Autor Wątek: Kącik humoru wujka purpla ;-) [jeden dowcip w poście!]  (Przeczytany 659732 razy)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Szczyt egocentryzmu..? Chociaż, nie, to zbyt hardkorowe. ;)

Zatem coś innego.

Po seksie chłopak mówi do dziewczyny:
- Gdybym wiedział, że jesteś dziewicą, to byłbym delikatniejszy.
- Gdybym wiedziała, że Ci stanie to bym zdjęła rajstopy.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Rolnik i jego żona leżeli sobie w łóżku. Ona szydełkowała, on czytał gazete. W pewnej chwili odłożył gazetę i spytał:
- Wiedziałaś, że ludzie to jedyny gatunek, którego samice są w stanie odczuwać orgazm?
Żona uśmiechnęła się zachęcająco i spytała:
- Naprawdę? Udowodnisz?...
Rolnik odpowiedział:
- Jeśli chcesz... - po czym wstał z łóżka i poszedł gdzieś. Wraca po 30 minutach i mówi:
- No więc krowa i owca na pewno nie mogą, natomiast świnia kwiczała w taki sposób, że nie jestem pewien

Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
« Ostatnia zmiana: 08 Mar, 2010, 00:03:42 wysłana przez Martens_emenems »
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Robocop trafił do więzienia. Akurat brał prysznić, gdy z dłoni wyslizgnęło mu się mydło. Schyla się po nie i nagle...

"Wykryto nowe urządzenie"
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
wiem ze miały być kawały ale nie mogłem się powstrzymać :D

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
dlaczego kobiecie jest zawsze zimno?

bo ma rozdarty kożuch

jebłem :D
Łe tej.

Offline Mihau

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 25
Ilu murzynów potrzeba do umycia kibla?
.. 0 , to zadanie dla kobiet.

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
Dzieciom w szkole zorganizowano kalambury z tematem przewodnim Beethoven. Zadaniem dziecka, było narysowanie obrazka na tablicy, a pozostałem miały odgadnąć o jakie dzieło chodzi.
Pierwszy do tablicy przyszedł Krzyś.
Rysuje księżyc.
No to zaraz zgłosiło się jakieś dziecko i mówi: "Sonata Księżycowa".
Pani pochwaliła Krzysia za dobry pomysł i poprosiła Kasię do tablicy.
No to Kasia dzielnie idzie do tablicy i rysuje pastorał.
Po chwili pada odpowiedz z sali: "Symfonia pastoralna".
Pani znowu bardzo pochwaliła Kasię i poprosiła do tablicy Jasia.
Jaś podchodzi do tablicy, myśli, myśli - rysuje na tablicy chuja.
Dzieci zmieszane, nauczycielka jeszcze bardziej, pyta Jasia:
-No Jasiu! Jak tak można! Co to ma znaczyć?
Na co Jaś odpowiada:
-No jak to, co to ma znaczyć! "Dla Elizy"!

Offline Mihau

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 25
Dlaczego kobiety mają dwie dziury tak blisko siebe?
-żeby można było je chwytać jak sześciopak.

Offline maślak

  • Pr0
  • Wiadomości: 620
    • lowtide
Co by było gdyby Adam nie zaopiekował się Ewą?
Przygarnąłby inne zwierzątko ;)

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Dlaczego perkusiści nie chorują na AIDS?

Bo wirus HIV też ma swój honor!

Offline Mihau

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 25
Jak sprawdza się wypoziomowanie sceny?
-Patrząc czy perkusiście prosto cieknie ślina.

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Dwa ostatnie +100 pkt. XD Jak z życia wzięte.

"Perkusista : Już nie techniczny, a jeszcze nie muzyk"

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Ilu gitarzystów potrzeba do wymiany żarówki?
- 5. Jeden wykręca żarówkę, a każdy z pozostalych mówi, że potrafi zrobić to lepiej.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Ilu gitarzystów potrzeba do wymiany żarówki?
- 5. Jeden wykręca żarówkę, a każdy z pozostalych mówi, że potrafi zrobić to lepiej.
reszta mówi, że stare lampy były lepsze ;)
do widzenia.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
co robi gitarzysta kiedy reszta zespołu mówi że nie stroi?
Pogłaśnia się :headbang:
Spoiler

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Rozmawiają dwaj kumple z roboty:
- Franek, dlaczego szef jest na ciebie zły od tygodnia?
- Tydzień temu była impreza w biurze, szef wzniósł toast "Niech żyją pracownicy".
A ja zapytałem:
- Tak? A z czego?
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Mihau

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 25
Z testu IQ, po odczytywaniu wyników wychodzą uczestnicy. Jako że wyniki ogłaszane były począwszy od najwyższych, to pierwsze dwie osoby wychodząc dyskutują o zimnej fuzji, co zdawałoby się być normalne-  w końcu elita. Później wychodzi trójka mężczyzn, ci zaś dyskutują o robotyce. Wszyscy opuścili już, sale prowadząc coraz mniej skomplikowane dyskusje. Ostatni wyszli dwaj mężczyźni, jeden z nich zamknął drzwi i rzekł do drugiego "TY! JAKIE MASZ BLACHY!?"

