Autor Wątek: Ostatnio oglądane filmy  (Przeczytany 551065 razy)

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #700 22 Lis, 2010, 20:47:01 »
A dla mnie nawet ok. 2 godziny ładnie przeleciały. Hermiona może i nadal nie ma cycków ale i tak niezła dupa jest ;D

Co by nie pisać tępa rozrywka ale 7/10 może być

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #701 22 Lis, 2010, 23:12:49 »
Fargo

Dość stary, bo 96 rok, jest klimat, jest fajnie opowiedziana historia w której wszystko po drodze zaczyna się psuć, jest przemyślana intryga, czyli w zasadzie wszystko czego trzeba żeby film był fajny (no może oprócz Ellen Page ;) ). Scenariusze braci Coen strasznie przypadły mi do gustu, aż wstyd się przyznać że zainteresowałem się ich twórczością dopiero po obejrzeniu Incepcji..
Byłoby 10/10, ale aktorka grająca policjantkę wygląda jak postaci z podręczników do j. niemieckiego, zawsze mnie te podręczniki wkurzały.
9/10
Spoiler
« Ostatnia zmiana: 22 Lis, 2010, 23:14:59 wysłana przez terrormuzik »

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #702 22 Lis, 2010, 23:16:33 »
I concur!
Ach, i to zdecydowanie nie jest najlepszy skrinszot z tego filmu.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 969
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #703 23 Lis, 2010, 01:54:40 »
I Hermiona nadal nie ma cycków.
1/10
to pierdole nie będę oglądał :D

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #704 23 Lis, 2010, 02:12:52 »
nie skreślajcie cycków hermiony...
przed nami jeszcze jedna część!
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #705 23 Lis, 2010, 21:14:22 »
Oglądałem ostatnio Incepcje. Cóż rzec, ot fajny film z ciekawą fabułą i efektami. Nic pozatym. Trochę się zawiodłem szczerze mówiąc. Po tym całym szumie w sieci spodziewałem się jakiegoś jebnięcia, czegoś bardziej "in your face".
Shutter Island było lepsze ;)
Incepcji daję 7/10.

Dzisiaj oglądałem Mr. Nobody. Tutaj jest jebnięcie. Zakręcony niczym Donnie Darko, po obejrzeniu zostaje na twarzy ulubione "wtf?!". Fabułą może przypominać Efekt Motyla. Co brał reżyser, nie mam pojęcia ale ten film jest jebnięty :) 8/10

No i największe jebnięcie ostatnio oglądanych filmów: Zielona Mila - ten film jest mega, absolutny klasyk. Wycisnął ze mnie łzy w pewnych momentach.
10/10
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #706 24 Lis, 2010, 03:37:48 »
Shutter Island było lepsze ;)

zastanawia mnie jedynie w czyim tyłku trzymałeś głowę kiedy oglądałeś te dwa...
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #707 24 Lis, 2010, 10:28:18 »
w Twoim
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 969
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #708 24 Lis, 2010, 19:46:44 »
Harry Potter 7
Wynudziłem się niesamowicie, łażą, gadają, smęcą, nuda, ani się pośmiać ani nic, no może była jedna śmieszna scena jak ubili takiego małego stworka z ryjkiem podobnym do putina, a poter ze łzami w oczach "chcę go pochować jak należy", a potem wziął łopatę wykopał dziurę w piachu i sru potworka do piachu. I Hermiona nie ma cycków, prawie.
2/10
Batman Under the Red Hood 
Nieźle wykonana animacja, całkiem ciekawa historia, moim zdaniem bardzo dobrze opowiedziana. Porządna kreska i klimat.
7/10
Superman, Batman, Apocalypse
Po obejrzeniu Under the Red Hood postanowiłem zobaczyć kolejną tegoroczną animację z gackowatym w roli głównej. Niestety do filmu przyplątał się jeden z najbardziej ciotowatych, pizdowatych bohaterów komiksów Superman. W filmie pojawiają się jeszcze inne postacie jakaś babeczka w majtach powyżej bioder w gwiazdki niejaka Wonderwomen, jakiś  kolo z łbem co wygląda jak wiadro o ksywce Doomsday czy coś oraz kuzynka chłoptasia w czerwonej pelerynie i gaciach. W historii mieszają się klimaty, jakieś przeskoki między wymiarami, jakieś spięcia pomiędzy bohaterami. Dla mnie zamęt i odpadki, jak piątkowe mielone w Spolem. Kreska moim zdaniem porządna.
3/10 

