Autor Wątek: Filmiki [Te głupje i mondre]  (Przeczytany 720120 razy)

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Cytuj
CLOCKWORK CITY, 3DS Max Animation
Niezły towar musiał być na mieście, jeśli pan projektant wpadł na coś równie bezsensownego. Obstawiam pochodne fenylopropylanu.
Może autor ma problemy z trzymaniem kału i potrzebne mu jest miasto, które w razie czego umożliwi mu odpowiednio szybki powrót do domciu zanim popuści :D ?
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 777
Chłopcy, to jak z modo, projekty pokazujo horyzont, a życie weryfikuje i na następny sezon ulica nosi. Pamiętam, jak zobaczyłem przeźroczysty strój w ekranizacji Łowcy Androidów (82' rok!!!), a parę lat później jego drugie-trzecie pochodne się przyjęły.

Spoiler

Dokładnie dziś za dnia myślałem o tej idei! Miasto tylko dla pieszych, zero korków, smrodu i tego nieustającego, pierdolonego szumu za oknem (sprawdźcie, mieszczuchy!).
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
projekty pokazujo horyzont
To konkretnie pokazuje brak wyobraźni projektanta, chyba że to jego 8-letnia córka zaprojektowała, wtedy szacun.
Np, załóżmy, że chcesz sobie zjeść banana w takim "mieście". W tym celu idziesz do sklepu po banana i się okazuje, że:
a) nie ma bananów, bo nie miał kto ich przetransportować
b) są banany, ale kg kosztuje $2,500, bo kurwa ktoś musiał z narażeniem życia nałapać murzynów na sawannie, żeby oni to potem nosili w takich koszykach z plecionki na łbie, bo samochody, to jednak nie tego. 

Cytuj
Miasto tylko dla pieszych, zero korków, smrodu i tego nieustającego, pierdolonego szumu za oknem

Taki wynalazek już jest - nazywa się "wieś" i jest bardzo spoko, jeśli ktoś lubi spokój i ciszę, ew. odgłosy kumkania żab, wycia psów przy budzie itp, co tez jest czasem maksymalnie wkurwiające.

Natomiast wynalazek "miasto" powstał do innych celów i owszem ma tam może jakieś swoje minusy, ale trzeba uważać żeby nie przesłaniały plusów, że sparafrazuję klasyka.
« Ostatnia zmiana: 17 Sie, 2011, 01:04:49 wysłana przez wrobelsparrow »

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Cytuj
Pamiętam, jak zobaczyłem przeźroczysty strój w ekranizacji Łowcy Androidów (82' rok!!!), a parę lat później jego drugie-trzecie pochodne się przyjęły.
Nie pogniewałbym się, jakby wdrożyli też latające samochody ;D
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 777
Panie mieszczuch (ten z grzywko)! ;) Wszystko się zgadza, ALE :D:

- nie pogniewałbym się na koniec tej dekady za wydzieloną jedną taką strefę w danym mieście, to tak na początek
- jako idea mnie cieszy, a sprawy techniczne, czyli potrawa pt. diabieł-w-szczegółach zawsze psuje miły nastrój
- mie tam naturalne odgłosy nie przeszkadzają, a zwłaszcza ciumciania i ciupciania :D
- wsi nie jest spokojna i wesoła anymore, mentalność tych niedobitków skutecznie odstrasza mnie od tego pomysłu dłuższego niż 3 dni odwiedzin u babci.
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
nie pogniewałbym się na koniec tej dekady za wydzieloną jedną taką strefę w danym mieście, to tak na początek

Nie chcę Cię wkurwiać na noc, ale takie rzeczy tez już zapobiegawczo wymyślono, nazywają się "centrum/starówka/deptak", tudzież "park/tereny zielone/pagórki leśne"

I proszę mnie od mieszczuchów nie wyzywać, gdyż uwielbiam się zaczaić na maślaka z kozikiem po wielogodzinnych podchodach, wsadzić świni patyka w te dziurki od nosa, i taplać się w rzece/jeziorze, odebrać poród koźląt osobiście etc. Serio, mogę tak miesiącami.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 777
Cytuj
nie pogniewałbym się na koniec tej dekady za wydzieloną jedną taką strefę w danym mieście, to tak na początek

