Autor Wątek: Trudny współlokator - jeśli nie zabić, to co?  (Przeczytany 30252 razy)

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Zapraszam wszystkich na imprezę w marcu
to uważaj żebyś i Ty po tej imprezie nie musiał dzwonić do Mamy, przemyśl to jeszcze raz ;)

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
ok, w marcu jedziemy do Gdańska na impreze!
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline hofiman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 409
Zajebioza,banjo!
gratulacje z okazji pozbycia sie bakterii : D
mój pies,jest spoko i wie o co chodzi,mówi elo mojej mamie zawsze gdy wychodzi.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
ale osiemnastka?

Może być i osiemnastka, byle staro nie wyglądała! ;)

Gratzy, meeen! Masz tak z +1 do lansu i +5 do życiowego skilla.
Paczki z głów!

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
( Obraz usunięty.)

Nie było co nagrywać. Porozmawialiśmy sobie trochę, koleś zmiękł przy właścicielu najwidoczniej, bo jak tylko ten wyszedł to powiedział  "pogadamy jutro", po czym zza ściany można było słyszeć płakanie jak dzwonił do "mamuśki" jak to on nazywa. Poważnie, nie zmyślam. 21-letni, wysoki na 190cm i ważący 95kg facet się rozpłakał, bo ktoś mu powiedział jaki naprawdę jest. I dzwonił do mamy. Rzeczywiście koniec imprezy. Będziemy wolni w okolicach końca lutego, a być może wcześniej.

Dzięki za wsparcie, uwielbiam was. Zapraszam wszystkich na imprezę w marcu.

A teraz wracam do czyhania z aparatem na jego łzy szczęścia z powodu nowej kawalerki.

Zrobiłeś to jak prawdziwy gej  :-*
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Albo dżedaj - zniszczył go psychicznie!
Paczki z głów!

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Albo dżedaj - zniszczył go psychicznie!

E tam. Wyruchał go miękką pytką :)
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Ważcie słowa - sprawiam, że mężczyźni płaczą.

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Mondo wiedział, jak doprowadzić dorosłego mężczyznę do płaczu.

8)

Ile kosztuje bilet do Gdańska? :)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Z Warszawy jakieś 36zł z tego co pamiętam :)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Bezcenne, kurwa, meeen... Jam mu rękę ściskał, a i misia robilim! (czy to znaczy, że MOC przeszła tez na mnie? ;D)
Paczki z głów!

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
eeeee, nie ma takiego bicia

Offline stopamotyla33

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 0
hej. Też mam problem ze współlokatorem. Ja z kolezanką mieszkam w jednym pokoju kolega w drugim, i z kolegą własnie problem. Chodzi o to że on strasznie dużo pije. W ogóle nie wiem kiedy jest trzeźwy. Cały ostatni weekend był pijany i jeszcze jest mimo że już poniedziałek wieczór. Nie wiem trochę jak mam mu powiedzieć że ma sie wyprowadzić. Nie ukrywam że sie go boję, nie jak będzie pijany to nie wiem czy zaraz czegoś nie odstawi. Ogólnie jest bardzo nieodpowiedzialny. Wychodzi z domu na 15-20 min zostawiając włączone na gazie jedzenie. Z ostatnia wpłata za mieszkanie spóźnił się o tydzień. No ale mówię że najgorsze ejst to ze on pije. Bo ma na chlanie z kolegami (lub czesto samemu w pokoju) a na opłaty już nie ma. Jak mu powiem wprost że ma się wyprowadzić to chyba będzie ok z mojej strony co? W ogóle boje sie że jak powiem mu ze ma się wyprowadzić to on zacznie na złość niszczyć coś czy odstawiać jakieś akcje. 

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 372
    • CTG TV
Dzień dobry?
mniut i piah

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
7string, forum o gitarach siedmiostrunowych i rozterkach komunalnych ;d

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
zajebiste macie problemy, na szczęście jeszcze ich nie poznałem ;D

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Dzień dobry?

Bylo 'hej' więc sie nie czepiaj. Po za tym tu, w naszej poradni złamanych serc najważniejsze sa problemy i ich rozwiązanie a nie przywitanie. :D

Kurna, man, ja kapuje ze masz problem, ale zostawiając pierwszy post swojej kariery na forum GITAROWYM w takim temacie, na dodatek proszac o radę, to brzmi jakbys trafił tu  z gógli poprzez wpisanie "kOfFaNe bRaVo, pOmOoSh!". Dla mnie oficjalnie strzeliłeś sobie w stopę. Szybko zakładaj temat o tym jak nisko sie stroisz i jaką masz siódemkę/ósemkę/ERGie. Tylko blagam, jesli grasz na szóstce i stroisz sie standardowo, to przynajmniej skłam, że się lołtjuningujesz.
B ( o ) ( o ) B S

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Cytuj
Tylko blagam, jesli grasz na szóstce
Ja gram na szóstce, do tego z menzurą 24,75 :D

Ale w drop B, a nie długo przeskakuję na 13-60 set więc pewnie "zjadę" niżej :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Wsadziłbym 13-72, ale się boję, że tajwańska gitarka stwierdzi, że miło by było umrzeć :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline davqoniu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 164
  • Brotherhood of Lefties ;)
Ale w drop B, a nie długo przeskakuję na 13-60 set więc pewnie "zjadę" niżej :D
kurwa, ja mam 13-60 w drop C/standard D na 25,5" i tak jeszcze z rozmiar grubsze mogłyby być...

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
hej. Też mam problem ze współlokatorem. Ja z kolezanką mieszkam w jednym pokoju kolega w drugim, i z kolegą własnie problem. Chodzi o to że on strasznie dużo pije. W ogóle nie wiem kiedy jest trzeźwy. Cały ostatni weekend był pijany i jeszcze jest mimo że już poniedziałek wieczór. Nie wiem trochę jak mam mu powiedzieć że ma sie wyprowadzić. Nie ukrywam że sie go boję, nie jak będzie pijany to nie wiem czy zaraz czegoś nie odstawi. Ogólnie jest bardzo nieodpowiedzialny. Wychodzi z domu na 15-20 min zostawiając włączone na gazie jedzenie. Z ostatnia wpłata za mieszkanie spóźnił się o tydzień. No ale mówię że najgorsze ejst to ze on pije. Bo ma na chlanie z kolegami (lub czesto samemu w pokoju) a na opłaty już nie ma. Jak mu powiem wprost że ma się wyprowadzić to chyba będzie ok z mojej strony co? W ogóle boje sie że jak powiem mu ze ma się wyprowadzić to on zacznie na złość niszczyć coś czy odstawiać jakieś akcje. 


Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Pij z nim, wtedy mniej ci się to będzie w oczy rzucać :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
A myślałem ostatnio o tym temacie ;) Skoro moje frustracje wyładowane, pasożyt się wyniósł, lulz have been had, to chyba można zamknąć? A motylej stopie radzę prosto z mostu załatwić sprawę i nawet strojąc w standardzie zagrać grzybowi to