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #709 26 Lis, 2010, 13:03:50 »
12 Angry Men - w istocie dość ciekawy film. Całość akcji zmieszczona została w przeciągu półtorej godziny i w jednym pokoju, w którym dwunastu ludzi dyskutuje o przeszłości i przyszłości jednego czarnoskórego obywatela ze slumsów. Opowieść o uprzedzeniach i naiwności, i swego rodzaju bohaterstwie i przyjmowaniu odpowiedzialności. Nawet spoko.
Alien - oczywiście jedynki nie obejrzałem, bo nie dałem jak zwykle rady. Druga i trzecia część mi się podobały, były całkiem spoko. Czwarta gorzej, przesadzili imo nieco, choć w sumie fabularnie trzyma się to kupy, to jednak oglądanie rozpierdalającej wszystko co się rusza sigurni nie jest takie ciekawe jak oglądanie bezradnej sigurni.
Alien vs. Predator - w porównaniu z Alienami czy Predatorem jest raczej słaby. I koncept na którym oparli całą fabułę też nieźle jest posrany (w sensie negatywnym). Niemniej można sobie popatrzeć jak się obcaki z predatorami zabijają.
American Psycho - kurwa.
Cracks - fajne filmiwo z Evą Green, bardzo ładne przede wszystkiem, ładnie napisane, bardzo ładnie zagrane i uzupełnione ładną muzyką. Bardzo spoko.
Following - ciekawa brejnfakowa historia.
Full Metal Jacket - born to kill i dualizm człowieczeństwa.
In Bruges - nieźle posrana historia, do tego, mimo że to nie komedia, śmiałem się cały czas do rozpuku (aż się rozpuknąłem). Jak mi ktoś kiedyś powie że narzeczony Curuś jest be, to go kopnę.
Predator - no generalnie bardzo spoko. Nieco bawią miejscami efekty specjalne sprzed 25 lat, ale bardzo fajnie zbudowany nastrój.
The Mist - spoko film. Piszę, bo pewnie mało kto oglądał. Oparta o książkę Kinga opowieść o grupie hamerykanów szukających w sklepie schronienia przed dziwaczną mgłą i chowającymi się w niej okropnościami. O ile napięcie i interakcje między ludźmi oraz ich tok rozumowania (lub nierozumowania) są przedstawione bardzo fajnie, to dla mnie smutną niespodzianką było bardzo słabe wytłumaczenie przyczyn całego zajścia. No i wielki plus za super koniec.
Predators - też spoko.
Ravenous - średnio mie siem podobało.
Secretary - również bardzo fajny, odjechany film.
Social Network - nawet daje radę.
Solitary Man - bardzo fajny film.
SWAT - hehe, całkiem śmieszny film o policji. Im dalej biegnie czasomierz, tym bardziej absurdalny się robi. Ale plus za samjułela.
« Ostatnia zmiana: 26 Lis, 2010, 13:06:12 wysłana przez Tolein »
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #710 26 Lis, 2010, 18:05:49 »
Eat Pray Love (2010) -że niby hit kobjecy na podstawie bezselerowej xionszki.

Kobiece kino. Żeby oddać co cesarskie pani Roberts - dała kilka popisów aktorstwa, nie powiem. Ale troszki wszystko chyba za amerykanckie... IMO główną rolę Julii ukradł dla filmu Richard Jenkins (Richard z Texasu), niczym Han Solo - Lukowi...

6,5/10

(dla kobiet 10/10):
Spoiler
« Ostatnia zmiana: 26 Lis, 2010, 18:12:46 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #711 26 Lis, 2010, 19:30:28 »
Dzisiaj oglądałem Mr. Nobody. Tutaj jest jebnięcie. Zakręcony niczym Donnie Darko, po obejrzeniu zostaje na twarzy ulubione "wtf?!". Fabułą może przypominać Efekt Motyla. Co brał reżyser, nie mam pojęcia ale ten film jest jebnięty :) 8/10
Donie Darko przy tym filmie wypada słabiutko, zresztą ogólnie jest słaby :). Mr Nobody mnie rozwaliło, wszystkie aluzje, gdybania, retrospekcje- to lubię :). Film owszem jebnięty, ale w pozytywnym sensie, jakbym miał go na dvd to postawiłbym go między efektem motyla i primerem, zostawiając między nimi spory odstęp
10/10

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #712 26 Lis, 2010, 19:55:52 »

Donie Darko przy tym filmie wypada słabiutko, zresztą ogólnie jest słaby :)
Bluźnisz :D
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #713 26 Lis, 2010, 19:58:34 »
12 Angry Men - w istocie dość ciekawy film. Całość akcji zmieszczona została w przeciągu półtorej godziny i w jednym pokoju, w którym dwunastu ludzi dyskutuje o przeszłości i przyszłości jednego czarnoskórego obywatela ze slumsów. Opowieść o uprzedzeniach i naiwności, i swego rodzaju bohaterstwie i przyjmowaniu odpowiedzialności. Nawet spoko.
No bez jaj! Jak dobrze pamiętam wyglądał na zwykłego białasa - co najwyżej włocha!
Ssiecie.

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #714 26 Lis, 2010, 21:39:51 »
Ej, siriusli nie widziałem typa in question na oczy. Może się przewijał gdzieś tam na początku, ale na początku filmu nie bardzo byłem skupiony (grałem w sapera) i mogłem przegapić, a z kolei zasugerowałem się jakąś recenzją/plotem wyczytaną/ym na imdb i tym co mówili sami angry men.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #715 27 Lis, 2010, 10:11:18 »
Z nowości - NIEPOWSTRZYMANY http://www.filmweb.pl/film/Niepowstrzymany-2010-443610

Plusy - podstarzały Denzel ( ;) ) oraz cała początkowa sekwencja co, jak i dlaczego się potem stało. Ogólna realizacja - także. Widać warsztat Tony Scotta, dbałość o szczegóły itp. I sceny z "żywym" pociągiem.

Minusy - oparte na faktach, ale nie wiem ile w tym faktów a ile fikcji. No i tam gdzie powinno być najbardziej dramatycznie, czyli pod koniec, całość troszkę oklapuje... nie wiem czemu, ale największe napięcie czułem gdzieś przy... nie, nie spodniach ;D ale właśnie na początku i w środku filmu. I sceny z "komputerowym" pociągiem.

Ogólnie - idealny film na popołudnie jeśli ktoś nie preferuje ani rąbanki ani bajek ani eroto ;)

Ocena... 6?7?/10 Niżej raczej nie, wyżej chyba też.

Nie-nowości - ESKPERYMENT SS (czyli po polsku OUTPOST :facepalm: ) http://www.filmweb.pl/film/Eksperyment+SS-2007-392224

Dziwny film... coś dla amatorów nazi-thrillerów. Plusy dla (jakżeby inaczej? ;) ) Raya Stevensona i ogólnego konceptu. I dla tego filmiku w środku który jest puszczany z projektora - jak ja lubię takie psychopatyczne animacje! :P Minusy - trochę dziur logicznych, np. nazi-macho-boye raz lezą jak najbardziej prymitywne zombie, a innym śmig- i już ich nie ma (albo są). Trochę konsekwencji...

Dla fanów - 8/10. Dla nie-fanów 6/10.