Nie chcę Cię wkurwiać na noc, ale takie rzeczy tez już zapobiegawczo wymyślono, nazywają się "centrum/starówka/deptak", tudzież "park/tereny zielone/pagórki leśne"

Ha! Mam Cię! (ang. owned :D) Jednak lata kółka szachowego dały efekty - przewiedziałem to i właśnie ten diabeł to w tym, żeby mie się obracało :D.
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Ale po chuj ma się to obracać (dobra, z litości nie będe się wymandrzał na aspektem technicznym)? Strata czasu na czekanie aż się obróci = się pewnie czasowi dotarcia bez kręcenia.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 777
Aspekt techniczny uznajmy na wstydliwy (co jak na przykład zacznie skrzypieć po deszczu? ;)), za to mamy codzienne, ba! wielocodzienne doświadczenie teorii względności! ;D. Bym nie czekał, tylko lazł, a cel by sam nadciągał. Piękne. Niby liżesz cipkie, kobita tylko leży - a, pacz pan, dochodzi!
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
Bym nie czekał, tylko lazł, a cel by sam nadciągał
Albo by się oddalał, jakbyś odbywał trasę A>B>A, albo A>B>C>D np., czyli nachuj z takim wynalazkiem.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 777
Facet nam tylko wizję roztoczył i coś wspominał, że kwestia minut i znów się przybliża. Doceniam to: raz, że częściej mam głupsze pomysły, dwa: przynajmniej posiedzimy, pogadamy w męskim towarzystwie, a tak byśmy nie wiedzieli co z rencami zrobić, jak trzeba trzymać na korłdrze :P.
Paczki z głów!

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 777
Wró-bell & bojs - jeszcze wczorajszej nocy miałem zaraz wizję, ale już wstydziłem się logować :).
I tak: wychodzisz z domu i czas poświęcony w tradycyjnym świecie na stanie w korku/na przystanku poświęcasz na czekanie, aż podjedzie praca. Podjeżdża - wchodzisz. Po pracy: wychodzisz, stajesz i czekasz, aż podjedzie kwartał, gdzie mieszka kochanka. Po kochance wychodzisz i odpalasz papieroska, czekając spokojnie, aż podjedzie hawira. Tym sposobem się nie nachodzisz, a sprawy załatwione :D.
Paczki z głów!

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Co za ziom! 4:56 w szczególności - must see! Reszta filmików też w pytę, chyba ćwiczył.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Kiedyś jak testował jakiegoś barytona/krótkoskalowy bass 6 zaczął na nim grać motyw se Spidermana... :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 870
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Wróbel podsumował to wtedy, ze koleś jest narcyzem...
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
I dalej to podtrzymuję :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 777
Na dzieci w większości za młodzi jesteście (Ty, mniejszość, Ty już wiesz co :D), ale w wakacje laski są chętne, a prezerwatywy przytarte od piasku albo dziurawe od śledzi do namiotu, więc może Wam się nagle przydać:

Paczki z głów!

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Granie drum coverów Decapitated w szpilkach na koturnie... (Swoją drogą chciałbym to zobaczyć w wersji no outfit)
Endżoj.
http://www.youtube.com/watch?v=DEBmZ6maVhE&feature=player_embedded#!
Lubię to!
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Bardzo zręcznie macha tymi pałami. Wogóle, dlaczego tak niewiele metalowych laś się ubiera i stylizuje w ten sposób? ;X

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Bo by wyglądały jak kurwy?
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Dopóki Twoja dziewczyna, żona, siostra lub mama tak nie wygląda, to nie powinieneś się tym przejmować :D
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Nie ma czegoś takiego jak "wygląd kurwy", to takie pierdolenie zawistnych grubych bab.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
Nie ma czegoś takiego jak "wygląd kurwy"
Właśnie! Słynny piosenkarz Michał Szpak, wygląda dlatego wg mnie jak spocony latynoski maczo, a nie jak ta, no...