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Nie do końca jest to dowcip (i zdaję sobie sprawę z tego, że nie wpasuję się w wasz kanon zajebistych żartów o perkusistach :P) ale wrzucę to tu, bo tu najlepiej chyba wpasuje:

W jednym serwisie socjalnewsowym pojawiło się ciekawe wyliczenie odnoszące się do ilości informacji genetycznych zawartych w jednej ludzkiej komórce - co ciekawie przeniesiono na kwestie seksualno-rozrodcze człowieka.
Otóż wyliczono, że jedna ludzka komórka zawiera 75 MB informacji genetycznych - stad wiadomo, że jeden plemnik, niosący tylko połowę materiału genetycznego, posiada tych informacji 37,5 MB.
1 mililitr spermy to 100 milionów plemników - podczas 5-sekundowego wytrysku uwalniane jest ok. 2,25 ml spermy, co pozwala na obliczenie przepustowości danych męskiego penisa: (37,5 MB x 100 M x 2,25)/5 = 1609,32 terabajtów na sekundę. Stąd autor doszedł do wniosku, jakim to niezwykłym tworem jest żeńskie jajeczko - jest ono mianowicie zdolne wytrzymywać ataki DDoS o objętości większej niż 1,57 pentabajtów na sekundę - przy tym przepuści tylko jeden pakiet danych.

A te fakty przemawiają za tym, że można je określić jako najlepszy hardware'owy firewall na świecie! I konkluzja: Ten jeden jedyny pakiet, który system przepuści, zawiesi cały system na 9 miesięcy.

- - -

Obiecuję, następny będzie o perkusistach
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
od niedawna mamy na szerszą skalę do czynienia z internetem przez światłowód, kolejnym krokiem mógłby być internet przez penisa :P

Offline Mihau

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 25
Stoi pedofil przed szkołą, czeka na dzieci. Słychać dzwonek- dzieci wybiegają, zatem podchodzi do jednej dziewczynki i zagaduje:
-"Hej dziewczynko, chciałabyś pójść na pączka?"
Ta patrzy na niego wielkimi oczyma i pyta:
-"A jak to jest "na pączka""?

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Pewien wokalista był znudzony śpiewaniem, a że całe życie marzył o grze na gitarze...
Wybrał się więc do lekarza, porozmawiać o swoich marzeniach. Jak szybko się dowiedział, z takim mózgiem, nie miał na granie na gitarze większych szans. Jak się jednak okazało, istaniała szansa dla niego - ryzykowny zabieg, który mógł dać mu szansę na granie na gitarze, kosztem usunięcia 25% mózgu. Wokalista jednak nie dał się odstraszyć byle czym i zdecydował się na zabieg.
Po wybudzeniu ze śpiączki rozpoczęło się jego drugie życie, życie wirtuoza gitary. I wszystko byłoby pięknie, gdyby nie dalsza chęć eksperymentowania, połączona z problemami z zakupem grubych strun do jego siódemki. Postanowił więc przerzucić się na bass. Jako że kiepsko mu szło, skierował swoje kroki do tego samego lekarza. Lekarz znalazł rozwiązanie, którym miało być wycięcie kolejnych 25% mózgu, nie chciał się jednak podjąć tak ryzykownej operacji. Redukcja mózgu do 75% była niebezpieczna, redukcja do 50% niemal na pewno musiała skończyć się tragicznie. Naszemu bohaterowi udało się jednak przekonać lekarza do zabiegu.
Jakoś czas po operacji, nasz bohater wybudza się ze śpiączki. Lekarz od razu jął mu tłumaczyć, że niestety, tak jak podejrzewał, zabieg się nie powiódł i musieli mu usunąć ponad 90% tkanki mózgowej.
On jednak się tym nie przejmował, zamiast tego jął płakać na cały głos: "GDZIE SĄ MOJE PAŁECZKI?!"
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Pewien Żyd żył całe życie w skrajnym ubóstwie. Był bezdomny, często głodował, nie miał żony, dzieci, rodzina się go wyrzekła. Jednak pewnego dnia los się do niego uśmiechnął i wygrał na loterii 10mln$. Szczęśliwy pobiegł od razu do sklepu, gdzie kupił zajebiste buty, zajebiste skarpetki, najbardziej ekskluzywne spodnie, takąż samą koszulę, zamszową i jedwabną marynarkę, krawat z kaszmiru, diamentowe spinki, eleganckie palto i dla dopełnienia stylu - cool kapelusik.

Wyszedł na ulicę, i JEB! pierdolnął w niego autobus.

Mosiek jest pod bramami nieba i się żali: Jahwe, czemu tak sie stało? Całe życie biedowałem, ale wysłuchałeś mych modlitw i dałeś mi wygrać 10 milionów dolarów, a potem mnie zabijasz. Czemu?

Bóg na to:
- Aj waj Mojsze, ty wiesz co? Ja cie po prostu w tym ubraniu nie poznałem.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Mihau

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 25
Żydowi zmarła żona, chciał zatem zamówić w gazecie nekrolog. Udał się do redakcji i pyta ile go to będzie kosztowało, pracująca tam kobieta mówi mu:
"Za 30 słów zapłaci Pan 20 zł, za 40 .... (itd) ale mamy w tym tygodniu taką promocję- za pięć słów zapłaciłby Pan 3 zł"
Żydowi bardzo odpowiadała ta opcja i o nią poprosił. Spytany o treść zastanowił się i powiedział:
-proszę napisać "zmarła żona Julita"
-to tylko trzy słowa, ma Pan pięć do dyspozycji, nie chciałby Pan czegoś dodać?
Żyd zastanowił się poważnie i po chwili odrzekł:
-zatem proszę dopisać "sprzedam Opla"

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Vertigo... :facepalm:
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .