07:45:09 »
Paczajta, a Moja Siostra była i bardzo chwali że "świetne i koniecznie i..." Chociaż z drugiej strony chwaliła też "Salę samobójców", której ja nie tknąłem palcem, a Moja :love: jak obejrzała to powiedziała tylko "gupi-i-popierdulony" ;D

EDDESZRED:

Cytuj
Obczailiśmy z Młodym do połowy Jak wytresować smoka (2010). Ależ teraz te bajki to jest wypas!

Obczailim do końca. Spokojnie 7,5/10! Pełne 8siem zostawiamy dla ciągłego opadu kopary, 9 dla rewelacji, do której wracamy kilka razy, 10 - dotyk geniuszu/czysty geniusz.

Leci dzisiaj na TVN o 20ej. Jeśli ktoś nie ma alergii na animację (a znam takie osoby co to nie tykają niezależnie od faktycznej klasy filmu "bo to bajka" :facepalm: ) to niech siada i się przygotuje na dobrą zabawę. A jak ma dzieci to obowiązkowo ;D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Zelman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 277
  • http://trylionband.com
    • Trylion
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1473 05 Paź, 2012, 08:33:34 »
Trzynaste piętro (1999)



Rozkmina w stylu Matrixa / Mrocznego Miasta - mnie wkręciło od początku i do końca trzymało w napięciu.

9/10

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1474 07 Paź, 2012, 13:39:41 »
W końcu obejrzał ja prometeusza i jestem pozytywnie zaskoczony po tym nawale negatywów. Wizualnie jest prze. Fakt, niektórzy nie mieli miejsca na aktorstwo w tym filmie, widać że cholernie dużo wycięto na etapie montażu, ale i tak dla mnie na plus.