Zabieram się od dłuższego czasu do nieco podobnego "Bunkra SS" (w oryginale po prostu "Bunker") http://www.filmweb.pl/film/Bunkier+SS-2001-33289 ale nigdy nie ma czasu ani okazji...
« Ostatnia zmiana: 28 Lis, 2010, 09:45:18 wysłana przez MrJ »
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Zbir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 320
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #716 27 Lis, 2010, 17:58:37 »
Once - nowoczesny irlandzki "musical". Brzmi to niezachęcająco - ale jak dla mnie historia i przede wszystkim "chora" muzyka z genialnymi tekstami rox.
Once OST - 02 - If You Want Me
Kawał niezłego mułu nasączonego EMOcjami :P

MRj - ten bunkier ss to jakaś totalna porażka :P

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #717 28 Lis, 2010, 22:18:29 »


Beznadziejny. Trzymajcie się z daleko. Może i zaczyna się w miarę ok ale z minuty na minute jest gorzej. 1/10 bo jednak widziałem gorsze filmy ;D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #718 02 Gru, 2010, 15:58:46 »
"Różyczka" (2010), reż. Jan Kidawa-Błoński





10(11)/10 :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

Spoiler
Paczki z głów!

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #719 04 Gru, 2010, 22:46:52 »
Once - nowoczesny irlandzki "musical". Brzmi to niezachęcająco - ale jak dla mnie historia i przede wszystkim "chora" muzyka z genialnymi tekstami rox.
Once OST - 02 - If You Want Me
Kawał niezłego mułu nasączonego EMOcjami :P
hm, to bardziej "film muzyczny" niż musical ;) nie każdemu przypadnie do gustu, ale mnie urzekł (nie cierpię musicali ;) )

ed.: http://w946.wrzuta.pl/audio/aJwn71h3AD3/04_when_your_mind_s_made_up
« Ostatnia zmiana: 04 Gru, 2010, 22:54:28 wysłana przez Wybielacz666 »
do widzenia.

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #720 06 Gru, 2010, 00:05:04 »
Once - nowoczesny irlandzki "musical". Brzmi to niezachęcająco - ale jak dla mnie historia i przede wszystkim "chora" muzyka z genialnymi tekstami rox.
Once OST - 02 - If You Want Me
Kawał niezłego mułu nasączonego EMOcjami :P
hm, to bardziej "film muzyczny" niż musical ;) nie każdemu przypadnie do gustu, ale mnie urzekł (nie cierpię musicali ;) )

ed.: http://w946.wrzuta.pl/audio/aJwn71h3AD3/04_when_your_mind_s_made_up
Ooo widziałem :) Bardzo dobrze mi się to oglądało, jak i słuchało. Też bardziej bym to nazwał filmem muzycznym. Przez musical rozumiem film, w którym historia jest opowiadana i/lub dialogi są prowadzone w formie piosenek. Jak w "Sweeney Todd" Burtona (zajebisty swoją drogą i całkiem niegejowy musical;)).

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #721 10 Gru, 2010, 16:08:02 »
Zakładnik / Collateral (2004) - puściło ostatnio w telewizorze.



Zawsze mie ten film wciąga, szczególnie sceny walki, ujęcia kamery i podskórny klimat (np. w jazz club...)

8/10 :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
« Ostatnia zmiana: 10 Gru, 2010, 16:09:38 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
    • Toughest Firefighter Alive
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #722 11 Gru, 2010, 00:48:21 »
The Town - czyli u nas miasto złodziei...
Polecam, dam tak 7/10. Dobre kino i tyle.

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #723 11 Gru, 2010, 09:56:14 »
Revolver

nie wiem co więcej powiedzieć
po prostu czuję, że na tej pozycji zakończę swoją przygodę z filmem
usunę wszystkie pozostałe pozycje z dysku
po czym wezmę się wreszcie za coś kreatywnego
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #724 11 Gru, 2010, 10:14:56 »
Zakładnik / Collateral (2004) - puściło ostatnio w telewizorze.

( Obraz usunięty.)

Zawsze mie ten film wciąga, szczególnie sceny walki, ujęcia kamery i podskórny klimat (np. w jazz club...)

8/10 :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

Heh, puszczali to w Polsacie ostatnio i sobie ściągnąłem na próbę. Ale puszczam już 3 raz i zasypiam przy tym :P